Bike Atelier Road - PRO - Psary: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
CM20 - Mężczyźni 16-29
EDUARD ALICKUN LT MIKESZ TEAM 23
KRZYSZTOF BADURA Tak PL 23
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM II 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL 23
PATRYK CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MARCIN CUPRYŚ Tak PL 23
MACIEJ ETGENS PL ROGELLI TEAM 23
ARTUR GOLDMANN PL 23
DAWID JAŁOWIECKI Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
MATEUSZ JEGIER PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
KAROL JURASZCZYK Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL 23
DARIUSZ KRAUS Tak PL DAR-BUD TEAM 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MARIUSZ KUSIDŁO Tak PL DAR-BUD TEAM 23
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH MATLAK PL 23
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DOMINIK ORZEŁ Tak PL MIKESZ TEAM 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MATEUSZ PORĘBA PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii CM20: 25 (Opłaconych: 17)
M30 - Mężczyźni 30 - 39
KRZYSZTOF BARCZYK Tak PL 23
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
MATEUSZ DUDWAŁ Tak PL 23
MATEUSZ DUDWAŁ PL 23
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
MARIAN GADZIMORA Tak PL OCR BG FIT OPOLE 23
MAKSYMILIAN GIERACH PL BIENIASZ BIKE TEAM 23
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL 23
KAMIL HAJDA Tak PL 23
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL 23
MIŁOSZ KWIECIEŃ Tak PL OCR BG FIT OPOLE 23
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ MAJEWSKI PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PIOTR MŁYNARSKI Tak PL BIKERHERO@TLEN.PL 23
MAREK MORAWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ALEKSANDR NOSATENKO Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PRZEMYSŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF SKIBA PL PRO-KAN SUSZEC 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR STOLARZ PL 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL 23
PIOTR SURMA PL PRO-KAN SUSZEC 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR TOMANA PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ WOJTACHA PL 23
TOMASZ WOŹNY Tak PL BIKEHEAD 23
SEBASTIAN WÓJCIK Tak PL 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 45 (Opłaconych: 34)
M40 - Mężczyźni 40 - 49
MAREK ADAMCZYK Tak PL 23
MARCIN ADAMCZYK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL 23
PIOTR CZOPEK Tak PL CFO-WELTOUR 23
DANIEL DUŚKO Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 23
TOMASZ HEJDUK PL \"TECHNIKI LAKIERNICZE\" TYCHY 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
MARCIN JEKEL PL TWOMARK TEAM 23
RAFAŁ KLAMA PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DARIUSZ KONDEJA PL 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL ZIEMIA OPOLSKA 23
JAROSŁAW RĘBIŚ PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
IRENEUSZ SŁAWSKI Tak PL 23
MARIUSZ SOKOŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 35 (Opłaconych: 24)
M50 - Mężczyźni 50 - 59
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
STANISŁAW GAWRON PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
JACEK KOTARSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGDAN KOZIOŁ PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ KRAWCZYK PL 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
SŁAWOMIR KUCIĘBA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA PL 23
JERZY ROSIK Tak PL 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
MAREK SMOŁKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 20 (Opłaconych: 10)
M60 - Mężczyźni 60 - 69
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
HENDRYK HRYNOWIECKI PL 23
ZENON MIKOŁAJCZYK PL 23
CZESŁAW RUSIN Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MATERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 6 (Opłaconych: 2)
M70 - Mężczyźni 70 - 79
Ilość zgłoszeń w kategorii M70: 0
M80 - Mężczyźni 80 -
Ilość zgłoszeń w kategorii M80: 0
CK20 - Kobiety 18 - 29
IZABELA BLOK PL 23
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ OLESEK PL CCC 23
Ilość zgłoszeń w kategorii CK20: 3 (Opłaconych: 1)
K30 - Kobiety 30 - 39
JUSTYNA BAŁASZ PL PENTEL 23
EWELINA BASIAK Tak PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 3 (Opłaconych: 2)
K40 - Kobiety 40 -
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL 23
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARIA ORNATOWSKA PL 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 4 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 141 (Opłaconych: 92)