Enduro Trails EWS Gold Qualifier: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy Kategoria specjalna
W15-20 - Kobiety 15-20 lat
AMELIA DUDEK PL
NASTASIA GIMENEZ Tak FR GMZ RACING 1
MARTYNA PUDA Tak PL WOLNY 2
Ilość zgłoszeń w kategorii W15-20: 3 (Opłaconych: 2)
W21+ - Kobiety 21 lat i starsze
AGATA BESZCZYŃSKA Tak PL 3
OLIWIA BROŻYNA Tak PL MORZEŚWIRY 4
ALEKSANDRA BRYNDZA Tak PL 5
KATARZYNA BUREK Tak PL BEASTIE BIKES IBIS POLSKA 6
KAROLINA CIERLUK Tak PL IZERSKY COLLECTIVE 7
KLAUDIA CIERNIAK Tak PL ORZEŁ 7 8
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 9
BARBARA DYTKOWICZ PL
MARYAM FATHALIYAN PL
NATALIA JÓZEFACKA Tak PL 10
KATARZYNA LIPKA Tak PL 11
KAROLINA POCZWARDOWSKA Tak PL 12
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 13
JUSTYNA WINIARSKA Tak PL 2B ENDURO TEAM 14 Startuje na E-bike
KRYSTYNA WOJTOWICZ Tak PL FORCE TEAM ENDURO BIELSKO BIAŁA 15
Ilość zgłoszeń w kategorii W21+: 15 (Opłaconych: 13)
M15-20 - Mężczyźni 15-20 lat
JAKUB ADAMASZEK PL
WOJTEK ADAMCZYK Tak PL 16
KRZYSZTOF BEDNARZ Tak PL BIKE BUILDERS UK 17
SZYMON BIELAWA Tak PL BIKE BUILDERS UK 18
JAKUB BORKOWSKI Tak PL 19
MICHAŁ BOROWIEC Tak PL NUTREND 20
KONRAD BUCHCIC Tak PL 21
BARTOSZ BUCKI Tak PL 22
LARS HENRIK BUENGEN CH
WOJCIECH CEGLINSKI Tak PL 23
KOSMA CZARNIK Tak PL 24
MAREK CZECHOWSKI PL FORCE TEAM ENDURO BIELSKO BIAŁA
JAKUB ĆWIĘKA Tak PL 25
WOJCIECH FARON Tak PL 26
PAWEŁ GACH Tak PL FREERIDESPORT 28
MIKOŁAJ GACH Tak PL SHRED FREERIDESPORT / STRATEGIS 27
JAKUB GRZEGORCZYK Tak PL 29
SEBASTIAN HABRAT Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 30
ADAM HOFMAN Tak PL GLOBALSPORT 31
WIKTOR JURKOWSKI Tak PL 32
KRZYSZTOF KRISS KACZMARCZYK Tak PL 33
KAMIL KESSER Tak PL 34
SZYMON KOPEL Tak PL 35
MATEUSZ KRUPA Tak PL 36
IGOR KRYWULT Tak PL TREK BIELSKO RACING 37
PIOTREK KUBICA Tak PL 38
IGOR KUBŚ Tak PL 4FUN TEAM 39
MATEUSZ KULIŚ PL
IGNACY LESIŃSKI Tak PL FREERIDESPORT 40
ROBERT MACIEJCZEK Tak PL 41
MICHAŁ MAŁEK Tak PL 42
SEBASTIAN MAZUR Tak PL 4FUN TEAM 43
CÎNDEA MIHAI ANDREI Tak RO BIKE POINT RACING 208
TOMASZ MUSIAŁ Tak PL 44
KONRAD MUSIOŁ PL
KONRAD MUSIOŁ Tak PL 45
JAN PAJĄK Tak PL ABC AREK BIKE CENTER 46
KAMIL PIEC Tak PL 47
MACIEK PINDEL Tak PL TREK BIELSKO RACING 48
WOJCIECH RANOSZ Tak PL GRAVITY REVOLT 216
ANDREI RUSU Tak RO 210
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 49
ARTUR SCHYDLO Tak PL 50
KRZYSIEK STERMACH Tak PL 51
MAKSYMILIAN SZMERUK PL
MIKOŁAJ TOKARCZYK PL FORCE TEAM ENDURO BIELSKO BIAŁA
DAWID TYRKO Tak PL FLOW \' N \' ROLL 52
PANTA VLAD RO
OLIWIER WAWAK PL
WIKTOR WOŚ Tak PL HAPPY&RICH BIKE RACING TEAM 213
WOJCIECH ZENNEGG Tak PL 53
Ilość zgłoszeń w kategorii M15-20: 51 (Opłaconych: 42)
M21-39 - Mężczyźni 21-39 lat
NORBERT BALTYN PL
ADRIAN BALTYN Tak PL IZERSKY COLLECTIVE 54
LAURITZ BÄRENFÄNGER Tak DE 55
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 56 Startuje na E-bike
KRZYSZTOF BŁASZCZAK Tak PL ZOUCREW 57
KACPER BOGDANOWICZ Tak PL 58
MACIEJ BOGUSZ Tak PL 59
RAFAŁ BOJARSKI Tak PL 60
PAWEŁ BOZNAŃSKI Tak PL TEAM UŻABY.PL 61
MICHAŁ BRODOWSKI Tak PL 62
ANDRZEJ BRODZIK Tak PL 63
OSKAR BRZOZOWSKI Tak PL FREAKY RIPPERS 64
BARTŁOMIEJ BUCHTA Tak PL E-ROWER.PL 65
KRZYSZTOF BUKOWIEC Tak PL 66
MICHAŁ BURY Tak PL NOSKILLDURO 67
PAWEŁ BYRSKI PL
GRZEGORZ CHOMIK PL 209
ADAM CHRAPEK PL RÓWNICA TRAILS
BOGUSŁAW DĄBROWSKI Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 68
MICHAL DOBECKI Tak PL SKABUD 69
KRZYSZTOF DOMINIK Tak PL FUNDURO JASTRZĘBIE ZDRÓJ 70
DAMIAN DOWNAROWICZ Tak PL 71
MATEUSZ DURAJ Tak PL 72
LUKASZ DYLEWSKI Tak PL 73
GRZEGORZ DZIĘCIOŁOWSKI Tak PL RÓWNICA TRAILS 74
JAKUB DZIUBIŃSKI Tak PL 75
PIOTR FIREK Tak PL 76
JAN GAJDOWICZ PL
MICHAŁ GAŃCZARCZYK PL VENTOLIN ENDURO TEAM
SZYMON GAZUREK PL
JAKUB GĄSIENICA Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 77
PRZEMYSŁAW GŁĄBEK Tak PL 78
KRZYSZTOF GRABIŃSKI Tak PL 79
JAKUB GRITNER Tak PL 80
JAKUB GROCHOWSKI Tak PL FREAKY RIPPERS 81
JAN GRZEGORZEK Tak PL 82 Startuje na E-bike
ADAM HACZEK Tak PL NIEZRZESZONY 83
BARTOSZ IGIELSKI Tak PL SNOW.DOG ADVENTURE 84
DAWID IGRAS Tak PL 85
MICHAŁ INGIELEWICZ Tak PL MORZEŚWIRY 86
MAREK JADCZAK Tak PL 87
WOJCIECH JAROSZ PL GRUPA DBK ENDURO MTB RIDE
MARCIN JATKOWSKI Tak PL OGIEN Z DUPY 88
TOMASZ JĘDRUCH PL
MARCIN JOŃCZYK Tak PL PIĘTY NISKO 89
ANDRZEJ JURECZKA PL JEDZIEMY SWOJE RACING TEAM
ARTUR JURKIEWICZ Tak PL 90
MACIEJ KACZMAREK Tak PL ORZEŁ 7 91
MATEUSZ KALYTA Tak PL 92
DANIEL KAMIŃSKI PL NIEZRZESZONY
PRZEMYSŁAW KANIK Tak PL MUD & ROOTS 93
PIOTR KANTYKA Tak PL 94
PAWEŁ KASPRZYK PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 220
GRZEGORZ KMIECIK PL
ADAM KOŁOCZEK Tak PL FLOW \' N \' ROLL 95
DAMIAN KONSTANTY Tak PL GRAVITY REVOLT 217
MARTIN KOPECKÝ CZ Startuje na E-bike
DAMIAN KORNAŚ Tak PL EBB SQUAD 96 Startuje na E-bike
JACEK KOZUB Tak PL 97
OSKAR KRACINSKI PL
PIOTREK KRAJEWSKI Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 98
KARLIS KRUMINS Tak LV 205
KRYSTIAN KUBICA Tak PL RÓWNICA TRAILS 99
MATEUSZ KUBICA Tak PL GLOWLY.PL RACING 100
MATEUSZ KULASEK Tak PL 101
RADEK KULAWIK PL
GRZEGORZ KUREK Tak PL 102
BARTOSZ KUSTRA Tak PL 103
DOMINIK LESIAK Tak PL GYPSY FOREST RACING 104
TALIS LIEPINS Tak LV 206
OLAR LIVIU MIHAI Tak PL 207
ALEKSANDER ŁOKIEĆ Tak PL 105
DARIUSZ MAJ Tak PL FLOW \' N \' ROLL 219 Startuje na E-bike
MATEUSZ MALINOWSKI Tak PL 106
TOMASZ MALINOWSKI PL
JACEK MAŁASZKIEWICZ PL KRAKOWSKA SZKOŁA ENDURO
MICHAŁ MARTYKA Tak PL GOODBIKE.COM.PL SKLEP ROWEROWY 107
MATĚJ MATOUŠEK CZ
MARCIN MAZIARZ Tak PL FORCE TEAM ENDURO BIELSKO BIAŁA 108
MACIEJ MĄKA Tak PL NIEZRZESZONY 109
ANITAN MIHAI RO BIKEPOINT
GRZEGORZ MIKSA Tak PL SOMSIEDZITEAM 110
MAREK MOC Tak PL FLOW \' N \' ROLL 111
BARTOSZ MORAWSKI Tak PL 112
MATEUSZ MUSIOŁ Tak PL 113
BARTŁOMIEJ NĘDZKA Tak PL DR-EBIKE.COM 114
OLAF ODZIOMEK Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 115
BARTŁOMIEJ OGŁUSZKA Tak PL 116
BARTOSZ OLEJ Tak PL 117
PIOTR OLESIAK Tak PL 118
BARTLOMIEJ OLSZEWSKI PL
MICHAŁ OLSZÓWKA Tak PL TREK BIELSKO-BIAŁA 119
DANIEL OZIĘBAŁA Tak PL ZOUCREW 120
KAROL PADULA PL
MARCIN PAPKOJ PL NIEZRZESZONY
KAROL PAŚ PL
ŁUKASZ PEŁEŃSKI Tak PL 121
MARCIN PIECH Tak PL 122
TOMASZ PIETKA Tak PL 123
MAREK PINTA Tak PL 124
MICHAŁ PIROŻYŃSKI PL
MATEUSZ PŁONKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 125
KAMIL PRUCIA Tak PL 126
MACIEJ PRZYBYLSKI PL BYLE DO METY
MACIEJ PRZYBYLSKI Tak PL 127
MICHAŁ PUCHAŁA PL
MATEUSZ RAJDA PL GIANT ENDURO ACADEMY
WOJCIECH RAWICZ-KOSIŃSKI Tak PL MUD & ROOTS 128
JAKUB REGULSKI Tak PL SHBIKES 129
KRZYSZTOF ROKSELA PL
RAFAŁ RYPLEWICZ Tak PL 130
ŁUKASZ RYRYCH Tak PL NOSKILLDURO 131
JAROSŁAW RYTWIŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 132 Startuje na E-bike
MIŁOSZ RZESZÓTKO Tak PL 133
WOJTEK SANDER PL TOTALBIKES
ROBERT SCHUSSER Tak PL 134
BARTŁOMIEJ SERAFINOWSKI Tak PL AGH CYCLING TEAM 135
JAKUB SIDZINA PL
ARKADIUSZ SIENKIEWICZ PL MOTOKOMANDO
MARCIN SIKORA Tak PL 136
KAROL SKIBA Tak PL 137
MAREK SKRZYP Tak PL NIEZRZESZONY 138 Startuje na E-bike
NORBERT STACHURSKI Tak PL 139 Startuje na E-bike
JAKUB STASZCZYK Tak PL TEAM UŻABY.PL 140
PIOTR SUSFAL Tak PL 141
DAMIAN SYK Tak PL MUD & ROOTS 142
ŁUKASZ SZCZOTKA PL EBB SQUAD Startuje na E-bike
GRZEGORZ SZEJA Tak PL 143
ALEKSANDER SZOT Tak PL RIDERS FROM BOCHNIA 144
WOJCIECH SZWARC Tak PL 145
ŁUKASZ LUSIEK SZYMCZUK Tak PL WHYTE RACING 146
KAROL SZYMURA PL FLOW \' N \' ROLL
WITOLD TAFEL PL
MARCIN TARKOWSKI Tak PL FREAKY RIPPERS 147
PAWEŁ TOCZKOWSKI PL
KONRAD TOKARCZYK PL FORCE TEAM ENDURO BIELSKO BIAŁA
MICHAŁ TOPÓR Tak PL NS BIKES TREZADO 148
TOMASZ TRĄBA Tak PL ASC 149 Startuje na E-bike
ŁUKASZ TROJAK Tak PL 150
MARCIN ULASIUK Tak GB MUD & ROOTS 151
WOJCIECH WALCZYK Tak PL GYPSY FOREST RACING 152
MARCIN WARDZICHOWSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM 153
TOMASZ WICHA PL
JAKUB WICHER PL ELEMELEDUDKI RACING TEAM
ARTUR WIECHEĆ Tak PL 154
ARTUR WILK Tak PL IZERSKY COLLECTIVE 155
JAKUB WOJNAR Tak PL RÓWNICA TRAILS 156
MATEUSZ WYPYCH Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 157
WOJCIECH WYSOCKI Tak PL NOSKILLDURO 158
MACIEJ ZEMBAL Tak PL 159
JAKUB ZIELONKA Tak PL IZERSKY COLLECTIVE 160
MARCIN ZWOLIŃSKI Tak PL FLOW \' N \' ROLL 161
DOMINIK ŻUREK PL E-ENDURO.PL Startuje na E-bike
Ilość zgłoszeń w kategorii M21-39: 153 (Opłaconych: 113)
M40 - Mężczyźni 40 lat i starsi
MACIEJ ARSENOWICZ Tak DE 162
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM 163 Startuje na E-bike
MARIUSZ CHOIŃSKI Tak PL FLOW \' N \' ROLL 164
MIKOLAJ COPIJA Tak PL 165 Startuje na E-bike
ANDREW COUPLAND Tak PL 166
WOJCIECH DĄBROWSKI PL NIEZRZESZONY 215
JAKUB FRONTCZAK Tak PL FREAKY RIPPERS 167
JAKUB GADZIACKI Tak PL TREK BIELSKO-BIAŁA 168 Startuje na E-bike
TOMASZ GAGAT Tak PL EBB SQUAD 169 Startuje na E-bike
LAURENT GIMENEZ Tak FR GMZ RACING 170
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL DR-EBIKE.COM 171 Startuje na E-bike
MICHAL GUZY Tak PL 222
JAKUB HAJEK Tak PL DR-EBIKE.COM 172 Startuje na E-bike
NIKO ISKRA Tak PL MUD & ROOTS 173
JEREMIASZ JAKIELASZEK Tak PL FLOW \' N \' ROLL 174
SZYMON KANIA Tak PL 175 Startuje na E-bike
TOMASZ KRAWCZYK PL 214 Startuje na E-bike
SEBASTIAN KRYWULT Tak PL 176 Startuje na E-bike
ROBERT KRZAK Tak PL EBB SQUAD 177 Startuje na E-bike
ROMAN KWAŚNY Tak PL TREK BIELSKO RACING 178
MICHAŁ LATKO PL BYTOM FACTORY RACING
KRZYSZTOF LUBAS Tak PL 179
ŁUKASZ MACHERZYŃSKI Tak PL 180
JERZY MAKARA Tak PL 2B ENDURO TEAM 181
PAWEŁ MAŁAGOWSKI Tak PL SOMSIEDZITEAM 182
ADRIAN MANDRAK PL PATOENDURO
GRZEGORZ MLEKODAJ PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DAWID MÓL PL KRW LIMANOWA
DARIUSZ NOWACKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 183
MARCIN NOWAK PL
ŁUKASZ OBACZ PL PLUS ONE BIKE 212
SEBASTIAN OGONOWSKI Tak PL FORCE TEAM ENDURO BIELSKO BIAŁA 184
MARCIN PAŁKA Tak PL BIKEBOARD 185
MICHAŁ PAWELSKI Tak PL 186
JACEK PIOTROWSKI PL WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK Tak PL TREK BIELSKO RACING 187
MARCIN PORADOWSKI PL PIWO TO MOJE PALIWO
CHRISTIAN PROKOP PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 221 Startuje na E-bike
TOMASZ PRUS PL
DOMINIK PYCIA PL -
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 188
PIOTR RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 189
KONRAD ROŻKIEWICZ PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
KRZYSZTOF SARGA Tak PL 218
TOMASZ SKÓRSKI Tak PL FUNDURO JASTRZĘBIE ZDRÓJ 190
MAREK STAROWICZ Tak PL EBB SQUAD 204 Startuje na E-bike
MARCIN SULIMIERSKI Tak PL 192 Startuje na E-bike
DANIEL SUŁEK PL
MARIUSZ SZPAK Tak PL EBB SQUAD 193 Startuje na E-bike
WOJCIECH SZULC Tak PL EBB SQUAD 211 Startuje na E-bike
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM 194
WOJTEK SZYLLER Tak PL 195
KAROL TOMCZAK Tak PL 196
GRZEGORZ TRELA Tak PL NIEZRZESZONY 197
WOJCIECH WALCZAK Tak PL 198
PAWEL WASILEWSKI Tak PL EBB SQUAD 199 Startuje na E-bike
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 200
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL RURA TEAM 201
JAKUB ZAPART Tak PL BYTOM FACTORY RACING 202
MARCIN ZAWADZKI ZAWADZKI Tak PL BIKEPARK KAZOORA 203
MARCIN ZIMNY PL TCH CYCLING PUNKS
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 61 (Opłaconych: 45)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 283 (Opłaconych: 215)