1. Daleszycka Pętla MTB: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
MAŁGORZATA BIENIEK PL
IWONA BŁACHUT PL
BEATA BZINKOWSKA PL
KATARZYNA DURNAŚ PL VELOBIKE
KAROLINA FAŁEK PL PAZERNI NA SPORT LIPSKO
MAŁGORZATA GŁÓWCZYŃSKA PL
MONIKA GRUSZCZYŃSKA PL
ANNA KALETA PL AONIJIE TEAM
EWA MACIEJEWSKA PL
PAULINA PIĘTA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA
KAROLINA PIOTROWSKA PL
MAGDALENA ROŻEK PL
ALEKSANDRA SOBOŃ - CZERWIAK PL
KAMILA SOCZYŃSKA PL
SERHII SZTYJUK PL
AGNIESZKA USS WĄSOWICZ PL
KATARZYNA ZAGNIŃSKA PL ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE
JOANNA ZAWADZKA PL RUN TEAM CHMIELNIK
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 18 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN
KRZYSZTOF BAĆKOWSKI PL ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE
MARCIN BANASIK PL
KRZYSZTOF BEDNARZ PL
DAMIAN BIAŁEK PL METROBIKES.PL
IRENEUSZ BOGUCKI PL
MICHAŁ BURAS PL SALCLAN-TEAM
MIŁOSZ BZINKOWSKI PL
ADAM CHRZĘSZCZYK PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
WOJCIECH CIOPIŃSKI PL
MARCIN DARMACH PL
ARKADIUSZ DERENIEWICZ PL NIEZRZESZONY
GRZEGORZ DRZEWIECKI PL LIDER TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA
MICHAŁ DURNAŚ PL VELOBIKE
ARTUR DYGAS PL
PAWEŁ DZIOPA PL
PAWEŁ DZIUB PL
MICHAL GALCZYNSKI PL SSC SUCHEDNIÓW
MARCIN GRUSZCZYŃSKI PL
WALDEK GUŁA PL
MARCIN JABŁOŃSKI PL LIDER TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA
MARCEL JABŁOŃSKI PL LIDER TEAM SKARŻYSKO KAMIENNA
PAWEŁ JAŃCZYK PL AONIJIE TEAM
PRZEMYSLAW JEWIAK PL
MARIUSZ JĘDRYS PL DSR
ANDRZEJ KACZMARSKI PL
DAWID KACZOROWSKI PL STARACHOWICE BIKE TEAM
SZYMON KAPUSTA PL
ARTUR KARBOWNIK PL
KAMIL KLAMCZYŃSKI PL SPK BIKE
SŁAWOMIR KNIEĆ PL
HUBERT KOCHAŃSKI PL
PAWEŁ KOWALIK PL
JAROSLAW KOZIEŁ PL
ANDRZEJ KRZESIŃSKI PL
JANUSZ KUBICKI PL
KAROL LESISZ PL
MICHAL LIBUDA PL ----
KRZYSZTOF ŁODEJ PL LZS MAKOSZYN
PIOTR ŁUDZIK PL LIDER TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA
JAKUB MACIEJEWSKI PL
JAROSŁAW MACIEJEWSKI PL -
DOMINIK MACIEJSKI PL
ŁUKASZ MAZIAREK PL
TOMASZ MOLENDA PL
BARTEK ORDZIŃSKI PL
TOMASZ PAWŁOWSKI PL
KAMIL PILSKI PL
ŁUKASZ PIOTROWICZ PL
LUKASZ PIOTROWSKI PL
PIOTR POLAK PL
WOJCIECH PTASIŃSKI PL
MICHAŁ RĘDZIŃSKI PL
TOMASZ RZADKOWSKI PL NIEZRZESZONY
ARTUR SAFIAN PL
ROBERT SALETRA PL
KRZYSZTOF SALWA PL SALCLAN-TEAM
PRZEMYSŁAW SALWA PL SALCLAN-TEAM
MATEUSZ SMELCERZ PL
TOMASZ SOBIERAJ PL
PAWEŁ STACHURSKI PL
MACIEJ STANEK PL
MICHAŁ STANIEWSKI PL BIKE ATELIER WARSZAWA
JANUSZ STRYKOWSKI PL
PIOTR STRZĘPEK PL VELOBIKE
MICHAŁ SZERCER PL
PAWEŁ SZLUFIK PL
PRZEMYSŁAW ŚLIWA PL BBL STRAWCZYN
MARIUSZ ŚMIGAS PL
KAMIL TOKAR PL METROBIKES.PL
DARIUSZ UNGIER PL
BARTOSZ UNGIER PL
GRZEGORZ WASILEWSKI PL SPK BIKE
MACIEJ WOJCIECHOWSKI PL
WOJCIECH WOJTASIEWICZ PL
MARCELI WÓJCIK PL
MICHAŁ WÓJCIK PL PAZERNI NA SPORT LIPSKO / TRI AMO
TOMASZ ZDRZALIK PL
RAFAŁ ZIELONKA PL
MARIUSZ ZIĘBA PL MTB STARACHOWICE
TOMASZ ZYGULSKI PL NIEZRZESZONY
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 80 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 98 (Opłaconych: 0)