1. Vikings Run _ RUN + KAYAK: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K3 - Kobiety 18 - 60 lat
OLA BIELSKA Tak PL OCKKT
ANNA BIK Tak PL
KARINA CHACHULSKA Tak PL KAMIKAZZE_K&K
MIRA CHLEBICKA Tak PL
OLIWIA FIDEI Tak PL ABY DO METY
KAROLINA FIJAK PL
DOROTA GRZELIŃSKA PL DZIK KOMANDO
JOANNA JAGAS Tak PL RAJSPORT ACTIVE
PAULINA JAKUBCZAK Tak PL SPORTERA OCR
KATARZYNA JANISZEWSKA Tak PL
KATARZYNA KOSIOREK Tak PL KAMIKAZZE_K&K
KAMILA KRZYSZTOFIK Tak PL
KATARZYNA KUSZEWSKA Tak PL PONTON TEAM
AGATA LASOTA Tak PL
EWELINA MALINOWSKA PL FITFABRICVIP
JOANNA MARKIEWICZ PL
MAGDALENA PIELICHATA Tak PL ABY DO METY
DOROTA PODEMSKA Tak PL BANK-KNOTY
JOANNA RODZIK Tak PL SPORTERA OCR
MARTA STANISŁAWSKA PL DZIK KOMANDO
AGNIESZKA SZYMAŃSKA Tak PL
EWA WASZKIEWICZ PL
JULIA ZAJĄC PL SPORTERA OCR
JUSTYNA ZARĘBA Tak PL SPORTERA OCR
SYLWIA ZDUŃCZYK Tak PL BIOSFERA
KAROLINA ZYTKE PL FITFABRICVIP
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 26 (Opłaconych: 18)
M3 - Mężczyźni 18 - 60 lat
KONRAD BARAŃSKI Tak PL
ANDRZEJ CHROST Tak PL HUSARIA RACE TEAM
MATEUSZ DANILUK Tak PL
PIOTR DRAŃKO Tak PL ŻERCY TRYGŁAWA
ARIEL DURAJSKI Tak PL LECZNICA TEAM
KONRAD DZIEKONSKI PL DZIK KOMANDO
JAN FILIPKOWSKI Tak PL
MARCIN GITNER PL PIĘKNI I BESTIE
PAWEŁ GOCAL PL BEZALIN SPORT TEAM
KAMIL GUZEK Tak PL SPORTERA OCR
BARTOSZ HELIOS Tak PL
RADOSŁAW JABŁONKA PL
TOMASZ KALNIUK Tak PL NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM
MIROSŁAW KARKOCHA Tak PL PONTON TEAM
SŁAWOMIR KASPROWICZ Tak PL OSTROBIEC
MACIEJ KIEPUSZEWSKI Tak PL
ROBERT KOMORZYCKI Tak PL HUSARIA RACE TEAM
MICHAŁ KOWALCZYK PL DZIK KOMANDO
ADRIAN KOWALSKI Tak PL
KLAUDIUSZ KRAUL Tak PL
DAWID KUBIK Tak PL
EMIL KWASNIAK Tak PL SPORTERA OCR
JAKUB KWIATKOWSKI Tak PL
ROBERT KWIATKOWSKI Tak PL
MARCIN ŁAPIŃSKI Tak PL BANK-KNOTY
ŁUKASZ ŁOPAT Tak PL
KRZYSZTOF MAJOROWSKI PL
ARTUR MORAWSKI Tak PL ANNGELLSRUN/ARTURRO
RADOSŁAW MOSTOWSKI Tak PL SPORTERA OCR
TOMEK MRÓZ Tak PL OCKKT
ROBERT MUCHA Tak PL BESTIE OCR LEGIONOWO
MICHAŁ NOWAK Tak PL EUROGLAS
WOJCIECH OLSZEWSKI Tak PL ABY DO METY
JAROSŁAW PACHOLCZYK Tak PL SPORTERA OCR
RADOSŁAW PACHOLCZYK Tak PL SPORTERA OCR
WOJCIECH PACIOREK PL
MARCIN PAWLIK Tak PL
TOMASZ PISZCZAŁKA Tak PL ABY DO METY
JAKUB POCIEJKIN Tak PL
TOMASZ PORCZYK Tak PL
SEBASTIAN PORZĄDNY Tak PL
MACIEJ ROGALA Tak PL
BARTŁOMIEJ RUDZKI PL GROOT SQUAD
JAROSŁAW SALSKI Tak PL
MICHAŁ SIEGIEDA Tak PL
ROBERT SOSZYŃSKI PL SPORTERA OCR
ADAM STANGRECIAK PL TIGRES DEL PAPA
JAKUB STATKIEWICZ PL J.K.N.W.
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL ABY DO METY
ŁUKASZ SZEWCZYK PL
ARTUR SZRENIAWA-SZTAJNERT Tak PL
WOJCIECH SZYLKIN Tak PL LECZNICA TEAM
KONRAD ŚLUSARCZYK Tak PL
MIŁOSZ ŚWIĆ PL
MARIUSZ TARNOWSKI Tak PL SPORTERA OCR
JAKUB TCHOREK Tak PL
TEST TEST PL
PAWEŁ TURLEJ Tak PL
ŁUKASZ WAWRZYN Tak PL
TOMASZ WEJMAN PL
MICHAŁ WOCHNIAK Tak PL SPORTERA OCR
JAROŁSAW WOLAK Tak PL
KUBA WÓJCIK Tak PL ANNGELLSRUN/KUBIX
RADOSŁAW ZAMECKI Tak PL ŻERCY TRYGŁAWA
KAMIL ZĘBALA Tak PL ABY DO METY
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 65 (Opłaconych: 50)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 91 (Opłaconych: 68)