1. Vikings Run _ RUN + KAYAK: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K 13-17 - Kobiety 13 - 17 lat
MAGDALENA MISSALA Tak PL POWER TRAINING
Ilość zgłoszeń w kategorii K 13-17: 1 (Opłaconych: 1)
K 18-24 - Kobiety 18 - 24 lat
OLIWIA FIDEI Tak PL ABY DO METY
KAMILA KRZYSZTOFIK Tak PL
AGATA LASOTA Tak PL
JULIA ZAJĄC PL SPORTERA OCR
Ilość zgłoszeń w kategorii K 18-24: 4 (Opłaconych: 3)
K 25-29 - Kobiety 25 - 29 lat
MIRA CHLEBICKA Tak PL
DOROTA GRZELIŃSKA Tak PL DZIK KOMANDO
PAULINA JAKUBCZAK Tak PL SPORTERA OCR
KATARZYNA KOSIOREK Tak PL KAMIKAZZE_K&K
EWELINA MALINOWSKA Tak PL FITFABRICVIP
IRINA ROGOZOVSKY Tak PL
KAROLINA SZALKUCKA Tak PL
KAROLINA ZYTKE Tak PL FITFABRICVIP
Ilość zgłoszeń w kategorii K 25-29: 8 (Opłaconych: 8)
K 30-34 - Kobiety 30 - 34 lat
JOANNA MARKIEWICZ PL
DOROTA PODEMSKA Tak PL BANK-KNOTY
JOANNA RODZIK Tak PL SPORTERA OCR
MAŁGORZATA WOŁCZYK Tak PL WANDA PANFIL TEAM
JUSTYNA ZARĘBA Tak PL SPORTERA OCR
SYLWIA ZDUŃCZYK Tak PL BIOSFERA
Ilość zgłoszeń w kategorii K 30-34: 6 (Opłaconych: 5)
K 35-39 - Kobiety 35 - 39 lat
OLA BIELSKA Tak PL OCKKT
KARINA CHACHULSKA Tak PL KAMIKAZZE_K&K
KAROLINA FIJAK PL
JOANNA JAGAS Tak PL RAJSPORT ACTIVE
KATARZYNA KUSZEWSKA Tak PL PONTON TEAM
MAJA OLCZAK Tak PL
MAGDALENA PIELICHATA Tak PL ABY DO METY
MARTA STANISŁAWSKA Tak PL DZIK KOMANDO
AGNIESZKA SZYMAŃSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K 35-39: 9 (Opłaconych: 8)
K 40-44 - Kobiety 40 - 44 lat
ANNA BIK Tak PL
KATARZYNA JANISZEWSKA Tak PL
JOANNA MISSALA Tak PL
EWA WASZKIEWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K 40-44: 4 (Opłaconych: 3)
K 45-49 - Kobiety 45 - 49 lat
DOROTA PAULINA DUDEK Tak PL DZIK KOMANDO
Ilość zgłoszeń w kategorii K 45-49: 1 (Opłaconych: 1)
K 50+ - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K 50+: 0
M 13-17 - Mężczyźni 13 - 17 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M 13-17: 0
M 18-24 - Mężczyźni 18 - 24 lat
KAMIL GUZEK Tak PL SPORTERA OCR
WOJCIECH PACIOREK PL
JAKUB POCIEJKIN Tak PL
MACIEJ ROGALA Tak PL
JAKUB TCHOREK Tak PL
KUBA WÓJCIK Tak PL ANNGELLSRUN/KUBIX
Ilość zgłoszeń w kategorii M 18-24: 6 (Opłaconych: 5)
M 25-29 - Mężczyźni 25 - 29 lat
JAN FILIPKOWSKI Tak PL
PAWEŁ GOCAL Tak PL BEZALIN SPORT TEAM
KAMIL KACPERSKI Tak PL
TOMASZ KALNIUK Tak PL NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM
MARCIN KOZUBSKI Tak PL ICHEM - VITADIET
PRZEMYSŁAW KUROWSKI Tak PL ICHEM - VITADIET
ŁUKASZ ŁOPAT Tak PL
WOJCIECH OLSZEWSKI Tak PL ABY DO METY
BARTŁOMIEJ RUDZKI PL GROOT SQUAD
MARIUSZ TARNOWSKI Tak PL SPORTERA OCR
MICHAŁ WOCHNIAK Tak PL SPORTERA OCR
Ilość zgłoszeń w kategorii M 25-29: 11 (Opłaconych: 10)
M 30-34 - Mężczyźni 30 - 34 lat
ADAM BĘTLEWSKI PL
MATEUSZ DANILUK Tak PL
PIOTR DRAŃKO Tak PL ŻERCY TRYGŁAWA
ARIEL DURAJSKI Tak PL LECZNICA TEAM
BARTOSZ HELIOS Tak PL
ROBERT KOMORZYCKI Tak PL HUSARIA RACE TEAM
ADRIAN KOWALSKI Tak PL
KLAUDIUSZ KRAUL Tak PL
DAWID KUBIK Tak PL
EMIL KWASNIAK Tak PL SPORTERA OCR
JAKUB KWIATKOWSKI Tak PL
KRZYSZTOF OŚCIK Tak PL
RADOSŁAW PACHOLCZYK Tak PL SPORTERA OCR
TOMASZ PISZCZAŁKA Tak PL ABY DO METY
SEBASTIAN PORZĄDNY Tak PL
MACIEJ RUSEK Tak PL
MICHAŁ SIEGIEDA Tak PL
BŁAŻEJ SKOWROŃSKI Tak PL DZIK KOMANDO
ROBERT SOSZYŃSKI Tak PL SPORTERA OCR
ADAM STANGRECIAK PL TIGRES DEL PAPA
JAKUB STATKIEWICZ Tak PL J.K.N.W.
MIŁOSZ ŚWIĆ Tak PL DZIK KOMANDO
MACIEJ TOMASZEWSKI Tak PL BEE-MOVE
ADAM WIKLAK Tak PL
RADOSŁAW ZAMECKI Tak PL ŻERCY TRYGŁAWA
KAMIL ZĘBALA Tak PL ABY DO METY
Ilość zgłoszeń w kategorii M 30-34: 26 (Opłaconych: 24)
M 35-39 - Mężczyźni 35 - 39 lat
KONRAD BARAŃSKI Tak PL
ANDRZEJ CHROST Tak PL HUSARIA RACE TEAM
KONRAD DZIEKONSKI Tak PL DZIK KOMANDO
MACIEJ KIEPUSZEWSKI Tak PL
MICHAŁ KOWALCZYK Tak PL DZIK KOMANDO
ROBERT KWIATKOWSKI Tak PL
MARCIN ŁAPIŃSKI Tak PL BANK-KNOTY
MICHAŁ NAJDEREK Tak PL
ŁUKASZ SZEWCZYK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
WOJCIECH SZYLKIN Tak PL LECZNICA TEAM
TEST TEST PL
ŁUKASZ WAWRZYN Tak PL
TOMASZ WEJMAN Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 35-39: 13 (Opłaconych: 12)
M 40-44 - Mężczyźni 40 - 44 lat
DANIEL GARCIA Tak PL
MARCIN GITNER PL PIĘKNI I BESTIE
RADOSŁAW JABŁONKA PL
SŁAWOMIR KASPROWICZ Tak PL OSTROBIEC
GRZEGORZ LEŚNIAK Tak PL DIRTY SPARROWS
KRZYSZTOF MAJOROWSKI PL
MATEUSZ MISSALA Tak PL POWER TRAINING
ROBERT MUCHA Tak PL BESTIE OCR LEGIONOWO
MICHAŁ NOWAK Tak PL EUROGLAS
MARCIN PAWLIK Tak PL
TOMASZ PORCZYK Tak PL
JAROSŁAW SALSKI Tak PL
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL ABY DO METY
ARTUR SZRENIAWA-SZTAJNERT Tak PL
KONRAD ŚLUSARCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 40-44: 15 (Opłaconych: 12)
M 45-49 - Mężczyźni 45 - 49 lat
MIROSŁAW KARKOCHA Tak PL PONTON TEAM
TOMEK MRÓZ Tak PL OCKKT
PAWEŁ TURLEJ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 45-49: 3 (Opłaconych: 3)
M 50+ - Mężczyźni 50+
ARTUR MORAWSKI Tak PL ANNGELLSRUN/ARTURRO
JAROSŁAW PACHOLCZYK Tak PL SPORTERA OCR
JAROŁSAW WOLAK Tak PL BANK-KNOTY
DARIUSZ WYSZYŃSKI Tak PL BANK-KNOTY
Ilość zgłoszeń w kategorii M 50+: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 99)