1. Vikings Run _ RUN MINI: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K 13-17 - Kobiety 13 - 17 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K 13-17: 0
K 18-24 - Kobiety 18 - 24 lat
WERONIKA JAŚKIEWICZ PL POWER TRAINING 23
MARIKA MALEC Tak PL DZIK KOMANDO 23
KAROLINA URBAŃCZYK Tak PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 18-24: 3 (Opłaconych: 2)
K 25-29 - Kobiety 25 - 29 lat
ADRIANNA BIELAK PL 23
JULIA FRĄTCZAK Tak PL 23
ZUZANNA HONISZ Tak PL 23
MAGDALENA IWASZKIEWICZ Tak PL DZIK KOMANDO 23
DOMINIKA KAŹMIERCZAK Tak PL 23
OLIWIA KUCHAROWSKA Tak PL 23
PAULINA ŁUCZKIEWICZ Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
MONIKA TROCHA Tak PL BEZALIN SPORT TEAM 23
EWA URBANEK Tak PL 23
KAROLINA ZIELIŃSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 25-29: 10 (Opłaconych: 9)
K 30-34 - Kobiety 30 - 34 lat
ANA DOLATA Tak PL MUDRUNNERS 23
PAULINA JANOWSKA Tak PL VERTISSTEAM 23
BOGUSIA KOLASA ŻAK Tak PL ZGIERZOLUDY 23
BOGUSŁAWA KUC Tak PL ZGIERZOLUDY 23
EWELINA PIWOWARSKA PL 23
MARTA RYBICKA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
JOANNA SIEROŃSKA Tak PL BESTTRAILERS 23
AGNIESZKA ZIELINSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 30-34: 8 (Opłaconych: 7)
K 35-39 - Kobiety 35 - 39 lat
ANETA CYRAŃSKA Tak PL DIGICOM 23
JUSTYNA GRODZIŃSKA Tak PL DIGICOM 23
PAULINA LASSAIRE Tak PL 23
DOROTA MALICKA Tak PL 23
ANNA MATLOK WACLAWSKA Tak PL ZGIERZOLUDY 23
KATARZYNA PAWLAK Tak PL 23
RENATA ZIELIŃSKA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 35-39: 7 (Opłaconych: 7)
K 40-44 - Kobiety 40 - 44 lat
JOANNA AMBROZIK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
MONIKA GRAD Tak PL SZALONE ŚLIMAKI 23
AGNIESZKA SENATOR PL 23
AGNIESZKA SIKORA Tak PL DIGICOM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 40-44: 4 (Opłaconych: 3)
K 45-49 - Kobiety 45 - 49 lat
KATARZYNA BĄK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI 23
BEATA KARWOWSKA Tak PL ZGIERZOLUDY 23
LILIANA ŁAZOWSKA Tak PL SZALONE ŚLIMAKI 23
BEATA OGŁASKA Tak PL ZGIERZOLUDY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 45-49: 4 (Opłaconych: 4)
K 50+ - Kobiety 50+
BOGUSŁAWA KOZIK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K 50+: 1 (Opłaconych: 1)
M 13-17 - Mężczyźni 13 - 17 lat
SZYMON PIETRZAK Tak PL ZGIERZOLUDY 23
KACPER WETMAN PL 23
KRZYSZTOF WOLSKI Tak PL ZGIERZOLUDY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 13-17: 3 (Opłaconych: 2)
M 18-24 - Mężczyźni 18 - 24 lat
DAMIAN BARAN Tak PL 23
ŁUKASZ FIUK PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC 23
PATRYK KAMINSKI PL 23
SZYMON KAZIMIERSKI PL 23
ARKADIUSZ KRĘZEL Tak PL DZIKI NA WYPASIE 23
PAWEL LISICKI Tak PL 23
MARCIN WALAS Tak PL 23
KAMIL WOJCIECHOWSKI Tak PL DZIKI NA WYPASIE 23
ADRIAN ZIENTARSKI Tak PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 18-24: 9 (Opłaconych: 6)
M 25-29 - Mężczyźni 25 - 29 lat
KORNEL BARBURSKI Tak PL ZŁOMBOL ADVENTURE 23
JAROSŁAW BILIŃSKI PL 23
JAROSŁAW BILIŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ DOLECIŃSKI Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
ŁUKASZ GRZESZKIEWICZ Tak PL FILIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIEC 23
DAMIAN JAKSA Tak PL DZIKI NA WYPASIE 23
JAKUB KISTER Tak PL ZŁOMBOL ADVENTURE 23
PAWEŁ ŁUCZYŃSKI PL 23
KAMIL MROZOWSKI Tak PL 23
EMIL RENDZIA Tak PL 23
MICHAŁ SERAFIN Tak PL SICHER TEAM 23
DAWID SZATAN Tak PL SICHER TEAM 23
DAWID ŚLIWKA Tak PL 23
MARIUSZ TARNOWSKI Tak PL SPORTERA OCR 23
DAMIAN URBAŃSKI Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
TOMASZ URBAŚ Tak PL BEZALIN SPORT TEAM 23
MATEUSZ WINKLER PL ULAŃCE 23
PIOTR WIŚNIEWSKI PL ZŁOMBOL ADVENTURE 23
SŁAWOMIR WITEK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
MARCIN ZYGMUNT Tak PL CPDMZ KIELCE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 25-29: 20 (Opłaconych: 16)
M 30-34 - Mężczyźni 30 - 34 lat
SEBASTIAN BARTCZAK Tak PL 23
MATEUSZ GRABOWSKI Tak PL WATAHA 23
JAKUB HENDZLIK Tak PL DROGA DO ULTRA 23
MARCIN KĘDZIORA Tak PL VERTISSTEAM 23
TOMASZ KISTER Tak PL ZŁOMBOL ADVENTURE 23
KONRAD MACIASZCZYK Tak PL HARMAN RUNNING TEAM 23
KRZYSZTOF MOSZCZYŃSKI Tak PL 23
DANIEL NĘDZI Tak PL 23
TOMASZ PIECHNA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
ŁUKASZ STROBIN Tak PL HARMAN RUNNING TEAM 23
ADRIAN ŚWIĘCICKI Tak PL DZIKI NA WYPASIE 23
MICHAL ZAWITOWSKI Tak PL HARMAN RUNNING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 30-34: 12 (Opłaconych: 12)
M 35-39 - Mężczyźni 35 - 39 lat
ROBERT BARTCZAK Tak PL BESTTRAILERS 23
DAWID BELKA Tak PL 23
MARCIN BORKOWSKI Tak PL 23
RAFAŁ CYRAŃSKI Tak PL DIGICOM 23
MICHAŁ DAROCH Tak PL BESTTRAILERS 23
GRZEGORZ GÓRAK Tak PL BEZALIN SPORT TEAM 23
KONRAD GRODZIŃSKI Tak PL DIGICOM 23
LUKASZ JOZEFIAK Tak PL XRUNNERS 23
JAKUB KOZAK Tak PL 23
ŁUKASZ PEŁKA Tak PL SZALONE ŚLIMAKI 23
BARTŁOMIEJ PIETRZYK Tak PL HARMAN RUNNING TEAM 23
MARIUSZ SIANOS PL 23
JAROSŁAW WIERZBOWSKI PL ZGIERZOLUDY 23
MICHAŁ WOŹNIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 35-39: 14 (Opłaconych: 12)
M 40-44 - Mężczyźni 40 - 44 lat
ANDRZEJ FUNK PL 23
ANDRZEJ FUNK Tak PL 23
TEDDY LASSAIRE Tak PL 23
MARIUSZ PAWLAK Tak PL 23
TOMASZ PAWLIK Tak PL 23
RADOSŁAW SIKORA Tak PL DIGICOM 23
MICHAŁ WACŁAWSKI Tak PL ZGIERZOLUDY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 40-44: 7 (Opłaconych: 6)
M 45-49 - Mężczyźni 45 - 49 lat
PIOTR MIŁOSZ Tak PL ZGIERZOLUDY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 45-49: 1 (Opłaconych: 1)
M 50+ - Mężczyźni 50+
MARIUSZ ARCAB Tak PL 23
DARIUSZ CZEKALSKI Tak PL ZGIERZOLUDY 23
PAWEŁ GWARDA Tak PL DIGICOM 23
MAREK SĘK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M 50+: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 107 (Opłaconych: 92)