MTB Marathon Istebna: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
ŁUKASZ BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 23
ADAM BUBELÍNY Tak SK 23
MARCEL CHUDY Tak PL TYLICZ 23
WOJCIECH CZERNOCH Tak PL MTB3184 23
IGOR DACZEWSKI Tak PL 23
PIOTR DUBOWSKI Tak PL BLISKA TEAM 23
JAN GŁOWACKI Tak PL 23
ARKADIUSZ HAZUKA Tak PL 23
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
MAKSYMILIAN KAWULOK PL 23
PATRYK KRAWCZYK PL 23
DAMIAN ŁACEK Tak PL 23
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
BARTOSZ ODZIOMEK Tak PL MTB3184 23
WOJCIECH STOL Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 23
MAKSYMILIAN SZROT PL 23
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL 23
MATEUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
MARCIN ŻMUDKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 21 (Opłaconych: 18)
M2 - Kategoria M2
MACIEJ ABSALON Tak PL 23
MARCIN ADAMSKI PL 23
GRZEGORZ BORKAŁA Tak PL 23
SZYMON CELAK PL 23
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
RAFAŁ FUS Tak PL 23
MATEUSZ GOLIK Tak PL 23
PATRYK HELWIG Tak PL ŚRODA RACING TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
BARTŁOMIEJ KUCHARCZYK Tak PL 23
MIKOŁAJ KUKURBA PL J-LABS C67 RACING TEAM 23
DOMINIK LEGIERSKI Tak PL 23
PIOTR MALINKA Tak PL 23
MACIEJ MAREK Tak PL 23
MAREK PISKORNIK Tak PL 23
DANIEL PŁATEK Tak PL 23
MARTIN TÓTH Tak SK 23
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 19 (Opłaconych: 15)
M3 - Kategoria M3
JACEK BOŻKIEWICZ PL LOBO-TECHNIK 23
MARCIN CHOLEWA Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
ŁUKASZ CHORNIKOWSKI Tak PL JEDNOKOŁOWA REPREZENTACJA POLSKI 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 23
ADAM FRĘCHOWICZ PL 23
BARTOSZ GAJOWSKI Tak PL 23
IRENEUSZ HAZUKA Tak PL 23
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
DAMIAN KAMCZYK Tak PL 23
MACIEJ KAWALA Tak PL TEAM JAWORZNO 23
MARCIN KNAPCZYK PL CT TEAM TORUŃ 23
WOJCIECH KRAWCZYK PL 23
PAWEŁ KRYSZAK Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
ŁUKASZ KUBICA Tak PL 23
PAWEŁ KUŚKA Tak PL 23
LADISLAV LIPECKY Tak SK 23
MIROSŁAW LUBSZCZYK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
PAWEŁ ŁUKASIK Tak PL 23
MAREK MANDOWSKI Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
PIOTR MERMELA Tak PL 23
KRYSTIAN MICHALSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
AREK RYDLEWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ SIERPIŃSKI Tak PL 23
MARCIN SKOWRON Tak PL 23
PAWEL SZPAIDEL Tak PL 23
MARCIN ŚWIDER Tak PL 23
MIROSŁAW TWARDOWSKI Tak PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 23
PRZEMYSŁAW WAŃHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 29 (Opłaconych: 25)
M4 - Kategoria M4
TOMASZ BRYCKI Tak PL 23
RAFAŁ CHMIELEWSKI PL IGOSPORT/SKLEP BIEGACZA BIELSKO -BIAŁA 23
MAREK ĆWIOK PL 23
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ DUDZIK PL 23
DARIUSZ HRABIA Tak PL WSZW W KATOWICACH 23
GRZEGORZ KAMPA PL 23
KRYSTIAN KAPIAS PL 23
MAREK KONOPKA Tak PL 23
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ LEGIERSKI Tak PL 23
MATEUSZ MATYSIEWICZ Tak PL WWW.ZAQPY.COM.PL 23
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 23
ARKADIUSZ PAJĄK Tak PL 23
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JACEK POKRYWKA Tak PL SRIT 23
JAN POTOCAR Tak SK 23
TOM RITSCHER Tak DE 23
BOGDAN SADECKI Tak PL 23
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 17)
M5 - Kategoria M5
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 23
MIROSŁAW CZECH Tak PL 23
WIESŁAW KUCZAK PL EDF KRAKÓW 23
JAROSLAW ZAJAC Tak PL BSR TEAM BYTOM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 3)
M6 - Kategoria M6
MIROSLAV DANIEL Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL BERKNER TEAM 23
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 23
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
HENRYK STASZEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 5)
K1 - Kategoria K1
WERONIKA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 23
STANISLAVA MLYNARCIKOVA Tak SK CZ ENERGIA 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kategoria K2
DOMINIKA BOSIŃSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
NATALIA BURY Tak PL 23
ANIA GÓRECKA Tak PL 23
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANNA KACZMARZYK Tak PL 23
WERONIKA KOMOROWSKA PL BVINTERNET.PL NOCNY PATROL 23
SYLWIA KRUCZEK PL 23
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
NATALIA PUSTIOWSKA Tak PL 23
KATARZYNA RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
PAULINA TUMIN Tak PL 23
DAGMARA WŁODARCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 12)
K3 - Kategoria K3
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 23
ELEONORA KAMIŃSKA PL MEGA BEŁŻYCE 23
SYLWIA KUBALA-SLIWKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kategoria K4
MARZENA KUCZYŃSKA Tak PL 23
ISTVAN TOTH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
PIOTR BAGIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
MIKOŁAJ MICHAŁEK Tak PL 23
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
PAWEŁ PRUDŁO Tak PL GOODMAN MTB TEAM 23
TIMOTEJ ROSA Tak SK 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 10 (Opłaconych: 10)
M2 - Kategoria M2
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MYKOLAS BARTKEVIČIUS Tak LT MINT LIETUVA 23
ARTUR BEDYŃSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL 23
MICHAŁ BROCŁAWIK Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 23
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 23
DAWID CHUDYBA Tak PL 23
MARCIN CZERWIŃSKI Tak PL 23
BARTOSZ CZERWIŃSKI PL LUXOFT POLAND BIKE TEAM 23
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 23
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MICHAŁ FICEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
DANIEL FORMELA PL NEXUS TEAM 23
WIKTOR GINDOROWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
DOMINIK GLAJCAR Tak PL 23
MICHAŁ GOLONKA Tak PL KRASNALE MTB TEAM 23
MACIEJ GOSTOMCZYK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
JAKUB GROCHOWSKI Tak PL 23
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRYCZKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 23
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
BENEDIKTAS JANKAITIS LT 23
VLADIMÍR JELÍNEK Tak SK PHASE ITSOL 23
GRZEGORZ JEMIOŁO Tak PL 23
MACIEJ KOBIELA Tak PL KROSS FACTORY TEAM 23
ŁUKASZ KOŚNIEWSKI Tak PL KS-ZWARDOŃ 23
DARIUSZ KRAWIEC Tak PL 23
PIOTR KUJAWA Tak PL 23
PAWEŁ KURZYCA Tak PL 23
ADAM KUŚKA Tak PL 23
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
PAWEŁ LASKOWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
TOMASZ LEWANDOWSKI Tak PL 23
JAKUB LIPSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
FILIP MAIN Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
MARIUSZ MICHAŁEK Tak PL JBG-2 TEAM 23
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 23
ŁUKASZ MILEWSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MICHAŁ NEUMANN PL CYCLO TRENER TEAM 23
STANISŁAW NOWAK Tak PL 23
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
PATRYK PIESIK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
MACIEJ PITACH Tak PL 23
MATEUSZ PODOS Tak PL TTC MPEC TARNÓW 23
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
WIKTOR PORAKOWSKI Tak PL 23
JOZEF ROZNIK Tak SK PHASE ITSOL 23
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 23
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
WOJCIECH SZCZYGIELSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
SŁAWOMIR SZKARADNIK PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
DAWID SZKUTEK Tak PL 23
JAKUB SZPOREK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MICHAŁ TUJDOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 23
ANDRZEJ WRÓBEL Tak PL TREK GDYNIA 23
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 23
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 73 (Opłaconych: 67)
M3 - Kategoria M3
PAWEŁ ADAMUS Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
PIOTR AMANOWICZ Tak PL MGG BIKE TEAM 23
MAREK BAKUŁA Tak PL MGG BIKE TEAM 23
RAFAŁ BALAWAJDER PL UKS PELETON NOWA SÓL 23
TOMASZ BARADZIEJ Tak PL 23
TOMAS BENKO Tak SK VELOSVET 23
DAMIAN BIERZA Tak PL 23
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL 23
MARCIN BOBA PL 23
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 23
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ARTUR BYRSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
MARIAN BYSTRIANSKY Tak SK 23
MARCIN CHRUŚLAK Tak PL MGG BIKE TEAM 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL 23
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
ANDRZEJ DOKTOR PL 23
IRENEUSZ DUDA Tak PL 23
DAWID DYBAŁA Tak PL 23
PETER GALOVICH Tak SK 23
KRZYSZTOF GAWRON Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 23
MARTYNAS GEDIMINAS Tak LT MINT LIETUVA 23
GRZEGORZ GROSICKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
PAWEŁ GRZYBOWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
JAROSLAV HVOREČNÝ PL 23
PIOTR JANUSZ PL 23
KRZYSZTOF KACHEL Tak PL 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 23
GRZEGORZ KARWETA Tak PL 23
MACIEJ KASPRZAK Tak PL 23
PAWEŁ KAZIMIERSKI Tak PL WEGETARIAŃSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 23
MARCIN KĘDZIORA Tak PL 23
ANDRZEJ KIEŁBOWICZ Tak PL 72D FREESPORT TREK TEAM 23
KRZYSZTOF KNAPIK PL 23
MAREK KORZAN PL 23
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 23
MICHAŁ KRYSTOSIAK Tak PL 23
MACIEJ KRZAK Tak PL 23
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
TOMASZ LIBERA Tak PL 23
KRZYSZTOF LIGĘSKA Tak PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL TWR 23
WOJCIECH LISZKA Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
MATEUSZ ŁANGOWSKI Tak PL THULE TEAM 23
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
ADAM MAŁEK Tak PL NETAPP ARROW ONE TEAM 23
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
TOMASZ MATANIAK Tak PL BBRIDERZ 23
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL 23
STANISLAV MLYNARCIK Tak SK CZ ENERGIA 23
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 23
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR NICIEJEWSKI Tak PL MANGO GLIWICE 23
JANUSZ NIEBORAS Tak PL 23
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MAREK OBERWAN Tak PL 23
ARTUR OLSZAK Tak PL 23
ĽUBOMÍR ONDRUŠ Tak SK HC-VEDORA 23
ŁUKASZ PAWIKOWSKI PL 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
MARCIN POJASEK Tak PL 23
PAWEŁ POWROŹNIK Tak PL 23
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
MAREK PRĄTNICKI Tak PL THULE TEAM 23
ADAM PTASIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
TOMASZ ROCHNA Tak PL 23
MARIUSZ ROGULA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
TOMASZ ROŻEN Tak PL 23
JACEK RZODKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
MARCIN SIEMIENIUK Tak PL 23
MIROSŁAW SOBÓL PL 23
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MARIUSZ STILLER PL ONECOMBERKNER 23
IRENEUSZ STILLER PL ONECOMBERKNER 23
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 23
GRZEGORZ ŚLĘCZEK Tak PL 23
MICHAŁ ŚLIWKA Tak PL 23
MICHAŁ ŚWIDERSKI PL 23
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
BORYS TYSZECKI Tak PL 23
MICHAŁ URBANKOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
ADAM WŁODARZ Tak PL 23
TOMASZ WYROBEK Tak PL 23
MARCIN WYRZYKOWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
MACIEJ ZAJKO PL BVINTERNET.PL NOCNY PATROL 23
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
SEBASTIAN ŻMUDA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 105 (Opłaconych: 88)
M4 - Kategoria M4
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 23
PRZEMYSŁAW BAJEW Tak PL DHM POST PUNK GROUP 23
VIRGILIJUS BARTKEVIČIUS Tak LT MINT LIETUVA 23
EMIL BĄK Tak PL 23
PETER BENKO Tak SK CZ ENERGIA 23
PAWEŁ BIELA Tak PL 23
SEBASTIAN BOGACKI PL 23
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KRZYSZTOF CIEŚLA PL 23
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
CZAREK GIERSZEWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
JANUSZ GŁOWACKI Tak PL 23
LECH GONDOROWICZ Tak PL 23
TOMASZ HEFCZYC Tak PL 23
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
ANDRZEJ JACKOWSKI PL 23
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
MIROSŁAW JARCZYK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
RADOSŁAW KOTOWSKI Tak PL 23
ROBERT KUBIK Tak PL XBOX BIKE TEAM 23
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
VITALIS LISAUSKAS Tak LT MINT LIETUVA 23
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM 23
JACEK MASIAK Tak PL 23
WOJCIECH MAZIJ Tak PL 23
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
GLEN OSMOND Tak PL T2A 23
WOJCIECH PALEJ Tak PL 23
ROMAN PŁATKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ POZNAŃSKI PL HAPPY TRI FRIENDS 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
MAREK PYŚ Tak PL 23
MAREK RAUCHFUSS Tak CZ 23
MARIUSZ RÓŻAŃSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PETER SALINGER Tak SK 23
NORBERT STEFKO Tak SK 23
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF SZCZEPINA PL 23
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
JACEK TOPÓR PL MTB3184 23
NEIL VEITCH Tak PL 23
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 23
DANIEL WOLF Tak SK 23
WIESŁAW WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
SŁAWOMIR WYDRA Tak PL XBOX BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MACIEJ ZABŁOCKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 61 (Opłaconych: 55)
M5 - Kategoria M5
TOMASZ KACZMAREK Tak PL THULE TEAM 23
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 23
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
VYTIS SADAUSKAS Tak LT MINT LIETUVA 23
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 23
SŁAWOMIR WYSOCKI PL PATNET TEAM 23
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 7 (Opłaconych: 6)
M6 - Kategoria M6
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
EMIL GROFČÍK Tak SK 23
ANDRZEJ KANDZIORA PL 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MAREK MALARZ PL 23
ADAM MUSZ Tak PL 23
PAWEŁ NOWACKI PL MULTI SPORT HASKI 23
SŁAWOMIR OBUCHOWSKI Tak PL 23
VILIAM PÁLENÍK SK 23
JACEK PAPIERZ Tak PL 23
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
TADEUSZ SPILOK Tak PL 23
ANDRZEJ TUJDOWSKI Tak PL TOROSPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 9)
K1 - Kategoria K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
ZOFIA AMBROŻY Tak PL 23
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
IZABELA KŁOSOWSKA Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 23
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 23
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 23
MONIKA PODOS Tak PL TTC MPEC TARNÓW 23
GIZELA RAKOWSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 23
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 23
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 23
NATALIA ZUBRZYCKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 11)
K3 - Kategoria K3
AGNIESZKA BOLESTA-ZARZECZNA Tak PL THULE TEAM 23
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
IWONA KARWETA Tak PL 23
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA NOWICZKOW Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARTA SZAŁAJ Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 8)
K4 - Kategoria K4
MAŁGORZATA CYBULSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
JANA WOLFOVÁ Tak SK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2
SIMAS BIELSKIS LT 23
JAKUB BŁACHOWIAK PL STREFASPORTU.PL 23
ADRIAN BRZÓZKA Tak PL JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
ADAM CIEŚLAR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 23
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
MARTIN IMRICH Tak SK 23
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIENIEC Tak PL 23
PAULIUS NATALEVIČIUS Tak LT FOCUS VILNIUS 23
PIOTR OSTACHOWSKI Tak PL MTB3184 23
MARCIN PAPROCKI Tak PL 23
TOMEK PAWELEC PL COLEX RACING TEAM 23
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
VYGANDAS RAPŠEVIČIUS Tak LT 23
JAKUB SEDLÁŘ PL NOVATOP 23
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
JONASZ STELMASZYK Tak PL RENAULTECO2TEAM 23
SEBASTIAN SWAT Tak PL 23
SYLWESTER SWAT Tak PL 23
ARTUR WYDRA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 24 (Opłaconych: 20)
M3 - Kategoria M3
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
DANIEL BRYK Tak PL 23
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
MICHAŁ CESARCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 23
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 23
ADAM GRABARA