Everest w Sosnowcu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
BEATA BIELAŃSKA Tak PL 23
MILENA BLUKACZ Tak DE 23
JOANNA BRUTKOWSKA Tak PL Z 23
MONIKA BUCKA Tak PL 23
MAGDALENA CETNARSKA Tak PL 23
SYLWIA CIEŚLAK Tak PL MUSTANGI GLIWICE 23
MARIOLA CUPIAŁ PL W POGONI ZA DUCHEM 23
MARTYNA DRYJA Tak PL 23
DOROTA DUDA Tak PL 23
IZABELA DUTKIEWICZ Tak PL 23
SYLWIA FURMAN Tak PL WIRUSY 23
PAULINA GAJ Tak PL MCKIS JAWORZNO 23
ISABELA GAJEWSKA Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
MONIKA GAJEWSKA Tak PL 23
KATARZYNA GAWĘDZKA Tak PL 23
EWELINA GMITER Tak PL 23
SYLWIA GRONIECKA Tak PL 23
KAROLINA GRZYB Tak PL 23
IZABELA HRYNKIEWICZ PL 23
MAŁGORZATA IDZIK Tak PL 23
BECIA JANKOWSKA Tak PL WIRUSY 23
ANNA KACZMAREK PL 23
IZABELA KĘDZIERSKA Tak PL 23
ANNA KĘPIŃSKA Tak PL 23
EDYTA KICZOR Tak PL 23
ALEKSANDRA KOŁODZIEJ Tak PL 23
MAGDALENA KOŁTOŃSKA Tak PL 23
SWIETŁANA KONIUSZEWSKA Tak PL PRZEWODNICY PTTK 23
ANETA KORPAK Tak PL 23
JOANNA KRĘŻEL Tak PL 23
LUCYNA KRUPA Tak PL 23
IZABELA KRUPA-SZCZĘSNY PL #CZELADZBIEGA 23
ANNA KUBECKA Tak PL 23
AGNIESZKA KURTYKA Tak PL 23
AGNIESZKA KUŹNIAK PL 23
KAMILA KWIECIEŃ Tak PL 23
KATARZYNA LEŚNIAK Tak PL 23
JUSTYNA ŁOSZAJĆ Tak PL 23
ANNA MALCZYK PL 23
EWELINA MARCZAK PL 23
AGNIESZKA MARZEC Tak PL 23
AGATA MUSIALIK Tak PL 23
MARIOLA MYRTA PL AWL 23
ALEKSANDRA NABIAŁEK Tak PL 23
MARTA NALEPA Tak PL 23
ALINA NORAS Tak PL 23
MAGDA OCZKIEWICZ Tak PL 23
EWA OŚCIŁOWICZ Tak PL MOSIR SOSNOWIEC 23
DAGMARA PISOWŁODZKA Tak PL 23
KATARZYNA PODSTAWNY PL SNAIL RUNNING TEAM 23
KAJA REKIEĆ PL 23
EWA RYŁKO Tak PL WSPIERAMY LUCIĘ I PATI 23
PATRYCJA SIEWIERSKA Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 23
EMILIA STEFANIAK Tak PL 23
AGATA STRUZIK Tak PL 23
MAJA SZYMUSIK Tak PL 23
KATARZYNA WĄS Tak PL 23
ALINA WĘCŁAWIAK Tak PL 23
KATARZYNA WIESNER Tak PL 23
MONIKA WITKOWSKA PL 23
JOANNA WŁADCZYK Tak PL 23
KLAUDIA WŁADCZYK Tak PL 23
MONIKA WÓJCICKA Tak PL PTSE SOSNOWIEC 23
MAGDALENA WÓJCIK Tak PL 23
BEATA ŻYWIOŁEK Tak PL WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 65 (Opłaconych: 54)
M - Mężczyźni
TOMASZ BANACH Tak PL 23
ROBERT BOMBA Tak PL BANDA Z PLACU 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PRZEMEK BROCZKOWSKI Tak PL 23
MARCIN BUCKI Tak PL 23
TOMASZ BUJOK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CABAJ Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 23
ŁUKASZ CIEŚLIK PL 23
DARIUSZ CUPIAŁ PL W POGONI ZA DUCHEM 23
KRZYSZTOF CYGAN Tak PL 23
MARIUSZ CZARNY Tak PL JAWORZNOŁBC 23
JAROSŁAW CZUB Tak PL 23
MICHAŁ DUKACZEWSKI Tak PL 23
JUSTYNA DZIWIEC-GUZIK PL 23
SZYMON FAULHABER Tak PL CASTORAMA ONE TEAM 23
MARCIN FURMAN Tak PL 23
IREK GAJEWSKI Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
KONRAD GAWRON Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
MATEUSZ GIERADA Tak PL NIGHT RUNNERS GLIWICE 23
PIOTR GMITER Tak PL 23
PAWEŁ GOŁĄB Tak PL 23
PAWEŁ GROCHOWSKI Tak PL WKURW_TEAM 23
ARKADIUSZ HRABIA Tak PL MOSIR SOSNOWIEC 23
ARON HUĆ Tak PL ETICOD 23
KRZYSZTOF JĘDRYKA PL 23
MARIUSZ JĘDRYSZCZAK Tak PL 23
ARTUR KALITA PL 23
WIESŁAW KARCZ Tak PL 23
MARIUSZ KAWA Tak PL 23
ARTUR KĘPIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KOCHMAN Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
ALEKSANDER KOTULECKI PL 23
TOMASZ KOTYRBA Tak PL 23
MATEUSZ KOZIEŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF KOZIEŁ Tak PL ODS 23
WOJCIECH KRĘŻEL Tak PL 23
TOMASZ KROWIAK Tak PL 23
STANISŁAW KRZESIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KRZYŻOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ KUBASIEWICZ Tak PL 23
JAROSŁAW KUBICA PL 23
JAROSŁAW KUBIK PL 23
ADAM KUKIEŁKA Tak PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23
BARTŁOMIEJ LEŚNIAK Tak PL 23
ADAM LISOWSKI PL SOCIOS SILESIA 23
MICHAŁ LUPA PL 23
WOJCIECH ŁATKA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 23
WALDEMAR MALINA Tak PL 23
MATEUSZ MALINOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ MAŁKA PL 23
JAROSŁAW MAREK Tak PL 23
PIOTR MAZUREK Tak PL 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 23
MARIUSZ MIZIELINSKI Tak PL CROSSFIT SOSNOWIEC 23
MICHAŁ MOŃKA Tak PL 23
KRZYSZTOF MUCHA Tak PL WKURW_TEAM 23
MICHAŁ MUCHA PL 23
MATEUSZ MUSKAŁA Tak PL WIRUSY 23
KAMIL NIEDZIELA PL W POGONI ZA DUCHEM 23
ŁUKASZ NOGA Tak PL ZDZIERAJ KAPCIE 23
MICHAŁ NOWACKI PL 23
MAREK NOWAKOWSKI PL 23
PAWEŁ NOWAKOWSKI Tak PL MOJEULTRABIEGANIE.PL 23
BARTEK OCZKIEWICZ Tak PL 23
DARIUSZ OGONOWSKI Tak PL 23
ROBERT ORŁOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ PANEK Tak PL 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL 23
TOMASZ PIEC Tak PL #ULTRAPIECYKOWO 23
MICHAŁ PIETROWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PIETRUSZKA Tak PL WKURW_TEAM 23
RADOSAŁW PIĘTKA Tak PL 23
BORYS PIKUŁA PL 23
RAFAŁ PIŁAT Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 23
JERZY POWALKA Tak PL 23
MICHAŁ RAKOCIŃSKI PL 23
KAMIL SARNA Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 23
MARIUSZ SEGIET PL 23
MIROSŁAW SOBCZAK Tak PL WKURW_TEAM 23
MARIAN SOKÓŁ PL DZUADY OCR RADA 23
KRZYSZTOF STEFANIAK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SUPERNAK Tak PL 23
GRZEGORZ SZASTAK PL RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 23
BOGUSŁAW SZATON Tak PL MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ 23
TOMASZ SZCZESZAK PL 23
TOMASZ SZCZESZAK PL EWSASZ TEAM 23
MARCIN SZYPUŁA PL MORGIRUN 23
DANIEL ŚWIDERSKI Tak PL 23
KACPER TERLIKOWSKI Tak PL 23
MARCIN URBAŃCZYK PL 23
MARCIN WALCZAK Tak PL 23
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI PL 23
PAWEŁ WIESIOŁEK PL WKURW_TEAM 23
SZYMON WIĘCEK Tak PL 23
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ WOJTANOWICZ Tak PL ODS 23
MARIUSZ WOŹNIAK PL 23
PIOTR WRZESIŃSKI Tak PL 23
IGOR ŻABA PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF ŻYWIOŁEK Tak PL WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 101 (Opłaconych: 73)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 166 (Opłaconych: 127)