31. Bieg Legionów w Ustroniu: Lista zgłoszeń

5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-19 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 20-34 lat
KLAUDIA ANTONCZYK Tak PL 201
SYLWIA BOCHEŃSKA Tak PL 202
MARTYNA CIEŚLAR Tak PL 203
KAROLINA GANCARCZYK Tak PL NIEZRZESZONA 247
KASIA KONSEK Tak PL 204
ANNA TOMAS Tak PL 245
NATALIA TOMICA Tak PL 206
JUSTYNA TOMICA Tak PL 205
KAROLINA WENGLORZ Tak PL 207
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 35-49 lat
KATARZYNA GĄDEK Tak PL 208
AGNIESZKA KOPACZEWSKA-MARUCHNIAK Tak PL 209
KAROLINA KOSTKA PL HÓNYM DO METY 248
GABRIELA KRUPA Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 210
HANNA KUCZERA Tak PL 211
ELŻBIETA LEWICKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 212
DAGMARA PIETRUSIAK Tak PL 213
PATRYCJA PODLASEK Tak PL 214
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 15-19 lat
DAWID KNYPS Tak PL LKS POGÓRZE 215
SZYMON SIKORA Tak PL NIEZRZESZONY 216
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 20-34 lat
RADOSŁAW ANTONCZYK Tak PL 217
MACIEJ CZECH Tak PL 244
FILIP ĆWIĘK Tak PL DEPORTIVO LA GOSUNHA 218
JAROSŁAW FISCHER Tak PL 219
TOMASZ FRANKE Tak PL STS BIEGATON MIKOŁÓW 220
RADOSŁAW KAZIMIEROWICZ Tak PL 221
KAMIL KRĘCICHWOST Tak PL 222
JAROSŁAW MARIANEK Tak PL PORANNY BESKID RUN 223
MICHAŁ PYTLARZ Tak PL 224
MICHAL SZYMULA Tak PL SKORUPA TRIATHLON 246
ADAM ŚLIŻ Tak PL AZS UR KRAKÓW 225
WOJCIECH WIDENKA Tak PL 226
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 12 (Opłaconych: 12)
M3 - Mężczyźni 35-49 lat
DARIUSZ CZECHOWSKI Tak PL 227
DOMINIK CZECHOWSKI Tak PL 228
STANISŁAW CZYŻ Tak PL 229
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 230
GRZEGORZ KAMYCZEK Tak PL PORANNY BESKID RUN 231
LUKASZ KRYSTA Tak PL 232
GRZEGORZ KURCIUS PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
ŁUKASZ PIETRZAK Tak PL 234
JAREK STAJSZCZYK Tak PL 235
MACIEJ TRAWNICKI Tak PL 236
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 237
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 11 (Opłaconych: 10)
M4 - Mężczyźni 50-69 lat
SŁAWOMIR BURY Tak PL 238
GRZEGORZ KITA Tak PL 239
JAN MILKOWSKI Tak PL BIEGACZ 240
SYLWESTER SZKLORZ Tak PL 241
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 4 (Opłaconych: 4)
M5 - Mężczyźni 70 lat +
JAN BIAŁECKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 242
ZENON GLANOWSKI Tak PL FABRYKA MAZAKÓW 243
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 2 (Opłaconych: 2)

10 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-19 lat
JAGODA CHOLEWA Tak PL ZDROWO NIENORMALNI 1
BALBINA SIKORA Tak PL 2
MARTYNA SZPARA Tak PL 3
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 20-34 lat
ANGELIKA CHOLEWA Tak PL 4
JULIA CIEŚLAR Tak PL 5
JOANNA CZYŻ Tak PL 6
MARTA GRUSZECKA Tak PL 7
MONIKA JAWORSKA Tak PL 8
MARIA KIECOŃ Tak PL 9
KARINA MI PL
MARLENA ROLNIK-KAZIMIEROWICZ Tak PL 10
JOANNA SIKORA Tak PL 11
JOANNA SKIBA-MURACH Tak PL AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM 104
BETINA SKWORC Tak PL 12
WERONIKA WIORKO Tak PL 13
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 11)
K3 - Kobiety 35-49 lat
MONIKA BIELIŃSKA Tak PL 14
KINGA BUGAJSKA Tak PL 15
JOANNA CHOLEWA Tak PL ZDROWO NIENORMALNI 16
KAROLINA FOJCIK-PUSTELNIK Tak PL 17
AGNIESZKA GREENE Tak PL HÓNYM DO METY 18
JUSTYNA JAWORSKA Tak PL 19
ADELA MALCZYK Tak PL 20
SABINA MARGLEWSKA Tak PL 21
ANNA MAZUREK Tak PL 22
MAJA PAWŁOWSKA Tak PL ZDROWO NIENORMALNI 23
KATARZYNA PEPEL Tak PL STOWARZYSZENIE LUXTORPEDA 24
ANNA PIOTROWSKA Tak PL 25
KARINA POWAŁA Tak PL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 26
JOLANTA TRZECIAK Tak PL 27
MAŁGORZATA UNGEHOJER Tak PL 28
BEATA WROŃSKA PL NASZA SZKOŁA ZABRZE
ANNA ZAWADKA PL
ANNA ZAWADKA PL
ANNA ZAWADKA Tak PL 29
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 19 (Opłaconych: 16)
K4 - Kobiety 50 lat +
BARBARA GOS Tak PL NIESTOWARZYSZONY 30
BARBARA GOS PL
MAGDALENA GRUSZECKA PL 105
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 1)
M1 - Mężczyźni 15-19 lat
SZYMON CHRAPEK PL 102
MATEUSZ MACIEJOWSKI Tak PL 31
FRANCISZEK SOLOWSKI PL 103
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 1)
M2 - Mężczyźni 20-34 lat
MACIEJ CIEŚLAR Tak PL 32
SZYMON CZYŻ PL
ROBERT GOMOLA Tak PL 33
RAFAŁ GORZELANY Tak PL 34
PIOTR GRUSZCZYK Tak PL 35
PATRYK GRZĘDZIŃSKI Tak PL 36
JACEK HERCZYK Tak PL 37
GRZEGORZ IGNATOWICZ Tak PL 38
MAREK JAWORSKI Tak PL 39
MICHAŁ KIECOŃ Tak PL 40
ŁUKASZ KOCIERZ PL JUSTFEELFIT TEAM
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 41
PRZEMYSŁAW MENDYK PL
PRZEMYSŁAW MENDYK Tak PL - 42
PAWEŁ SKORUPA PL SKORUPA SPORT
GRZEGORZ SKWORC Tak PL 43
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL 44
DAREK SZAROWSKI CZ
ARKADIUSZ TRYBULEC PL
IRENEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL 45
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 20 (Opłaconych: 14)
M3 - Mężczyźni 35-49 lat
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 46
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL 47
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 48
DOMINIK GAWLAS Tak PL 49
TOMASZ JAWORSKI Tak PL NIEZRZESZONY 50
TOMASZ JĘDRZEJKO Tak PL - 51
TADEUSZ KĘDZIERSKI Tak PL 52
ADAM KNYPS Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 53
RAFAŁ KOCUR Tak PL DOCTORS TEAM 54
JÓZEF KOŹMIŃSKI Tak PL SKL SUCHA BESKIDZKA 55
PRZEMYSŁAW KRUPA Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 56
ADRIAN M Tak PL 57
ARTUR MACURA Tak PL 58
JANUSZ MALCZYK Tak PL 59
GRZEGORZ MARIANEK Tak PL 60
LESZEK MARUCHNIAK PL
DAWID MAZGAJ Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 61
PIOTR MICHALSKI Tak PL 62
SZYMON MIECH Tak PL HUSARIA RACE TEAM 63
MARIUSZ MIŚKIEWICZ PL ŻABIRUN 106
BASTEK MOKRY PL
MARCIN MOŃKA Tak PL NIEZRZESZONY 64
MICHAEL MORYS-TWAROWSKI Tak PL 65
ROBERT OŁUBEK Tak PL HRMAX ŻORY 66
KRZYSZTOF PIONTEK PL CHEMIKA RYBNIK
PAWEŁ PODLASEK Tak PL 67
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak PL OLZA CIESZYN 68
JANUSZ ROJ Tak PL 69
MICHAŁ SOSKA PL
ZBIGNIEW STEFAŃSKI Tak PL 70
ZBIGNIEW ŚWIDER PL
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 71
PIOTR TARGOSZ Tak PL OLZA CIESZYN 72
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 73
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 74
RAFAŁ ZOLICH Tak PL NITTAN EURO TECH 75
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 36 (Opłaconych: 30)
M4 - Mężczyźni 50-69 lat
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SPLA 40 LATEK TYCHY 101
MIROSŁAW FRANKE Tak PL STS BIEGATON MIKOŁÓW 76
WOJCIECH GĄDEK Tak PL SILESIA SKATING 77
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 78
STANISŁAW KAWECKI Tak PL OLZA CIESZYN 79
MIROSŁAW KRYWULT Tak PL JKS KOMOROWICE 80
TADEUSZ KUCZERA Tak PL 81
JACEK MALCZYK Tak PL 82
RAPHAEL MIELKE Tak PL OLZA CIESZYN 83
MIREK NIEMIEC Tak PL 84
DARIUSZ OLSZOWSKI Tak PL 85
ROBERT ORAWSKI Tak PL MIKI 86
STANISŁAW ORLICKI PL ORZEŁ - RUDZE
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$ 87
DARIUSZ SERAFIN Tak PL KB FARTLEK 88
PIOTR SIKORA Tak PL 89
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 90
DANIEL STARZYŃSKI PL KB DROGA
DANIEL STARZYŃSKI Tak PL 91
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 92
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 93
GRZEGORZ SZYMURA Tak PL NIEZRZESZONY 94
BARTOSZ TOCHOWICZ Tak PL OLZA CIESZYN 95
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 23 (Opłaconych: 21)
M5 - Mężczyźni 70 lat +
ANDRZEJ FIGURA Tak PL 96
WOJCIECH KAPTUR Tak PL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 97
JAN LEGIERSKI PL
STEFAN SIKORA Tak PL 98
JÓZEF STAŃCZAK Tak PL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 99
JAN TRAWNICKI Tak PL - 100
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 6 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 148)