2. Bieg Świętego Dominika: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
PAULINA BODZIONY PL
MAJA BODZIONY PL 143
JOLA BOSEK Tak PL 195
RENATA BRYCHLEC Tak PL SZARE MORSY 180
JULIA CIEŚLAR Tak PL 198
EDYTA FRĄCKOWIAK Tak PL 113
DANIELA GIBNER PL GIBON TAILOR 148
KATARZYNA GŁOWACKA Tak PL 104
ELŻBIETA GODULA PL
IZABELA GONERA Tak PL
MARTA GOROL PL
BARBARA HABARTA PL 186
IWONA HEJNO PL BIEG Z CHRYSTUSEM :)
RENATA HERLICZKA PL AML-FLY TEAM
ELŻBIETA IMIELSKA Tak PL LICHOTA TEAM
SYLWIA INDEKA PL 176
KATARZYNA JASIONOWICZ PL 165
EWELINA KAFKA Tak PL LICHOTA TEAM 168
ANNA KIDOŃ Tak PL 142
MARIA KIECOŃ PL
IRENA KIECOŃ Tak PL 122
KAMILA KIECOŃ Tak PL 120
KINGA KIECOŃ-BĄK Tak PL 109
JOANNA KORCZ PL
TATIANA KORONA Tak PL TEAM KARAŚ 117
DARIA KOTORC PL 147
KATARZYNA KRAWCZYK PL GIBON TAILOR 187
ANNA KRAWCZYK PL 189
MONIKA KUKUCZKA Tak PL 115
LETYCJA KWIRYŃSKA PL 135
MAGDALENA LAPCZYK Tak PL MORSY SKOCZÓW 167
AGNIESZKA LORANC Tak PL 139
MICHALINA MALINA Tak PL 175
NATALIA MORCINEK Tak PL 252
MAGDALENA MROCZKOWSKA PL 162
KATARZYNA OSOWSKA PL
DAGMARA SIEMIONEK PL 188
SYLWIA SIKORA Tak PL 152
JOANNA SIKORA Tak PL 153
JOANNA SKIBA-MURACH Tak PL 145
AGNIESZKA SPYT-POWROŹNIK PL
JOANNA TESARCZYK Tak PL 112
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 42 (Opłaconych: 22)
M - Mężczyźni OPEN
WOJCIECH BĄK Tak PL 110
JAKUB BOCHENEK Tak PL
MAREK BODZIONY PL APOLLONA 140
MARCIN CAPAŁA PL 166
ŁUKASZ CHLEBEK Tak PL 251
SEWERYN CZAPLA PL
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 101
DOMINIK CZARNECKI Tak PL 102
KRZYSZTOF CZUPRYŃSKI Tak PL NIEDOSZŁY MISZCZ 170
MATEUSZ CZYZ PL LICHOTA TEAM
TOMASZ CZYŻ PL 178
PATRYK DEMKOWSKI PL 137
DOMINIK DEMKOWSKI PL 136
SEBASTIAN FAJGER PL
MATEUSZ FIEDOROWICZ Tak PL LECYMY DURŚ 194
MACIEJ FRĄCKOWIAK Tak PL 114
DOMINIK GAWLAS Tak PL 199
JAN GAWLAS Tak PL 126
JAKUB GIBNER PL GIBON TAILOR
DAMIAN GIŻYŃSKI Tak PL ALPIN SPORT TEAM 129
ANDRZEJ GLAJC Tak PL WYPAS RUN 181
MARIUSZ GŁOWACKI Tak PL 106
SZYMON GŁOWIŃSKI Tak PL 201
JACEK GODULA PL
STANISŁAW GORZOŁKA PL 196
PAWEŁ GRAFF PL 173
KAMIL GREŃ PL LICHOTA TEAM 159
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL 184
WŁODZIMIERZ HABARTA PL 182
TOMASZ HERLICZKA PL AML-FLY TEAM
ANDRZEJ HERZYK Tak PL 121
JACEK JAGIELUK Tak PL 132
DOMINIK JARCO PL ALPIN SPORT HOKA TEAM 130
TOMASZ JAWORSKI PL 202
GRZEGORZ KAMYCZEK PL 141
STANISŁAW KAWECKI Tak PL OLZA CIESZYN 193
ADRIAN KAWULOK Tak PL 111
RYSZARD ĶĄKOL PL 192
TADEUSZ KĘDZIERSKI PL 200
PAWEŁ KĘDZIOR PL GIBON TAILOR 149
PIOTR KIECOŃ Tak PL 123
TOMASZ KLISZ Tak PL 197
PIOTR KORBUS Tak PL 124
MARCIN KORONA Tak PL 119
RAFAŁ KOWALSKI Tak PL BKB 118
SŁAWOMIR KRAWCZYŃSKI Tak PL 138
RAFAL KRUŻOŁEK PL
JANUSZ KUPCZAK Tak PL - 171
MICHAŁ KUPRYCIUK Tak PL 172
RAFAŁ KUSY Tak PL OLZA CIESZYN 157
SŁAWOMIR KWIRYŃSKI PL 134
WOJCIECH LICHOTA PL LICHOTA TEAM 160
TOMASZ LIPIŃSKI PL LICHOTA TEAM 163
DAMIAN LUBER Tak PL
MARCIN ŁOBODA PL ŚWIEY STELA 183
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 155
ADAM MALINA Tak PL 174
KRZYSZTOF MANDRYSZ PL
MAREK MATYKIEWICZ PL LICHOTA TEAM
ZBYNEK MICHALEK CZ
MARCIN MIROCHA Tak PL 146
ALBERT MIROSŁAW Tak PL 116
BASTEK MOKRY Tak PL 127
GRZEGORZ NOWAK PL
PAWEŁ PAJĄK PL 150
BOGUSŁAW PARUCH Tak PL MORSY SKOCZÓW 169
TOMASZ PASIERB Tak PL 164
ADAM PAWEŁCZYK PL BWM-TEAM
MARIUSZ PELECK PL 131
JANUSZ POGODA PL
MAREK PRZEWOŹNIK PL 158
ŁUKASZ PYTLARZ PL 144
ARTUR RYBARZ PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM
JANUSZ RYGIEL Tak PL
RADOSŁAW SALACH Tak PL MOCNI NA STARCIE 133
DAMIAN SIEMIONEK PL 190
MIECZYSŁAW SIKORA PL 179
PIOTR SIKORA Tak PL 154
ARKADIUSZ SOPEL PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI Tak PL 105
GRZEGORZ SULKIEWICZ PL 161
MARCIN SZCZUREK PL 177
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ Tak PL 103
GRZEGORZ SZYMURA PL
ADAM ŚLUCZKA PL 203
ANDRZEJ TEPLICKI Tak PL 128
DANIEL TORBA Tak PL 107
ŁUKASZ UCIEKLAK PL 191
WIKTOR URBAN PL ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE
KAROL URBAŃCZYK Tak PL 151
DAWID URBAŃSKI PL
PIOTR WALICZEK PL 156
BOGUMIŁ WOWRA PL
ADRIAN WÓJCIK Tak PL USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO 108
ŁUKASZ ZĄBER PL 185
RAFAŁ ZIELIŃSKI Tak PL 125
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 96 (Opłaconych: 45)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 138 (Opłaconych: 67)