32. Bieg Legionów w Ustroniu: Lista zgłoszeń

Bieg 5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 16-19 lat
DAWID KNYPS Tak PL 201
SZYMON SIKORA Tak PL NIEZRZESZONY 202
FRANCISZEK SOLOWSKI Tak PL II LO CIESZYN 203
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 3)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
IGOR KARELUS Tak PL 204
ADAM ŚLIŻ Tak PL AZS UR KRAKÓW 205
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 2 (Opłaconych: 2)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
DOMINIK CZECHOWSKI Tak PL 206
KAMIL KRĘCICHWOST Tak PL 207
ŁUKASZ KULESZA Tak PL 208
IWO LESNIK Tak PL 209
SERGIUSZ ŁUSZCZYK Tak PL 210
MARIUSZ MUSIOŁ Tak PL 211
GRZEGORZ PANFIL Tak PL NIEZRZESZONY 212
TOMASZ SZWED Tak PL 213
MAREK ZIELIŃSKI Tak PL 214
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 9 (Opłaconych: 9)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
DARIUSZ CZECHOWSKI Tak PL 215
ARKADIUSZ JACHYM PL
SZYMON MIECH Tak PL HUSARIA RACE TEAM 216
DARIUSZ MOREL Tak PL 217
SZYMON SKOWROŃSKI Tak PL SDB TEAM 218
TOMASZ ZĘBIK Tak PL 219
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 6 (Opłaconych: 5)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
VIKTOR KRYSHMARU Tak PL 230
SYLWESTER SZKLORZ PL U 2
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 2 (Opłaconych: 1)
M6 - Mężczyźni 60 lat +
CHRISTIAN BLOTTKO Tak DE NO LIMIT 231
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - Kobiety 16-19 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 20-34 lat
DAGMARA KOWALEWSKA Tak PL 232
ANNA ŁUSZCZYK Tak PL 233
AGNIESZKA MACURA Tak PL 234
KAROLINA SZWED Tak PL 235
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 35-49 lat
ANNA KIDOŃ Tak PL 236
HANNA KUCZERA Tak PL 237
ELŻBIETA LEWICKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 238
MARZENA SZEWCZYK Tak PL 239
ANNA SZOBLIK Tak PL 240
ELA ZĄBER Tak PL ZABER FAMILY 241
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 50 lat +
JÓZEFA CHROBOK Tak PL OLZA CIESZYN 242
IRENA LIPOWCZAN Tak PL 243
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

Bieg 10 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 16-19 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 1
SYLWESTER PRYSZCZ PL BARBARIAN EKIPA
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 2 (Opłaconych: 1)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
ARTUR BIELIŃSKI PL
STANISŁAW CZYŻ Tak PL 2
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak PL OLZA CIESZYN 3
JACEK HERCZYK PL NIESTOWARZYSZONY
TADEUSZ KĘDZIERSKI Tak PL 4
MICHAŁ KIECOŃ Tak PL 5
SZYMON KUCZERA Tak PL 6
RAFAŁ KULCZYK PL
GRZEGORZ MARIANEK Tak PL 7
PIOTR MICHALSKI PL
MATEUSZ PESZYŃSKI Tak PL 8
MICHAL PILCH PL
BARTOSZ SMYCZEK Tak PL 9
DAMIAN SZWEDA Tak PL RUN TEAM POGWIZDÓW 10
TOMASZ ZAMOJSKI Tak PL 11
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL ZABER FAMILY 12
RAFAŁ ZOLICH Tak PL NITTAN EURO TECH 13
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 12)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
MACIEK BASCIK Tak PL 14
MICHAL BAUER Tak CZ 54
ADRIAN CICHOŃ Tak PL ORANGE POLSKA 15
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 16
MAREK DĄBROWSKI PL
DOMINIK GAWLAS Tak PL 17
CEZARY KĘDZIERSKI Tak PL 18
RAFAŁ KŁOCZKO Tak PL SAINT GOBAIN SQUAD 19
ADAM KNYPS Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 55
JÓZEF KOŹMIŃSKI Tak PL 20
TOMASZ KRZYSZTOF Tak PL 21
LESZEK MARUCHNIAK PL MARELLI
KRZYSZTOF PIONTEK Tak PL CHEMIKA RYBNIK 22
ADRIAN PYTEL Tak PL 23
ANDRZEJ SMUDA PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
SEBASTIAN STRZELCZAK Tak PL EKO OKNA RUNNERS 24
DAMIAN SZEWCZYK Tak PL DAMIAN SZEWCZYK 25
PIOTR TARGOSZ PL OLZA CIESZYN
BRONISŁAW TOMASZEWSKI Tak PL KAJ TA META 26
TOMASZ WRÓBEL PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 20 (Opłaconych: 15)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 40-LATEK TYCHY 27
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 28
PAWEŁ MENCEWICZ Tak PL UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY / SILESIAN TRIATHLON TEA 29
KRYSTIAN MIODEK Tak PL 30
MIREK NIEMIEC Tak PL 31
RAFAŁ PŁONKA Tak PL 32
MAREK PODESZWA PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
PIOTR SIKORA Tak PL 33
DANIEL STARZYŃSKI Tak PL KB DROGA 34
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL 35
GRZEGORZ SZYMURA Tak PL 36
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 11 (Opłaconych: 10)
M6 - Mężczyźni 60 lat +
MAREK FAJER PL ZWIK MYSZKÓW BBB MYSZKÓW
RYSZARD KĄKOL Tak PL 37
TADEUSZ KUCZERA Tak PL 38
JANUSZ LEWANDOWSKI PL OPONY SERAFINOWSKI
JERZY PUSTELNIK Tak PL 39
ANDRZEJ SIWCZYK PL
ANDRZEJ SŁOMKA PL
LESŁAW TOMCZYK Tak PL OLZA CIESZYN 40
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 8 (Opłaconych: 4)
K1 - Kobiety 16-19 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 20-34 lat
JULIA CIEŚLAR Tak PL 41
PAULINA DOMIAN Tak PL 42
JOANNA SIKORA Tak PL 43
NATALIA TOMICA Tak PL 44
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 35-49 lat
MONIKA BIELIŃSKA PL
SYLWIA BOCHEŃSKA Tak PL 45
EDYTA GANCARZ Tak PL 46
ANNA MAZUREK Tak PL 47
DAGMARA PIETRUSIAK Tak PL 48
EDYTA SZCZĘSNA Tak PL STAŃCZAK TEAM 49
MAŁGORZATA TOCZYŁOWSKA Tak PL 50
GRAŻYNA ZĘBIK Tak PL 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50 lat +
BARBARA GOS Tak PL NIESTOWARZYSZONY 52
KINGA RELIGA PL
JOANNA STEKLA Tak PL 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 108 (Opłaconych: 88)