I Nocny Armagedon w Wojkowie: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - OPEN
MARTYNA BŁASIAK PL 23
MALWINA DYBKA PL 23
EDYTA DYBKA PL 23
ELŻBIETA GŁAZ PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
KATARZYNA HOŁUB PL 23
BEATA KAPUŚCIK PL 23
JOWITA KOZANA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
SYLWIA KURZAWA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MARTA ŁYSZCZARZ PL 23
ANNA MATUSIAK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DOMINIKA PAŚ PL 23
JOANNA PEREK PL 23
KAROLINA ROCHOWIEC PL 23
NADIA RUSEWA PL 23
SANDRA STEFANIAK PL 23
DARIA SZUBSKA PL 23
MAGDALENA ŚLIPEK PL 23
KLAUDIA TYLUŚ PL BIEGING TEAM ZELOW 23
AGNIESZKA ZAGŁOBA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 19 (Opłaconych: 0)
M - OPEN
TOMASZ ADAMSKI PL 23
DAWID ANTCZAK PL ACTIVE RUN-BŁASZKI 23
PRZEMYSLAW BALCERZAK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
FILIP BEJMERT PL OSP JANISZEWICE 23
TOMASZ BŁASZCZYK PL 23
PAWEŁ CZYŻEWSKI PL KB GEOTERMIA UNIEJÓW 23
MICHAŁ DUDEK PL NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ 23
MATEUSZ FRĄTCZAK PL 23
MICHAŁ JAKUBOWSKI PL 23
KACPER JASIŃSKI PL 23
ARTUR KANTY PL OSP JANISZEWICE 23
ARTUR KOZŁOWSKI PL 23
ADRIAN KUBICKI PL 23
DAMIAN KUCHARSKI PL 23
MATEUSZ KUCZYŃSKI PL ACTIVE RUN-BŁASZKI 23
ARTUR KURZAWA PL OSP JANISZEWICE 23
TOMASZ LEWANDOWSKI PL 23
RADOSŁAW MATUSIAK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DAMIAN MIKOŁAJCZYK PL OSP JANISZEWICE 23
KRYSTIAN MISZTAL PL 23
ROMAN MODRZEJEWSKI PL KINGS OF METAL 23
MARIUSZ MODRZEJEWSKI PL KINGS OF METAL 23
JAKUB OTLEWSKI PL 23
DOMINIK PAŚ PL 23
KACPER PAWEŁCZYK PL 23
MAREK PAWLAK PL KORONA PABIANICE 23
MARCIN PERDEK PL 23
PATRYK PĘCZEK PL 23
DAMIAN PIĄTEK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MATEUSZ PIECYK PL ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD 23
ALAN PIWOWAR PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MATEUSZ PLACEK PL OSP JANISZEWICE 23
ARTUR PLICHTA PL 23
SEBASTIAN PODOLSKI PL 23
DAWID PRAŁAT PL BIEGING TEAM ZELOW 23
DAMIAN PSYK PL 23
ARTUR RAJSKI PL NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ 23
DAMIAN SŁUPIŃSKI PL 23
BARTŁOMIEJ STASZEWSKI PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DARIUSZ SULWIŃSKI PL 23
MARIUSZ SZAFLIK PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 23
ROMAN SZMYT PL OSP JANISZEWICE 23
ŁUKASZ SZULETA PL 23
MICHAŁ SZUMICKI PL 23
JAROSŁAW SZWAJDA PL OSP JANISZEWICE 23
ŁUKASZ SZYMCZAK PL 23
TOMASZ TOKARCZYK PL 23
ŁUKASZ TOMASZEWSKI PL 23
WOJCIECH URBANIAK PL 23
ANDRZEJ WACHOWSKI PL 23
ADRIAN WALCZAK PL NADWARCIAŃSKIE WOPR SIERADZ 23
JAKUB WIERUCKI PL 23
JAKUB WŁODARCZYK PL OSP JANISZEWICE 23
FILIP WOJTCZAK PL 23
DAWID WOŹNIAK PL ACTIVE RUN-BŁASZKI 23
BARTOSZ WRÓBEL PL OSW TRI TEAM 23
KAMIL ZAKRZEWSKI PL 23
MATEUSZ ZATORSKI PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DAMIAN ZIELINSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 59 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78 (Opłaconych: 0)