1. Vikings Run _ RUN MINI: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K 13-17 - Kobiety 13 - 17 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K 13-17: 0
K 18-24 - Kobiety 18 - 24 lat
WERONIKA JAŚKIEWICZ PL POWER TRAINING
MARIKA MALEC Tak PL DZIK KOMANDO
KAROLINA URBAŃCZYK Tak PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC
Ilość zgłoszeń w kategorii K 18-24: 3 (Opłaconych: 2)
K 25-29 - Kobiety 25 - 29 lat
ADRIANNA BIELAK PL
JULIA FRĄTCZAK Tak PL
ZUZANNA HONISZ Tak PL
MAGDALENA IWASZKIEWICZ Tak PL DZIK KOMANDO
DOMINIKA KAŹMIERCZAK Tak PL
OLIWIA KUCHAROWSKA Tak PL
PAULINA ŁUCZKIEWICZ Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
MONIKA TROCHA Tak PL BEZALIN SPORT TEAM
EWA URBANEK Tak PL
KAROLINA ZIELIŃSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K 25-29: 10 (Opłaconych: 9)
K 30-34 - Kobiety 30 - 34 lat
ANA DOLATA Tak PL MUDRUNNERS
PAULINA JANOWSKA Tak PL VERTISSTEAM
BOGUSIA KOLASA ŻAK Tak PL ZGIERZOLUDY
BOGUSŁAWA KUC Tak PL ZGIERZOLUDY
EWELINA PIWOWARSKA PL
MARTA RYBICKA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
JOANNA SIEROŃSKA Tak PL BESTTRAILERS
AGNIESZKA ZIELINSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K 30-34: 8 (Opłaconych: 7)
K 35-39 - Kobiety 35 - 39 lat
ANETA CYRAŃSKA Tak PL DIGICOM
JUSTYNA GRODZIŃSKA Tak PL DIGICOM
PAULINA LASSAIRE Tak PL
DOROTA MALICKA Tak PL
ANNA MATLOK WACLAWSKA Tak PL ZGIERZOLUDY
KATARZYNA PAWLAK Tak PL
RENATA ZIELIŃSKA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K 35-39: 7 (Opłaconych: 7)
K 40-44 - Kobiety 40 - 44 lat
JOANNA AMBROZIK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
MONIKA GRAD Tak PL SZALONE ŚLIMAKI
AGNIESZKA SENATOR PL
AGNIESZKA SIKORA Tak PL DIGICOM
Ilość zgłoszeń w kategorii K 40-44: 4 (Opłaconych: 3)
K 45-49 - Kobiety 45 - 49 lat
KATARZYNA BĄK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI
BEATA KARWOWSKA Tak PL ZGIERZOLUDY
LILIANA ŁAZOWSKA Tak PL SZALONE ŚLIMAKI
BEATA OGŁASKA Tak PL ZGIERZOLUDY
Ilość zgłoszeń w kategorii K 45-49: 4 (Opłaconych: 4)
K 50+ - Kobiety 50+
BOGUSŁAWA KOZIK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI
Ilość zgłoszeń w kategorii K 50+: 1 (Opłaconych: 1)
M 13-17 - Mężczyźni 13 - 17 lat
SZYMON PIETRZAK Tak PL ZGIERZOLUDY
KACPER WETMAN PL
KRZYSZTOF WOLSKI Tak PL ZGIERZOLUDY
Ilość zgłoszeń w kategorii M 13-17: 3 (Opłaconych: 2)
M 18-24 - Mężczyźni 18 - 24 lat
DAMIAN BARAN Tak PL
ŁUKASZ FIUK PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC
PATRYK KAMINSKI PL
SZYMON KAZIMIERSKI PL
ARKADIUSZ KRĘZEL Tak PL DZIKI NA WYPASIE
PAWEL LISICKI Tak PL
MARCIN WALAS Tak PL
KAMIL WOJCIECHOWSKI Tak PL DZIKI NA WYPASIE
ADRIAN ZIENTARSKI Tak PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC
Ilość zgłoszeń w kategorii M 18-24: 9 (Opłaconych: 6)
M 25-29 - Mężczyźni 25 - 29 lat
KORNEL BARBURSKI Tak PL ZŁOMBOL ADVENTURE
JAROSŁAW BILIŃSKI PL
JAROSŁAW BILIŃSKI Tak PL
RAFAŁ DOLECIŃSKI Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
ŁUKASZ GRZESZKIEWICZ Tak PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC
DAMIAN JAKSA Tak PL DZIKI NA WYPASIE
JAKUB KISTER Tak PL ZŁOMBOL ADVENTURE
PAWEŁ ŁUCZYŃSKI PL
KAMIL MROZOWSKI Tak PL
EMIL RENDZIA Tak PL
MICHAŁ SERAFIN Tak PL SICHER TEAM
DAWID SZATAN Tak PL SICHER TEAM
DAWID ŚLIWKA Tak PL
MARIUSZ TARNOWSKI Tak PL SPORTERA OCR
DAMIAN URBAŃSKI Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
TOMASZ URBAŚ Tak PL BEZALIN SPORT TEAM
MATEUSZ WINKLER PL ULAŃCE
PIOTR WIŚNIEWSKI PL ZŁOMBOL ADVENTURE
SŁAWOMIR WITEK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
MARCIN ZYGMUNT Tak PL CPDMZ KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii M 25-29: 20 (Opłaconych: 16)
M 30-34 - Mężczyźni 30 - 34 lat
SEBASTIAN BARTCZAK Tak PL
MATEUSZ GRABOWSKI Tak PL WATAHA
JAKUB HENDZLIK Tak PL DROGA DO ULTRA
MARCIN KĘDZIORA Tak PL VERTISSTEAM
TOMASZ KISTER Tak PL ZŁOMBOL ADVENTURE
KONRAD MACIASZCZYK Tak PL HARMAN RUNNING TEAM
KRZYSZTOF MOSZCZYŃSKI Tak PL
DANIEL NĘDZI Tak PL
TOMASZ PIECHNA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
ŁUKASZ STROBIN Tak PL HARMAN RUNNING TEAM
ADRIAN ŚWIĘCICKI Tak PL DZIKI NA WYPASIE
MICHAL ZAWITOWSKI Tak PL HARMAN RUNNING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M 30-34: 12 (Opłaconych: 12)
M 35-39 - Mężczyźni 35 - 39 lat
ROBERT BARTCZAK Tak PL BESTTRAILERS
DAWID BELKA Tak PL
MARCIN BORKOWSKI Tak PL
RAFAŁ CYRAŃSKI Tak PL DIGICOM
MICHAŁ DAROCH Tak PL BESTTRAILERS
GRZEGORZ GÓRAK Tak PL BEZALIN SPORT TEAM
KONRAD GRODZIŃSKI Tak PL DIGICOM
LUKASZ JOZEFIAK Tak PL XRUNNERS
JAKUB KOZAK Tak PL
ŁUKASZ PEŁKA Tak PL SZALONE ŚLIMAKI
BARTŁOMIEJ PIETRZYK Tak PL HARMAN RUNNING TEAM
MARIUSZ SIANOS PL
JAROSŁAW WIERZBOWSKI PL ZGIERZOLUDY
MICHAŁ WOŹNIAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 35-39: 14 (Opłaconych: 12)
M 40-44 - Mężczyźni 40 - 44 lat
ANDRZEJ FUNK PL
ANDRZEJ FUNK Tak PL
TEDDY LASSAIRE Tak PL
MARIUSZ PAWLAK Tak PL
TOMASZ PAWLIK Tak PL
RADOSŁAW SIKORA Tak PL DIGICOM
MICHAŁ WACŁAWSKI Tak PL ZGIERZOLUDY
Ilość zgłoszeń w kategorii M 40-44: 7 (Opłaconych: 6)
M 45-49 - Mężczyźni 45 - 49 lat
PIOTR MIŁOSZ Tak PL ZGIERZOLUDY
Ilość zgłoszeń w kategorii M 45-49: 1 (Opłaconych: 1)
M 50+ - Mężczyźni 50+
MARIUSZ ARCAB Tak PL
DARIUSZ CZEKALSKI Tak PL ZGIERZOLUDY
PAWEŁ GWARDA Tak PL DIGICOM
MAREK SĘK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 50+: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 107 (Opłaconych: 92)