Dolina Opatówki - Wilczyce - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
NIKOLA JANIK Tak PL 23
ANNA KAPUSTA Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
MARTA BALCERZAK Tak PL MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI 23
KATARZYNA JONIO Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 23
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL PSP LUBUSKIE 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
JOANNA POLANIN- HUK Tak PL 23
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB OBITKO Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
MICHAŁ RĘBIŚ Tak PL 23
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB ADAMUS Tak PL DB-TRANS STARACHOWICE 23
ADRIAN BRALEWSKI Tak PL SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ W WARSZAWIE 23
PAWEŁ HOLOPA Tak PL KW PSP KATOWICE 23
MATEUSZ JEGIER Tak PL KM PSP OPOLE 23
PRZEMYSŁAW KANIA Tak PL DB-TRANS STARACHOWICE 23
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MAREK KRAUT Tak PL 23
ADAM KRĄŻYŃSKI Tak PL KW PSP KATOWICE 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
DAWID KWAPISZ Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ ŁABUDZKI Tak PL KP PSP SANDOMIERZ 23
BARTOSZ ŁUCZAK PL TSA SANDOMIERZ 23
PAWEŁ MRÓZEK Tak PL KW PSP KATOWICE 23
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO/ KP PSP RA 23
KACPER ROMANOWSKI Tak PL 23
KRYSTIAN TOCZEK Tak PL 23
KONRAD TOMASZEWSKI Tak PL KP PSP OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 23
TOMASZ WILCZAK Tak PL KP PSP STARACHOWICE 23
SERGIUSZ ZIEWIEC Tak PL KP PSP STARACHOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 20 (Opłaconych: 19)
B - Mężczyźni 30-39 lat
PIOTR BARCZYK Tak PL 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ BLUKACZ Tak PL PSP PAJĘCZNO 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
RAFAŁ CICHOŃ Tak PL KW PSP KATOWICE 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 23
KONRAD CZARNECKI Tak PL KW PSP KIELCE 23
PIOTR DĘBICKI PL 23
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
GRZEGORZ GARBACIK Tak PL KP PSP JASŁO 23
PIOTR GRZYB Tak PL 23
MACIEJ IWKO Tak PL PSP LUBUSKIE 23
TOMASZ JONIO Tak PL KM PSP M.ST. WARSZAWY/KUŹNIA TRIATHLONU 23
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA / MARLIN USŁUGI WYSOKOŚCIOWE 23
SZYMON KOSZYKOWSKI Tak PL DOLNOŚLĄSKIE / KP PSP OŁAWA 23
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
PIOTR KUBACKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KW PSP TORUŃ 23
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MICHAŁ ŁADOSZ Tak PL 23
MAREK MURZYN Tak PL PSP KRAKOW 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 23
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL KP PSP TCZEW 23
KAROL NOWAK Tak PL KP PSP STARACHOWICE 23
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ PAWLYTA Tak PL KM PSP ELBLĄG JRG 2 23
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
BOGUSŁAW SKRZYPCZYK Tak PL KW PSP KIELCE 23
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK 23
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE 23
MARCIN SZUTKOWSKI PL KM PSP M. ST. WARSZAWY 23
ŁUKASZ SZYSZKA PL STARACHOWICE BIKE TEAM 23
PAWEŁ TETER Tak PL KM PSP LUBLIN 23
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL PATNET TEAM 23
GRZEGORZ TRZOPEK Tak PL KW PSP TORUŃ 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
KAROL WOJTCZAK Tak PL PSP LUBUSKIE 23
FILIP ZAJĄC Tak PL 23
PIOTR ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 42 (Opłaconych: 38)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
RYSZARD BOSZCZYK Tak PL SAP SERWIS TEAM 23
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 23
ROBERT CHRZĄSTEK PL 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 23
ZBIGNIEW CICHOWLAS Tak PL PSP PAJĘCZNO 23
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ROBERT DOLEŻEK Tak PL KW PSP KIELCE 23
JAROSŁAW GACEK Tak PL KP PSP STAROGARD GDAŃSKI 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL JKS KALAS HELMAN SPORT 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ARKADIUSZ KANIAK Tak PL 23
DANIEL KARAŚ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
JANUSZ KĘDZIERSKI Tak PL KM PSP LUBLIN 23
PAWEŁ KIELISZEK Tak PL KM PSP M.ST. WARSZAWY/VELMAR TEAM 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ROBERT KOJ Tak PL PSP PAJĘCZNO 23
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL PSP LUBUSKIE 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
MARCIN MAKOWSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ARTUR MAZUR Tak PL KM PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 23
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WŁODZIMIERZ POWĘSKI Tak PL KP PSP PIŃCZÓW 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ARKADIUSZ SPERA Tak PL KW PSP KATOWICE 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DARIUSZ STRĄCZYŃSKI Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PL PSP LUBUSKIE 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL EKOI POLSKA 23
MAREK SZYMAŃSKI PL 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 23
MAREK WALENDZIK Tak PL PSP LUBUSKIE 23
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
JACEK ZAGÓRSKI Tak PL KP PSP JASŁO 23
PRZEMEK ZAWADA Tak PL QUEST ROAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KALENKO Tak PL KW PSP SZCZECIN 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
BOGDAN ZIEMBA Tak PL KP PSP JASŁO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ANDRZEJ DYMOWSKI Tak PL SAN BANK 23
JACEK DZIEWIELA Tak PL 23
ADAM GERMAN Tak PL 23
LESZEK HINCZA Tak PL KTC KIELCE 23
SZYMON KOGUT PL 23
STANISŁAW KOŁODZIEJ PL 23
LONGIN KUSAL Tak PL 23
JERZY LACHOWSKI Tak PL 23
ZYGMUNT ŁÓJ Tak PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
MAREK ROSIŃSKI Tak PL 23
MAREK SORBIAN Tak PL TM HURON 23
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL TEAM HUROM 23
ADAM URBAN Tak PL OSP TOPOLA MAŁA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 17)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 156 (Opłaconych: 137)