2. Bieg Świętego Dominika: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
PAULINA BODZIONY PL 23
MAJA BODZIONY PL 23
JOLA BOSEK Tak PL 23
RENATA BRYCHLEC Tak PL SZARE MORSY 23
JULIA CIEŚLAR Tak PL 23
EDYTA FRĄCKOWIAK Tak PL 23
DANIELA GIBNER PL GIBON TAILOR 23
KATARZYNA GŁOWACKA Tak PL 23
ELŻBIETA GODULA PL 23
IZABELA GONERA Tak PL 23
MARTA GOROL PL 23
BARBARA HABARTA PL 23
IWONA HEJNO PL BIEG Z CHRYSTUSEM :) 23
RENATA HERLICZKA PL AML-FLY TEAM 23
ELŻBIETA IMIELSKA Tak PL LICHOTA TEAM 23
SYLWIA INDEKA PL 23
KATARZYNA JASIONOWICZ PL 23
EWELINA KAFKA Tak PL LICHOTA TEAM 23
ANNA KIDOŃ Tak PL 23
MARIA KIECOŃ PL 23
IRENA KIECOŃ Tak PL 23
KAMILA KIECOŃ Tak PL 23
KINGA KIECOŃ-BĄK Tak PL 23
JOANNA KORCZ PL 23
TATIANA KORONA Tak PL TEAM KARAŚ 23
DARIA KOTORC PL 23
KATARZYNA KRAWCZYK PL GIBON TAILOR 23
ANNA KRAWCZYK PL 23
MONIKA KUKUCZKA Tak PL 23
LETYCJA KWIRYŃSKA PL 23
MAGDALENA LAPCZYK Tak PL MORSY SKOCZÓW 23
AGNIESZKA LORANC Tak PL 23
MICHALINA MALINA Tak PL 23
NATALIA MORCINEK Tak PL 23
MAGDALENA MROCZKOWSKA PL 23
KATARZYNA OSOWSKA PL 23
DAGMARA SIEMIONEK PL 23
SYLWIA SIKORA Tak PL 23
JOANNA SIKORA Tak PL 23
JOANNA SKIBA-MURACH Tak PL 23
AGNIESZKA SPYT-POWROŹNIK PL 23
JOANNA TESARCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 42 (Opłaconych: 22)
M - Mężczyźni OPEN
WOJCIECH BĄK Tak PL 23
JAKUB BOCHENEK Tak PL 23
MAREK BODZIONY PL APOLLONA 23
MARCIN CAPAŁA PL 23
ŁUKASZ CHLEBEK Tak PL 23
SEWERYN CZAPLA PL 23
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 23
DOMINIK CZARNECKI Tak PL 23
KRZYSZTOF CZUPRYŃSKI Tak PL NIEDOSZŁY MISZCZ 23
MATEUSZ CZYZ PL LICHOTA TEAM 23
TOMASZ CZYŻ PL 23
PATRYK DEMKOWSKI PL 23
DOMINIK DEMKOWSKI PL 23
SEBASTIAN FAJGER PL 23
MATEUSZ FIEDOROWICZ Tak PL LECYMY DURŚ 23
MACIEJ FRĄCKOWIAK Tak PL 23
DOMINIK GAWLAS Tak PL 23
JAN GAWLAS Tak PL 23
JAKUB GIBNER PL GIBON TAILOR 23
DAMIAN GIŻYŃSKI Tak PL ALPIN SPORT TEAM 23
ANDRZEJ GLAJC Tak PL WYPAS RUN 23
MARIUSZ GŁOWACKI Tak PL 23
SZYMON GŁOWIŃSKI Tak PL 23
JACEK GODULA PL 23
STANISŁAW GORZOŁKA PL 23
PAWEŁ GRAFF PL 23
KAMIL GREŃ PL LICHOTA TEAM 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL 23
WŁODZIMIERZ HABARTA PL 23
TOMASZ HERLICZKA PL AML-FLY TEAM 23
ANDRZEJ HERZYK Tak PL 23
JACEK JAGIELUK Tak PL 23
DOMINIK JARCO PL ALPIN SPORT HOKA TEAM 23
TOMASZ JAWORSKI PL 23
GRZEGORZ KAMYCZEK PL 23
STANISŁAW KAWECKI Tak PL OLZA CIESZYN 23
ADRIAN KAWULOK Tak PL 23
RYSZARD ĶĄKOL PL 23
TADEUSZ KĘDZIERSKI PL 23
PAWEŁ KĘDZIOR PL GIBON TAILOR 23
PIOTR KIECOŃ Tak PL 23
TOMASZ KLISZ Tak PL 23
PIOTR KORBUS Tak PL 23
MARCIN KORONA Tak PL 23
RAFAŁ KOWALSKI Tak PL BKB 23
SŁAWOMIR KRAWCZYŃSKI Tak PL 23
RAFAL KRUŻOŁEK PL 23
JANUSZ KUPCZAK Tak PL - 23
MICHAŁ KUPRYCIUK Tak PL 23
RAFAŁ KUSY Tak PL OLZA CIESZYN 23
SŁAWOMIR KWIRYŃSKI PL 23
WOJCIECH LICHOTA PL LICHOTA TEAM 23
TOMASZ LIPIŃSKI PL LICHOTA TEAM 23
DAMIAN LUBER Tak PL 23
MARCIN ŁOBODA PL ŚWIEY STELA 23
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 23
ADAM MALINA Tak PL 23
KRZYSZTOF MANDRYSZ PL 23
MAREK MATYKIEWICZ PL LICHOTA TEAM 23
ZBYNEK MICHALEK CZ 23
MARCIN MIROCHA Tak PL 23
ALBERT MIROSŁAW Tak PL 23
BASTEK MOKRY Tak PL 23
GRZEGORZ NOWAK PL 23
PAWEŁ PAJĄK PL 23
BOGUSŁAW PARUCH Tak PL MORSY SKOCZÓW 23
TOMASZ PASIERB Tak PL 23
ADAM PAWEŁCZYK PL BWM-TEAM 23
MARIUSZ PELECK PL 23
JANUSZ POGODA PL 23
MAREK PRZEWOŹNIK PL 23
ŁUKASZ PYTLARZ PL 23
ARTUR RYBARZ PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 23
JANUSZ RYGIEL Tak PL 23
RADOSŁAW SALACH Tak PL MOCNI NA STARCIE 23
DAMIAN SIEMIONEK PL 23
MIECZYSŁAW SIKORA PL 23
PIOTR SIKORA Tak PL 23
ARKADIUSZ SOPEL PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ SULKIEWICZ PL 23
MARCIN SZCZUREK PL 23
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ SZYMURA PL 23
ADAM ŚLUCZKA PL 23
ANDRZEJ TEPLICKI Tak PL 23
DANIEL TORBA Tak PL 23
ŁUKASZ UCIEKLAK PL 23
WIKTOR URBAN PL ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 23
KAROL URBAŃCZYK Tak PL 23
DAWID URBAŃSKI PL 23
PIOTR WALICZEK PL 23
BOGUMIŁ WOWRA PL 23
ADRIAN WÓJCIK Tak PL USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO 23
ŁUKASZ ZĄBER PL 23
RAFAŁ ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 96 (Opłaconych: 45)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 138 (Opłaconych: 67)