Bieg nad Tanwią: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1
ALEKSANDRA HAWRYŁO PL 23
ANNA MANDZIUK PL KB BIAŁA BIEGA 23
MAGDALENA MANDZIUK PL KB BIAŁA BIEGA 23
MARTA MANDZIUK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria żeńska 2
MARTA BIL PL 23
ALICJA BRZOZOWSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA DUDKO Tak PL 23
KATARZYNA KALUŹNIAK Tak PL 23
JOANNA KOSIM Tak PL 23
JOANNA KULAS Tak PL 23
ANNA PASZCZYK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
IWONA SYROKA-PAWELEC Tak PL 23
MAGDALENA SZCZUREK Tak PL 23
ALICJA WYPYCH PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 8)
K3 - Kategoria żeńska 3
MAGDALENA GAJEK PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
BEATA HAŁKA Tak PL 23
DANUTA KOSSAK-MACHNO Tak PL KKB DYSTANS KRAKÓW 23
KATARZYNA KOWALSKA Tak PL STARY CZŁOWIEK KOJOT 23
MARTA MANDZIUK Tak PL KB BIAŁA BIEGA 23
AGATA PIKOR Tak PL 23
ANETA TURCZANIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 6)
M1 - Kategoria męska 1
MICHAŁ GAŁAN PL 23
KACPER JARCZAK PL 23
KAMIL KAWALERSKI PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria męska 2
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
MICHAŁ BOCIAN Tak PL 23
PIOTR BURDA Tak PL 23
RAFAŁ GÓRSKI Tak PL 23
PAWEŁ GRUZA Tak PL 23
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL 23
KAROL MRÓZ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW OLEKSY Tak PL EDF KRAKÓW 23
BARTŁOMIEJ ORYBKIEWICZ Tak PL NEPTUN LUBLIN 23
KRZYSZTOF PRAŻMO PL 23
KRZESIMIR SIATKA Tak PL 23
PIOTR SIATKA Tak PL 23
RADOSŁAW SYROKA Tak PL 23
ROBERT SZKODA Tak PL 23
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 23
MARCIN WIERZBICKI Tak PL 23
PIOTR ZIĘBA PL AZS UMCS LUBLIN 23
KRZYSZTOF ZIĘBA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 18 (Opłaconych: 15)
M3 - Kategoria męska 3
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
DARIUSZ CENCORA Tak PL 23
PATRYK CHAŁAJ Tak PL 23
MARIUSZ DOMINIK Tak PL 23
PIOTR DWORZYCKI Tak PL 23
WIESŁAW FERENS Tak PL 23
DOMINIK FLIS Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
MIREK FLIŚNIK Tak PL 23
GRZEGORZ GAJEK PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
PIOTR GAJEWSKI Tak PL 23
TOMASZ GAŁAN Tak PL 23
JAN GĄSIOR Tak PL 23
MARIUSZ GRAD PL 23
JACEK HADAM Tak PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 23
TOMASZ HANDZIAK Tak PL 23
IRENEUSZ HAWRYLUK PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
MAREK HENIBORG Tak PL 23
ARTUR JUSZCZAK Tak PL 23
MARCIN KIECANA Tak PL 23
TOMASZ KOGUCIUK Tak PL CHEŁM BIEGA 23
ANDRZEJ KOŁTUNIEWICZ Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
TOMASZ KOPROWSKI Tak PL 23
PIOTR GRZEGORZ KOŚĆ PL 23
SYLWESTER KUŚMIERZ Tak PL BYLEDOBIEC ANIN 23
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁYSKO PL 23
PIOTR MACHNO Tak PL 23
MAREK MANDZIUK Tak PL KB BIAŁA BIEGA 23
MARCIN MARKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 23
DAMIAN MAZIARZ Tak PL BIEGAJĄCY ŚWIDNIK / KLUB ŻEGLARSKI ŚWIDNIK 23
MAREK MOŁODKIEWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ MRÓZ Tak PL 23
IRENEUSZ NIEŚPIAŁ Tak PL 23
MACIEJ ORZECHOWSKI PL 23
JACEK PIKOR Tak PL 23
MATEUSZ RAWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
MARIUSZ ROMASZKO Tak PL 23
GRZEGORZ RYCYK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
GRZEGORZ STRZAŁA PL 23
FABIAN TURCZANIK Tak PL 23
JACEK WIATROWSKI PL 23
NORBERT WNUK Tak PL 23
LESZEK WOSZCZAK Tak PL 23
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
HENRYK ZIEMIAN Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 46 (Opłaconych: 38)
M4 - Kategoria męska 4
ANDRZEJ BOGDANOW PL 23
ZENON DIADIA Tak PL 23
WIKTOR JAROSZ Tak PL 23
RYSZARD KOPROWSKI Tak PL 23
HENRYK KOSZEL Tak PL 23
SŁAWEK LIPSKI Tak PL STARY CZŁOWIEK KOJOT 23
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak PL 23
JERZY PASIECZNY Tak PL 23
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL CHEŁM BIEGA 23
ROMAN SŁOMSKI Tak PL 23
MIROSŁAW SZCZUREK Tak PL 23
WIESŁAW WEPA PL 23
CZESŁAW WOŁOSZYN PL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 13 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 77)