28. Marszobieg na Czantorię Wielką: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Mężczyźni 18-29 lat
KRYSTIAN ALBRECHT Tak PL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI 1
DANIEL DULSKI Tak PL 2
ROBERT GOMOLA Tak PL 3
BŁAŻEJ HARATYK PL NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 97
MIKOŁAJ KLUCZNIAK PL 98
TOMASZ MANJURA Tak PL CSC ADVENTURE ACADEMY 4
PRZEMYSŁAW MENDYK PL - 99
JAKUB MOTULEWICZ Tak PL 5
PAWEŁ NIEDOBA Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 6
SZYMON SZYBA Tak PL 7
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 10 (Opłaconych: 7)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
PIOTR ANDRZEJEWSKI PL 100
RAFAŁ BARAN Tak PL 8
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL CST ACCENT MTB TEAM 9
ADRIAN CIMAŁA Tak PL 10
MAREK CZUDEK Tak PL 11
ŁUKASZ FIRLA Tak PL ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM 12
RAFAŁ JASZCZUROWSKI Tak PL 13
PRZEMEK JĘDROS Tak PL RADOSŁAWKASPRZAKTEAM 14
ARTUR JURCZAK Tak PL 15
KRZYSZTOF KOBIELUSZ Tak PL 16
TOMASZ KRAJCARZ Tak PL 17
PRZEMYSŁAW KRUPA Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 18
PIOTR LEŚNIAK Tak PL 20
MARCIN LEŚNIAK Tak PL 19
TOMASZ ŁUKOSZ Tak PL 21
ADRIAN M Tak PL 22
SZYMON MAJEWSKI PL 101
JAROSŁAW MARIANEK PL PORANNY BESKID RUN 102
SEBASTIAN MUCHA Tak PL DZIKI WĄTOKU 23
ARTUR NYKIEL Tak PL 24
MATEUSZ OŚLIZŁO PL SOCIOS SILESIA 103
PAWEŁ RAAB Tak PL 25
BARTOSZ RYBAK Tak PL DZIKI WĄTOKU 26
JANUSZ RYGIEL Tak PL 27
PAWEŁ SKORUPA Tak PL SKORUPA SPORT 28
GRZEGORZ SKWORC Tak PL 29
JAREK STAJSZCZYK Tak PL 30
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL 31
GRZEGORZ SZCZECHLA Tak PL INOV8 32
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 33
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 34
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 31 (Opłaconych: 27)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
ARKADIUSZ ALBRECHT Tak PL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI 35
PIOTR ANDREJEW Tak PL 36
NOWACZYK ARKADIUSZ PL 104
TOMEK BOROŃ Tak PL RUNHOGS TYCHY 37
TOMEK CURYŁO PL 105
MACIEJ CZARNECKI PL 106
ANDRZEJ GRONDYS PL ZATYRANI GMINA PILCHOWICE 107
RAFAŁ GULAJSKI Tak PL 38
MACIEJ IWAŃSKI Tak PL 39
BARTEK JAKUBOWSKI Tak PL 40
MAREK KURTO Tak PL 41
RAFAŁ KUSY Tak PL PBRUN 42
SEBASTIAN LASKOWSKI Tak PL 43
MACIEJ LISZKA PL SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 108
BENIAMIN LNIANY Tak PL 44
BOGUSŁAW PARUCH Tak PL MORSY SKOCZÓW 45
PIOTR PATYK Tak PL 46
ARTUR SIEMION Tak PL 47
DAWID STWORA Tak PL 48
KRYSTIAN SZCZUDŁO Tak PL 49
ZBIGNIEW ŚWIDER Tak PL PORANNY BESKID RUN 50
ARTUR WALCZUK Tak PL KS JUDO CIESZYN 51
PAWEŁ WIESIOŁEK Tak PL BIEGAMY Z OSZCZEPEM 52
GRZEGORZ WOWRY Tak PL OLZA CIESZYN 53
ADAM ZELEK Tak PL 54
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 55
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 26 (Opłaconych: 21)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
SŁAWOMIR BURY Tak PL 56
PAWEŁ KUNINA PL KLUB BIEGACZA FERTLEK 109
MACIEJ MILOTA PL 110
MAREK NOSALIK Tak PL MTA 57
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 58
BOGUSŁAW SZATON Tak PL MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ 59
SYLWESTER SZKLORZ Tak PL 60
BARTOSZ TOCHOWICZ Tak PL 61
RYSZARD WOŁOSZYN Tak PL MARGO TEAM 62
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 9 (Opłaconych: 7)
M6 - Mężczyźni 60 lat i starsi
WALDEMAR BERESZKO Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 63
BOGDAN GAWEŁ Tak PL 64
IRENEUSZ GAWROŃSKI Tak PL AMATOR 65
ZENON GLANOWSKI Tak PL 66
WIESŁAW JASIŃSKI PL 111
ANDRZEJ ŁUKASIAK Tak PL 67
ZBIGNIEW RADOMSKI PL 112
ANDRZEJ SIWCZYK PL 113
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 8 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 18-29 lat
KATARZYNA LUBER PL 114
NATALIA PILCH Tak PL 68
JOANNA SIKORA Tak PL 69
KAROLINA WENGLORZ Tak PL 70
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 30-39 lat
MARIA BUCZEK-JASZCZUROWSKA Tak PL 71
JUSTYNA BURZAK Tak PL 72
KARINA BYRTEK Tak PL 73
MAGDALENA CEBULSKA Tak PL REBELLION OD FREE RUNNERS 74
KATARZYNA CIEŚLAR Tak PL 75
LUCYNA GARNCARZ Tak PL DZIKI WĄTOKU 76
JADWIGA JANOSZ Tak PL 77
KATARZYNA KNAPIK Tak PL 78
ANNA ŁĘCZYŃSKA Tak PL 79
MARLENA NYKIEL Tak PL 80
MARIOLA PAWŁOWSKA PL 115
MARIOLA PAWŁOWSKA Tak PL 81
DOROTA POPPEK Tak PL FANTASTIC TEAM 82
BETINA SKWORC Tak PL 83
NATALIA TOMICA Tak PL 84
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 15 (Opłaconych: 14)
K4 - Kobiety 40-49 lat
BEATA BIENIEK PL 116
AGNIESZKA GREENE Tak PL HÓNYM DO METY 85
JOANNA GWIAZDOWSKA Tak PL FANTASTIC ANIA SIKORA 86
ZOFIA HANUSIK-JERUZEL PL 117
MARZENA HILASZEK Tak PL 87
ANNA KLUZ Tak PL FANTASTIC TEAM 88
KAROLINA KOSTKA PL HÓNYM DO METY 118
ELA PANEK Tak PL 89
ALEKSANDRA SIWCZUK Tak PL 90
ANNA SKALSKA PL CARBON SILESIA SPORT 119
ANETA SZCZĘSNY Tak PL 91
KASIA WAWRZYCZEK Tak PL 92
MAŁGORZATA WOŁOSZYN Tak PL MARGO TEAM 93
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 13 (Opłaconych: 9)
K5 - Kobiety 50 lat i starsze
RENATA JAKUBOWSKA Tak PL 94
MAŁGORZATA KOCYAN Tak PL 95
BEATA LUBER PL 121
RENATA MICHOREK Tak PL 96
ALINA POGORZELSKA PL 120
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 5 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 121 (Opłaconych: 96)