3. Bieg po COOLTURĘ: Lista zgłoszeń

Bieg: dystans 4 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
MARIA BIAŁEK Tak PL
GRAŻYNA BRAŃKA Tak PL SUSKA GRUPA BIEGOWA
DOROTA BUŁKA Tak PL
ANGELIKA DZIEDZIC Tak PL
ANNA EISLER Tak PL
MAGDALENA FABER Tak PL
SYLWIA FOKS Tak PL
DAGMARA GOWIN Tak PL
SABINA HACZEK Tak PL WELLNESOWY TEAM BIEGOWY
WIOLETTA HACZEK Tak PL GÓRY BEZ CENZURY
JAGODA HAJDUK PL GÓRY BEZ CENZURY
MAŁGORZATA JAFERNIK Tak PL
ANNA JAFERNIK PL
ANNA JAFERNIK Tak PL
WIKTORIA JAKUBIEC PL
MAGDALENA KAJZER Tak PL
MAGDALENA KIDOŃ-STASZEK PL NIEZRZESZONY
TERESA KUCHARSKA Tak PL
BOGUSŁAWA KUPCZAK Tak PL
MAGDA LUZAK Tak PL
MILENA LYSKO Tak PL
ALEKSANDRA MIESZCZAK Tak PL
EWELINA MIGAŁA PL
IZABELA MIZIA Tak PL
MARTA MROWIEC Tak PL
ANNA NIEDOBA-GÓRNY Tak PL
EWELINA OKRZESIK PL
PATRYCJA PAŁASZ-HAJDUK Tak PL
ARLETA PAPAJ Tak PL
AGNIESZKA PASAK Tak PL
DOROTA PĘKALSKA Tak PL
BARBARA PIELA Tak PL
AGATA POLOK Tak PL
MAŁGORZATA PONIKIEWSKI Tak PL
KAROLINA PYTLARZ Tak PL NIEZRZESZONA
JUSTYNA RĄBEL Tak PL
EWA RYCZKIEWICZ Tak PL
ANASTAZJA SITKO Tak PL
IZABELA SOBEL PL
KATARZYNA IRENA STOL Tak PL
MAGDALENA SZKLARSKA PL
KATARZYNA SZYMOCHA Tak PL
EWELINA URBANIEC Tak PL
JOANNA WYRWIAK PL
ANNA ZIĘBA Tak PL GÓRY BEZ CENZURY
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 45 (Opłaconych: 36)
M - Mężczyźni OPEN
MARCIN CZERWIŃSKI Tak PL
TOMASZ EISLER Tak PL
JAKUB FIRLEJ Tak PL
ŁUKASZ FRYC PL
KRZYSZTOF GAURA Tak PL
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak PL OLZA CIESZYN
ARTUR GÓRA Tak PL
MICHAŁ GÓRNY Tak PL
MARIUSZ HACZEK Tak PL GÓRY BEZ CENZURY
PAWEŁ HAJDUK PL
OLGIERD JACHER Tak PL
PAWEŁ JARZĘBOWICZ Tak PL
ANDRZEJ JĘDRZKIEWICZ Tak PL NIEZRZESZONY
GRZEGORZ KASTELIK Tak PL ----
SZYMON KASTELIK Tak PL GRZMOT GILOWICE
DANIEL KLUCZNY Tak PL
DAWID KOCEMBA Tak PL
KLAUDIUSZ KOCEMBA Tak PL
ŁUKASZ KOCIERZ Tak PL
MARIUSZ KRUCZYŃSKI Tak PL
KRYSTIAN KUCHARSKI Tak PL
TADEUSZ KUPCZAK Tak PL
DANIEL LUZAK Tak PL
MAREK LYSKO Tak PL
MARCIN ŁYSOŃ PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE
WIESŁAW MACIEJOWSKI PL NIEZRZESZONY
RAFAŁ MARTYNIAK Tak PL
KRZYSZTOF NIEMIEC Tak PL
MIROSŁAW NOWAK Tak PL
WOJCIECH NOWAK Tak PL
JAKUB NOWAK Tak PL ODDZIAŁ BABIOGÓRSKI PTTK ŻYWIEC
JAROSŁAW OLSZEWSKI PL BIMBER SQUAD
RAFAŁ OSIŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY
ŁUKASZ PACUŁA PL
TOMASZ PELC Tak PL
STANISŁAW PIELA Tak PL
ZBIGNIEW PIERNIK Tak PL
ANDRZEJ PIŁATOWSKI PL
TOMASZ POJDA Tak PL
TOMASZ PONIKWIA Tak PL
MICHAŁ PYTLARZ Tak PL
MARCIN RAK PL
WOJCIECH RĄBEL Tak PL NIEZRZESZONY
JAN SŁOWIAK Tak PL
MARIAN SOCHA Tak PL
PIOTR TRZMIELEWSKI PL
TADEUSZ URBANIEC Tak PL
GRZEGORZ WELM PL
GRZEGORZ WILK Tak PL
ZDZISŁAW WISŁA Tak PL
BARTŁOMIEJ ZBĄĄSKI Tak PL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
BARTŁOMIEJ ZBĄSKI PL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 52 (Opłaconych: 41)

Nordic Walking: dystans 4 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
JOLANTA BĄK Tak PL GÓRY BEZ CENZURY
JANINA BŁACHUT Tak PL
AGNIESZKA GOŁĄBEK Tak PL
IZABELA JANOSZEK Tak PL
MARIA KŁOSOWSKA-ZIĘBA Tak PL BUBA TEAM
KATARZYNA KOWALSKA Tak PL
URSZULA KWAŚNA Tak PL
EWA KWAŚNY Tak PL
DOMINIKA LUBCZYŃSKA Tak PL
WERONIKA MATEJKO-GAURA Tak PL
BARBARA NOWAK Tak PL
WIKTORIA PILARZ PL BENON TEAM
BARBARA SAPETA Tak PL
ALEKSANDRA URBAN-MISZTALSKA Tak PL
ANNA WĄS Tak PL
EWA WILAS Tak PL
MARIA ŻABIŃSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 17 (Opłaconych: 16)
M - Mężczyźni OPEN
ADAM BUCZKO Tak PL
EUGENIUSZ DĘDYS Tak PL NIEZRZESZONY
TOMASZ GOŁĄBEK Tak PL
DARIUSZ KASTELIK Tak PL GRZMOT GILOWICE
JERZY PIOTR KRAKOWSKI Tak PL PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
KRZYSZTOF LUBCZYŃSKI Tak PL
MARIUSZ PAŹDZIORA Tak PL LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 121 (Opłaconych: 100)