Bieg Świętego Dominika: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
MAGDALENA BALCAREK Tak PL 23
ANITA BRZDĘK PL LEŚNIK OLIMPIJCZYCY 23
ULA CIEŚLAR PL DG CROSS 23
BEATA DZIADEK Tak PL 23
NATALIA GAŁKA Tak PL 23
KAZIMIERA HUBKA Tak PL ZZG W POLSCE KWK MAKOSZOWY 23
EWELINA KAFKA Tak PL LICHOTA TEAM 23
KRYSTYNA KANIA Tak PL 23
MARIA KIECOŃ Tak PL 23
IRENA KIECOŃ Tak PL 23
ANNA KOTOWICZ Tak PL 23
KATARZYNA KUČERKA Tak PL 23
MAGDALENA MATULA-KISIAŁA Tak PL 23
MARIA MIGACZ PL 23
AGATA MYNARZ PL 23
ANGELIKA NOGA PL KĘCKIE HARPAGANY 23
KATARZYNA PARZYCH PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
SYLWIA SIKORA Tak PL 23
JOANNA SIKORA Tak PL 23
AGNIESZKA SPYT-POWROŹNIK Tak PL 23
EWELINA STOMPEL Tak PL 23
AGNIESZKA SZOTKOWSKA-ŚLEDŹ Tak PL 23
EWA WACŁAWIK PL FANTASTIC TEAM ANNA SIKORA 23
AGNIESZKA WILK Tak PL 23
GRAŻYNA ZĘBIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 25 (Opłaconych: 17)
M - Mężczyźni OPEN
PAWEL ADAMCZYK Tak PL 23
EDUARD ALICKUN LT SII CYCLING TEAM 23
WOJCIECH BĄK Tak PL 23
MIŁOSZ BIK PL 23
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL OLZA CIESZYN 23
JAKUB BOCHENEK Tak PL 23
DARIUSZ BRACHMAŃSKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
ARIEL BROŃCZYK PL 23
ŁUKASZ CHLEBEK PL 23
KRZYSZTOF CZUPRYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ CZYŻ PL FANTASTIC ANIA SIKORA 23
DAMIAN DZIADEK PL 23
ŁUKASZ DZIĘGIELOWSKI PL 23
JÓZEF FERFECKI PL 23
DAWID FIGOŁUSZKA Tak PL 23
PIOTR GAŚ Tak PL KRT 23
STANISŁAW GORZOŁKA PL 23
ANDRZEJ HERZYK Tak PL 23
JERZY HUBKA Tak PL ZZG W POLSCE KWK MAKOSZOWY 23
MATEUSZ JAWORSKI PL 23
TADEUSZ KĘDZIERSKI Tak PL 23
PIOTR KIECOŃ Tak PL 23
ADAM KORDYŚ Tak PL KLUB BIEGOWY SZUSZARNIA 23
PIOTR KRYCZEK PL GYM EL TORO RUNNING TEAM 23
JAKUB KUČERKA Tak CZ KASIA I KUBA 23
JAKUB KUKLIŃSKI Tak PL IRUN MAIDEN TEAM 23
MONIKA KUKUCZKA Tak PL 23
MICHAŁ KUPRYCIUK Tak PL 23
WOJCIECH LICHOTA PL SZOSTTEAM/LICHOTATEAM 23
DAMIAN LUBER PL 23
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 23
ADAM MALINA Tak PL ŚWIERCZYNIEC RUNNING 23
JERZY MATEJKO PL 23
MAREK MATYKIEWICZ Tak PL LICHOTA TEAM 23
PIOTR MICHALSKI Tak PL 23
DANIEL MIKIELSKI Tak PL 23
ROBERT ORAWSKI Tak PL 23
STANISŁAW PIELA Tak PL 23
PAWEŁ PIWOWARCZYK Tak PL ROZBIEGANE DOBCZYCE 23
MAREK PODESZWA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
GRZEGORZ PRZYŁUCKI PL 23
MARCIN RATAJCZAK Tak PL 23
KRZYSZTOF ROZMUS Tak PL 23
MIECZYSŁAW SIKORA PL 23
PIOTR SIKORA Tak PL 23
ANDRZEJ SIWCZYK PL 23
ANDRZEJ SMUDA PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 23
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ STUDNIK PL 23
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL 23
ŁUKASZ UBDA PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
MATEUSZ WANTULOK PL 23
PAWEŁ WANTULOK Tak PL 23
PIOTR ZIENKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 54 (Opłaconych: 33)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 79 (Opłaconych: 50)