III Bieg Wolności - Umianowice 2019: Lista zgłoszeń

10 km: Bieg główny (klasyfikacja Open i Kategorie)

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-30 lat
MONIKA FILARSKA Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 19
OLENA LIPIEC Tak UA 70
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 31-40 lat
ILIANA ANTCZAK Tak PL 49
ZUZANNA GAJEK PL MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA
KATARZYNA GRAD Tak PL 73
MONIKA JANYST Tak PL 21
AGNIESZKA JEDLINSKA PL
IZABELA KWAŚNIAK Tak PL 71
ANETA MAJEWSKA Tak PL RUN TEAM CHMIELNIK 64
AGNIESZKA NAWROT Tak PL DANIEL WOSIK TERVEL TEAM
KAROLINA STANEK PL
MAŁGORZATA STĘPIEŃ Tak PL 23
ALICJA SYKUT PL STOKOWCZYKI TEAM
EDYTA WRONA Tak PL 20
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 8)
K3 - Kobiety 41-50 lat
AGNIESZKA BOCHEN PL
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 33
EDYTA ZYCH Tak PL 68
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 51-60 lat
DOROTA MOSKWA Tak PL 85
BARBARA NAWROT Tak PL
RENATA TOMCZAK Tak PL 13
RENATA WOJTAŚ Tak PL 37
JOANNA ZAWADZKA Tak PL 63
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 5)
K5 - Kobiety 61 lat i starsze
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
M1 - Mężczyźni 15-30 lat
MICHAŁ FILARSKI Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 18
ŁUKASZ GNIADY Tak PL OSP KOWALA 40
TOMASZ IWAN Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 11
ARTUR KARASEK Tak PL GKS IMIELNO 59
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL 28
PAWEŁ OŻÓG Tak PL 46
ŁUKASZ PASEK Tak PL
TOMASZ PRUCIAK Tak PL 12
ŁUKASZ PURAT Tak PL 15
RAFAŁ TELIGA Tak PL 7
PAWEŁ TELKA Tak PL MECHANIK I PRZYJACIELE 26
KAMIL TUREK PL
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL CZŁAP CZŁAP TEAM 31
DAWID ZIÓŁKOWSKI Tak PL 24
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 14 (Opłaconych: 13)
M2 - Mężczyźni 31-40 lat
MARCIN DOMAGAŁA Tak PL 44
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
ŁUKASZ KALETA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 72
LESZEK KAMIŃSKI Tak PL 32
ALEKSANDER KOWALCZYK Tak PL 75
ROBERT KOZIEŁ Tak PL MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA 67
DAWID KWIECIEN PL
ROMAN MINNER PL BBM / BBL KIELCE
MATEUSZ OSMAN Tak PL 29
WOJCIECH SENDEROWSKI Tak PL RUN TEAM CHMIELNIK 35
TOMASZ SIEMIŃSKI Tak PL 74
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ Tak PL MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE 66
TOMASZ WĄDEK Tak PL 58
WIKTOR WURMAŃSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 12)
M3 - Mężczyźni 41-50 lat
ARTUR BOCHEN Tak PL 69
JAROSŁAW BOTKIEWICZ Tak PL WKURW_TEAM / BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARIUSZ FURMANEK PL
ADAM GRZELEC Tak PL EKSTREMALNI DECARUN 48
JAN KASZA Tak PL STRZELEC CHROBERZ 54
MARCIN KRYCZKA Tak PL 87
RAFAŁ ŚLUSARSKI Tak PL 65
MICHAŁ WRÓBEL Tak PL 56
ROBERT ZAJĄC Tak PL
JAKUB ZIĘTEK Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 34
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 10 (Opłaconych: 9)
M4 - Mężczyźni 51-60 lat
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 57
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL 22
ANDRZEJ TELKA Tak PL 25
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL ---- 36
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 4 (Opłaconych: 4)
M5 - Mężczyźni 61 lat i starsi
MIECZYSŁAW NAPORA Tak PL KL PONIDZIE PIŃCZÓW 30
MIECZYSŁAW PIKULSKI Tak PL KL PONIDZIE PIŃCZÓW
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL
ZBIGNIEW SZKURŁAT Tak PL 86
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 3)

5 km: Bieg towarzyszący/nordic walking (klasyfikacja Open)

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-30 lat
DARIA CZERW Tak PL 53
KATARZYNA FIUK PL
KLAUDIA KARASEK Tak PL GKS IMIELNO 60
AGNIESZKA KŁAGA Tak PL 4
EMILIA KUPIEC Tak PL 52
KAROLINA ZABIEGŁO Tak PL 61
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 31-40 lat
BOŻENA BURAS Tak PL KIJOWE LEJDIS
MAGDALENA CIERNIAK Tak PL 10
BARBARA CISOWSKA Tak PL 47
PAULINA ĆWIK Tak PL KIJOWE LEJDIS
MARIOLA GUZY Tak PL 62
BARBARA ŁACH Tak PL 14
KATARZYNA RUDNICKA Tak PL 38
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 41-50 lat
ANNA BŁAUT Tak PL KIJOWE LEJDIS
BEATA CHMIEL Tak PL 82
MONIKA CIEŚLA-ŻEBROWSKA Tak PL 81
ANNA CYBULSKA-MAZUR Tak PL KIJOWE LEJDIS
AGNIESZKA FIT Tak PL KIJOWE LEJDIS 76
GABRIELA GAJEWICZ-ROGALA Tak PL KIJOWE LEJDIS 78
MAŁGORZATA GONDEK Tak PL 84
IWONA IZYDORCZAK Tak PL ----
ANNA KISIAŁA-CEDRO Tak PL KIJOWE LEJDIS
AGNIESZKA KRZEMIŃSKA Tak PL KIJOWE LEJDIS
JUSTYNA LIBER-OPAŁKO Tak PL KIJOWE LEJDIS 79
KATARZYNA ŁOSKOT-FIT Tak PL KIJOWE LEJDIS 77
IWONA MISZTAL Tak PL 80
EWA PERLAK PL KIJOWE LEJDIS
AGNIESZKA TOMASZEK Tak PL 83
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 15 (Opłaconych: 14)
K4 - Kobiety 51-60 lat
ANNA KOZIEŁ Tak PL KIJOWE LEJDIS
WIOLETTA KUPIEC Tak PL
URSZULA MARZEC Tak PL 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 3)
K5 - Kobiety 61 lat i starsze
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
M1 - Mężczyźni 15-30 lat
SYLWESTER FIUK Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
PRZEMYSŁAW SIEMIŃSKI Tak PL 2
FILIP ŚLUSARCZYK Tak PL 42
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 3)
M2 - Mężczyźni 31-40 lat
TOMASZ GURSIEL Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 45
ŁUKASZ NIEBUDEK Tak PL 3
TOMASZ SOCHA Tak PL 50
GRZEGORZ STĘPIEŃ Tak PL 6
ADRIAN ŚLUSARCZYK Tak PL ---- 43
PATRYK ZWIERZCHOWSKI Tak PL 8
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 6 (Opłaconych: 6)
M3 - Mężczyźni 41-50 lat
PIOTR JĘDROCHA Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 17
RAFAŁ SOBOLEWSKI Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 16
SEBASTIAN SROKOSZ Tak PL RUN TEAM CHMIELNIK 5
JACEK ZARAŃSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 4 (Opłaconych: 4)
M4 - Mężczyźni 51-60 lat
STANISŁAW CIERNIAK Tak PL 9
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 1 (Opłaconych: 1)
M5 - Mężczyźni 61 lat i starsi
ZBIGNIEW RUDNICKI Tak PL 39
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 114 (Opłaconych: 102)