2. Bieg po COOLturę: Lista zgłoszeń

Bieg: dystans 4 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
JUSTYNA AMBROSIEWICZ Tak PL JUSTYNA+TOMEK=WNM 1
MARIA BELLA Tak PL 2
PAULINA BIAŁEK Tak PL - 4
MARIA BIAŁEK Tak PL 3
MARIA BUCZEK-JASZCZUROWSKA Tak PL 5
ANNA BUKOWSKA KOŁODZIEJCZAK Tak PL 6
ULA CHOCHÓR Tak PL 7
URSZULA CISZEK Tak PL 8
ANNA EISLER PL NESSI TEAM
KATARZYNA GIBAS Tak PL 9
ALICJA GOŁY Tak PL 10
DAGMARA GOWIN Tak PL 11
SABINA HACZEK Tak PL WELLNESOWY TEAM BIEGOWY 12
MAŁGORZATA JAFERNIK Tak PL 13
WIKTORIA JAKUBIEC Tak PL 14
ANNA JASZCZUROWSKA Tak PL 15
KRYSTYNA JASZCZUROWSKA Tak PL 16
KAROLINA KAŹMIERCZAK Tak PL 17
JOANNA KONIOR Tak PL 18
BOGUSŁAWA KUPCZAK Tak PL 19
DOMINIKA MAREK Tak PL 20
KINGA MATYSZOK Tak PL 21
PATRYCJA MĘTLEWICZ Tak PL 22
GRAŻYNA MIROCHA Tak PL SUSKA GRUPA BIEGOWA 23
IZABELA MIZIA Tak PL 24
MONIKA MOJŻESZ Tak PL 25
EWELINA OKRZESIK Tak PL 26
DOROTA PĘKALSKA Tak PL 27
JOLANTA PIECUCH PL GET FIT STUDIO
BARBARA PIELA Tak PL 28
ANNA PIKUŁA Tak PL 29
WIKTORIA PILARZ Tak PL BENON TEAM 30
MARTA PITRY Tak PL 31
AGATA POLOK Tak PL 32
ANNA SIKORA Tak PL 33
GRAŻYNA SOKOŁOWSKA Tak PL 34
PAULINA SOKOŁOWSKA Tak PL 35
KATARZYNA IRENA STOL Tak PL 36
NADIA SZEMICZEK Tak PL 37
KATARZYNA SZYMOCHA Tak PL 38
ANNA ŚLIWIŃSKA Tak PL 39
NATALIA TOMCZYK Tak PL 40
MONIKA WAWRZECZKO Tak PL 41
JOANNA WĄSIK Tak PL 42
MAGDALENA WOREK Tak PL 43
ANNA ZIĘBA Tak PL KLUB FOTOGRAFICZNY PTTK GÓRY BEZ CENZURY 44
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 46 (Opłaconych: 44)
M - Mężczyźni OPEN
PAWEŁ CADER Tak PL 45
MARCIN CISZEK Tak PL 46
TOMASZ EISLER PL SKLEPBIKER.PL
JAKUB FIRLEJ Tak PL 47
KRZYSZTOF GAURA Tak PL 48
RAFAŁ GIBAS PL
MICHAŁ GROMEK Tak PL 49
PAWEŁ JARZĘBOWICZ Tak PL 50
RAFAŁ JASZCZUROWSKI Tak PL 51
GRZEGORZ KASTELIK Tak PL ADVENTURE MOUNTAINS 52
SZYMON KASTELIK Tak PL GRZMOT GILOWICE 53
DANIEL KLUCZNY Tak PL 54
DAWID KOCEMBA Tak PL 55
KLAUDIUSZ KOCEMBA Tak PL 56
ŁUKASZ KOCIERZ Tak PL 57
MARIUSZ KRUCZYŃSKI Tak PL 58
TADEUSZ KUPCZAK Tak PL 59
SYLWESTER LEPIARZ PL
KRZYSZTOF LUBCZYŃSKI Tak PL 60
DARIUSZ ŁYSIEŃ PL SILESIA EXTREME
MARCIN ŁYSOŃ Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 61
RAFAŁ MARTYNIAK Tak PL 62
PAWEŁ MATYSZOK Tak PL PĘDZĄCE BORSUKI 63
PAWEŁ MĘDRALA Tak PL 64
KAMIL MĘTLEWICZ Tak PL 65
TADEUSZ MICHULEC Tak PL CHWALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI 66
KRZYSZTOF NIEMIEC Tak PL 67
MIROSŁAW NOWAK Tak PL 69
JAKUB NOWAK Tak PL ODDZIAŁ BABIOGÓRSKI PTTK ŻYWIEC 68
WOJCIECH NOWAK Tak PL 70
TOMASZ OGÓREK Tak PL 71
JAROSŁAW OLSZEWSKI PL
ŁUKASZ PACUŁA Tak PL 72
STANISŁAW PIELA Tak PL 73
PIOTR PITRY Tak PL 74
TOMASZ POJDA PL
TOMASZ PONIKWIA Tak PL 75
PRZEMYSŁAW PYREK Tak PL 76
JAN SŁOWIAK Tak PL 77
GRZEGORZ WELM Tak PL ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 78
GRZEGORZ WILK PL
ZDZISŁAW WISŁA Tak PL 79
KRZYSZTOF ZAKRZEWSKI Tak PL WATAHA 80
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 43 (Opłaconych: 36)

Nordic Walking: dystans 4 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
BEATA ANTCZAK Tak PL 81
JANINA BŁACHUT Tak PL 82
RENATA DAMEK-BIBAŃSKA Tak PL 83
MAGDALENA FABER Tak PL OK KRAJOZNAWCZA 84
MARIA KŁOSOWSKA-ZIĘBA Tak PL 85
RENATA KŁUSAK Tak PL 86
KAROLINA KOFEL Tak PL 87
KATARZYNA KOWALSKA Tak PL 88
PATRYCJA KRZYŻOWSKA Tak PL 89
DOMINIKA LUBCZYŃSKA Tak PL 90
WERONIKA MATEJKO-GAURA Tak PL 91
DOROTA PILARZ Tak PL BENON TEAM 92
MILENA UNIWERSAŁ Tak PL 93
EWA WILAS Tak PL 94
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 14 (Opłaconych: 14)
M - Mężczyźni OPEN
DARIUSZ BIBAŃSKI Tak PL 95
JAROSŁAW KAŁUSKI PL GMINA STRZELCE OPOLSKIE
DARIUSZ KASTELIK Tak PL GRZMOT GILOWICE 96
MARCIN KOGUT Tak PL 97
GRZEGORZ SAWECKI Tak PL 98
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 108 (Opłaconych: 98)