MTB Marathon Karpacz: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 23
IGOR DACZEWSKI Tak PL 23
HENIO JR GOMOLA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 6)
M2 - Kategoria M2
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
DOMINIK GLAJCAR Tak PL 23
PATRYK HELWIG Tak PL ŚRODA RACING TEAM 23
KAMIL JANAS Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 23
RAFAŁ KAROLEWICZ PL 23
SEBASTIAN PETRUCZYNIK PL 23
DAMIAN POPADYCZ Tak PL 23
MAKSYM SIEGIENCZUK Tak PL JEDNOKOŁOWA REPREZENTACJA POLSKI 23
FILIP STANISZEWSKI PL 23
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
JAKUB ZAWORSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 12 (Opłaconych: 9)
M3 - Kategoria M3
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 23
ROBERT BYCZEK Tak PL 23
TOMASZ CZACHOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ DUL PL BIKE MARATON TEAM 23
PIOTR FRANKOWICZ PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 23
FILIP KACZANOWSKI PL 23
GRZEGORZ KAWA Tak PL 23
MIROSŁAW KOŁACKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
SZYMON KRZYSZTOFCZYK Tak PL SGR SREBRNA GÓRA 23
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 23
MICHAŁ KUBERA Tak PL 23
MARCIN LORENC Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
DAWID MARKIEL Tak PL SGR SREBRNA GÓRA 23
PAWEŁ MŰNZGER PL 23
TOMASZ OSTROWSKI PL 23
BARTOSZ PAWLIKOWSKI Tak PL STC STARGARD 23
PAWEŁ PŁÓCINICZAK Tak PL 23
AREK RYDLEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ SALWACH Tak PL 23
DARIUSZ SIEKIERKA Tak PL 23
DANIEL SKÓRA Tak PL 23
DARIUSZ SMOLAREK Tak PL STC STARGARD 23
REMIGIUSZ SZABLEWSKI Tak PL MTB ŻARY TEAM 23
TOMASZ SZKRABKO PL 23
ŁUKASZ SZLENDAK Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
PIOTR ŚLEZIONA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ WALOCH Tak PL 23
PIOTR WANTUCH PL PKO BANK POLSKI 23
MARCIN WIECZORKE Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 30 (Opłaconych: 23)
M4 - Kategoria M4
KRZYSZTOF BURBO Tak PL 23
PIOTR CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 23
WALDEMAR CICH Tak PL 23
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 23
AREK GROSS DE 23
ARKADIUS GROSS Tak DE 23
PAWEŁ GRZYBEK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
MACIEJ KOWALCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
TADEUSZ LISZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MATEUSZ MATYSIEWICZ Tak PL WWW.ZAQPY.COM.PL 23
WIESŁAW MICHALIK Tak PL 23
NORBERT POTKAŃSKI Tak PL LECHIA PIECHOWICE 23
SYLWESTER SĘK Tak PL 23
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 16 (Opłaconych: 15)
M5 - Kategoria M5
IRENEUSZ RADOMSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 1)
M6 - Kategoria M6
AURELIUSZ DĄBROWSKI Tak PL STC STARGARD 23
KRZYSZTOF FILIPIAK Tak PL 23
MICHAŁ GIERA Tak PL 23
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 23
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
JAN SCHOOL Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 6 (Opłaconych: 6)
K1 - Kategoria K1
WERONIKA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 23
ALEKSANDRA MALINOWSKA Tak PL 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kategoria K2
KAROLINA CIERLUK Tak PL BIOAM RACING TEAM 23
ANIA GÓRECKA Tak PL 23
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
AGNIESZKA KRYŃ Tak PL 23
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
KATARZYNA RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
EMILIA SADOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
PAULINA TUMIN Tak PL 23
KATARZYNA URBANEK PL 23
KATARZYNA ZĄBEK Tak PL 23
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
KRZYSZTOF ZWATRZKO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 13)
K3 - Kategoria K3
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 23
AGNIESZKA HUMERCZYK Tak PL 23
ANNA JANKOWSKA Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
MONIKA KARAŚ PL MTB ŻARY TEAM 23
ELWIRA KUZIEL PL 23
RENATA LIBEREK Tak PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 23
ANNA MICHALIK Tak PL 23
DAGMARA OCHOT Tak PL 23
KATARZYNA ROSIŃSKA Tak PL TEAM EHRLE 23
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 8)
K4 - Kategoria K4
MONIKA GRZESIECKA Tak PL STC STARGARD 23
MAŁGORZATA HOWIS Tak PL STC STARGARD 23
MARZENA KUCZYŃSKA Tak PL 23
JOANNA MALER PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
WOJCIECH CZERNOCH Tak PL MTB3184 23
ADAM DESKA Tak PL SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 23
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
GRZEGORZ MAZUR PL SULIMA ROWERY TEAM 23
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
ADAM RANDAK Tak PL 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
BŁAŻEJ ZAKRZEWSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 10 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria M2
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
LUKÁŠ BÁRTA Tak CZ 23
GRZEGORZ BEŃ PL 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MATEUSZ BIELEŃ Tak PL VIMAR 23
FILIP BILECKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
BARTOSZ BŁASZCZYK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
ADRIAN BRYCHCY PL 23
MATEUSZ BRYCKI PL 23
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 23
ŁUKASZ CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 23
ADAM CIEŚLAR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ CZAPLA Tak PL 23
DARIUSZ CZERWIONKA Tak PL HEAVY METAL 23
JAKUB DANIELSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
KUBA DANIELSKI PL 23
MICHAŁ DARGACZ PL 23
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 23
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
ALEKSANDER DOROŻAŁA Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
KAMIL DUDEK PL 23
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
DANIEL FORMELA Tak PL NEXUS TEAM 23
MARCIN GAP Tak PL 23
ALBERT GŁOWA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
MICHAŁ GOLONKA PL KRASNALE MTB TEAM 23
MATEUSZ GOSZCZYŃSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRYCZKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MICHAŁ GRYNIENKO Tak PL MKS JEDENASTKA VKING JELENIA GÓRA 23
SEBASTIAN GRZEŚKOWIAK Tak PL SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 23
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
PIOTR KALUŻNY PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
MATEUSZ KOKOWSKI Tak PL SUDETY MTB CHALLENGE 23
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 23
TOMASZ KRAWCZYK Tak PL 23
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
WOJTEK KWIATEK Tak PL MILLENIUM HALL PIASECO TEAM 23
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
KRZYSIEK ŁOPATA Tak PL MILLENIUM HALL PIASECO TEAM 23
MICHAŁ ŁUDOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 23
MAREK MACIĄG Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ADAM MADEJ Tak PL 23
MICHAŁ MAKOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ MARCINIAK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
SZYMON MATUSZAK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ NIŻNIK PL 23
DANIEL OLIWA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
LESZEK PŁUDOWSKI Tak PL GTECH MTB TEAM 23
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MICHAŁ POŻOGA Tak PL 23
MICHAŁ RUDEL Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 23
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KRZYSZTOF SAPAŁA PL MAXXBIKE TEAM 23
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM SIĄKOWSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 23
GRZEGORZ SKIBIŃSKI Tak PL 23
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ŁUKASZ SKULICZ PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
PAWEŁ SZCZEPANIAK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 23
DAWID SZKUTEK Tak PL 23
STANISŁAW SZLACHETKA Tak PL 23
KRZYSZTOF SZOPA Tak PL 23
JAKUB SZPOREK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MICHAŁ TUJDOWSKI Tak PL 23
JAKUB WACHAŁOWICZ Tak PL 23
PAWEŁ WEBER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
MARCIN WERY PL SAFRATA BOGUMIN 23
MARCIN WERY PL 23
WOJCIECH WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
KRZYSZTOF WITEK Tak PL NEXUS TEAM 23
MAREK WŁODARCZAK Tak PL FOGT BIKES 23
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 23
JAKUB WOJNA Tak PL TREK GDYNIA 23
DAREK ZASADA Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
MARCIN ŻOŁADKOWSKI Tak PL ŻARY MTB TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 88 (Opłaconych: 73)
M3 - Kategoria M3
PAWEŁ ADAMUS Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
PIOTR AMANOWICZ Tak PL MGG BIKE TEAM 23
DANIEL ANDRYSZCZUK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
TOMASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 23
RAFAŁ BALAWAJDER Tak PL UKS PELETON NOWA SÓL 23
PAWEŁ BARDZIŃSKI PL 23
PIOTR BIENENDA Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 23
KONRAD BINEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
ALBERT BLEJZYK Tak PL KETTLER BIKE TEAM 23
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL 23
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 23
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
DANIEL BRYK Tak PL 23
PIOTR BUCKI PL J-LABS C67 RACING TEAM 23
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
RAFAŁ BUSZKIEWICZ Tak PL 23
GRZEGORZ CEBULSKI Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 23
ŁUKASZ CHORNIKOWSKI Tak PL JEDNOKOŁOWA REPREZENTACJA POLSKI 23
MARCIN CHRZANOWSKI Tak PL 23
ADAM CIECHOMSKI Tak PL 23
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KACPER DAKSZEWICZ Tak PL MTB OLSZTYN TEAM 23
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
ANDRZEJ DOKTOR Tak PL ROMET MTB TEAM 23
BŁAŻEJ DRAŻBA Tak PL 23
IRENEUSZ DUDA Tak PL 23
MARCIN DYKAS Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
TOMASZ FILIPIUK Tak PL 23
MARCIN GĘBALA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL 23
GRZEGORZ GROSICKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
PRZEMYSŁAW GRUDZIŃSKI Tak PL PG PROMOTION 23
PAWEŁ GRZYBOWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 23
RAFAŁ IGNACZAK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ JAMRO PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
DANIEL JANECKI Tak PL 23
KAROL JANUSZKIEWICZ Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
ARTUR JASŁOWSKI Tak PL STC STARGARD 23
MAREK JESZKA Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
RAFAŁ JĘDRUSIK Tak PL 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 23
PIOTR KASPRZYCKI Tak PL 23
DAMIAN KASPRZYK Tak PL 23
PAWEŁ KAZIMIERSKI Tak PL 23
PIOTR KĄKOL Tak PL 23
ANDRZEJ KIEŁBOWICZ Tak PL FREESPORT TREK TEAM 23
SŁAWOMIR KLANOWSKI Tak PL TWR 23
KRZYSZTOF KLEMENTOWSKI Tak PL 23
RYSZARD KNYCHAŁA Tak PL TEAM EHRLE 23
JAN KOLAJA Tak CZ SPECIALIZED MTBTRILOGY.CZ 23
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MICHAŁ KOWALSKI PL 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 23
ŁUKASZ KRZYSZCZAK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
MARCIN KUSYK PL TWR 23
HUBERT LEWANDOWSKI Tak PL ROWERY TUROWSKI TEAM 23
TOMASZ LIBERA Tak PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA PL TWR 23
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ADAM MACUGOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ MALIK Tak PL 23
KAMIL MASŁOWSKI PL 23
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 23
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL KK WULKAN 23
ARKADIUSZ MIELŻYŃSKI PL ARMADUR TEAM 23
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD 23
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL VIMAR 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 23
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF MRUGAŁA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
MAREK MÜLLER Tak CZ KAH SPORT VRCHLAVI 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
PRZEMEK OWCZARZAK Tak PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 23
TOMASZ PASIK Tak PL TEAM EHRLE 23
DANIEL PASZEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
SZCZEPAN PASZEK Tak PL BIKESTACJA.PL/KCNC 23
KONRAD PEŁCZYŃSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
PAWEŁ PERKOWSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
WOJCIECH PESTKOWSKI PL 23
ADAM PIECZYŃSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
TOMASZ PIETRAHO Tak PL XC-MTB-INFO 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
MICHAŁ PLEBANEK PL SOKÓŁ TARNÓW 23
MICHAŁ PLUCHA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PŁUDOWSKI Tak PL GTECH MTB TEAM 23
MARCIN POJASEK Tak PL 23
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
ŁUKASZ PRUS Tak PL 23
MICHAŁ PRYĆ Tak PL 23
FILIP RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
GRZEGORZ REK Tak PL 23
ANDRZEJ ROZPŁOCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
SEBASTIAN SAKOWSKI PL 23
WOJCIECH SARNA Tak PL 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
ALEKSANDER SIECZKOWSKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
TOMASZ SMOLKA Tak PL 23
PAWEŁ SOBCZAK Tak PL 23
SŁAWOMIR SOWA Tak PL 23
MARCIN SPYCHAŁA PL 23
GRZEGORZ SROKA PL 23
ADRIAN STANCLIK Tak PL 23
MARIUSZ STENCEL Tak PL STC STARGARD 23
WOJCIECH STYCZEŃ Tak PL 23
PIOTR SUŁEK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
PIOTR SUŁEK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
MARCIN SZAFRAŃSKI Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 23
DANIEL SZCZUCKI PL 23
PAWEŁ SZECHOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD 23
PIOTR SZWEDOWSKI Tak PL KELLYS ZEIT ROCKSTAR 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 23
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
EMIL TOKARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF TOMŻYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
JAROSŁAW TOMŻYŃSKI Tak PL 23
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
BORYS TYSZECKI Tak PL 23
PIOTR UHRUSKI Tak PL 23
MICHAL VRBSKÝ Tak CZ REDPOINT 23
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MICHAŁ WASIELEWSKI Tak PL 23
ARTUR WAWRZEŃ Tak PL 23
BARTŁOMIEJ WĘGLEWSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MARCIN WIECHOWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
PAWEŁ WIENDLOCHA PL 23
ARTUR WINIARSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
WOJCIECH WINIARZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
WOJCIECH WIRKIJOWSKI Tak PL 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
PAWEŁ WITEK PL 23
ŁUKASZ WŁODARCZAK Tak PL FOGT BIKES 23
PIOTR WOJDYŁO Tak PL 23
JAKUB WÓŁKIEWICZ Tak PL HP CYCLING TEAM 23
TOMASZ WYROBEK Tak PL 23
GRZEGORZ WYROBEK Tak PL 23
LARY ZĘBATKA Tak PL 23
PIOTR ZIARKO Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ROBERT ZIARNIEWICZ Tak PL HEAVY METAL 23
JAROSŁAW ŻUREK Tak PL 23
MICHAŁ ŻUREK Tak PL MYBIKE.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 155 (Opłaconych: 134)
M4 - Kategoria M4
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
JACEK BARTKOWIAK Tak PL 23
SŁAWEK BARTNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ARKADIUSZ BAUER PL 23
KRZYSZTOF BENDKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF BERCZUK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
ADAM VENUTTO BIEWALD DE VENUTTO 23
MATEUSZ BOJARSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 23
MACIEK CHMIELEWSKI Tak PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
WACŁAW CIROCKI Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
GRZEGORZ CZERWIŃSKI PL VENUTTO 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 23
MARIUSZ GAJAK PL BIKEHEAD 23
PAWEŁ GOMOLA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ HAJZLER Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 23
SŁAWOMIR HATLAŚ Tak PL 23
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
ARTUR JABŁOŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
ANDRZEJ JACKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
MARIUSZ KASPRZYCKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KLICH PL 23
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
GRZEGORZ KOLODZIEJ PL 23
ARTUR KOROL Tak PL 23
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 23
ROBERT KUBIK Tak PL MTB3184 23
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MARIUSZ KULBIDA Tak PL ŻARY MTB TEAM 23
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
JAROSŁAW ŁOBODA Tak PL 23
JAROSŁAW ŁOBODA PL 23
ROBERT ŁUCZYŃSKI Tak PL GTECH MTB TEAM 23
PIOTR ŁUNKIEWICZ Tak PL 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM 23
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DARIUSZ MIESZKO Tak PL TEAM EHRLE 23
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
ARKADIUSZ PAJĄK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
MAREK PARZYSZEK PL 23
TOMASZ PAWŁUSIEWICZ Tak PL TRANSALP.PL 23
SYLWESTER RANDAK Tak PL 23
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MARCIN ROSIŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM SAREŁO Tak PL 23
TOMASZ SOBOTKO Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JACEK SWAT Tak PL 23
PIOTR SZMYT PL BIKETOP TEAM 23
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
JACEK TOPÓR Tak PL MTB3184 23
DARIUSZ TUMANIEC Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 23
MICHAŁ WANDOR Tak PL TWR 23
JAROSŁAW WĄSIEL Tak PL 23
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 23
TOMEK WYSOCZAŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 69 (Opłaconych: 59)
M5 - Kategoria M5
EDWARD BAŁEC PL SPORT GARAGE BY FAN SPORT GLIWICE 23
GRZEGORZ BRZOZOWSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 23
PIOTR CZERNOCH Tak PL MTB3184 23
MICHAL DEMJANOVIC Tak CZ REDPOINT 23
ROBERT DZIUBANOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
TOMASZ KACZMAREK Tak PL THULE TEAM 23
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
PAWEŁ PUCHALSKI PL 23
DARIUSZ RZEPECKI Tak PL 23
GRZEGORZ ŚWIĘTEK Tak PL 23
JERZY TAŁPASZ Tak PL 23
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 23
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK Tak PL NAWIGATOR-OLSZTYN 23
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
BARTŁOMIEJ ŻOŁĄDKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 16 (Opłaconych: 14)
M6 - Kategoria M6
WIESŁAW GASZYŃSKI PL 23
HENRYK GOMOLA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 23
MARIAN KOZŁOWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
JIRI SLABY Tak CZ REDPOINT 23
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ANDRZEJ TUJDOWSKI Tak PL 23
JACEK WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 10 (Opłaconych: 8)
K1 - Kategoria K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
EWA DUSZYŃSKA Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
ALEKSANDRA DZIĄDZIAK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MAŁGORZATA GUMIENNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JOANNA JABLCZYNSKA PL COMPRESSPORT TRIATHLON TEAM 23
JOANNA JABŁCZYŃSKA Tak PL COMPRESSPORT TRIATHLON TEAM 23
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 23
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 23
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 23
MAGDALENA ULMAN PL KRASNALE MTB TEAM 23
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 23
MONIKA WRONA Tak PL MYBIKE.PL 23
KATARZYNA WRZESZCZ Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 23
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 13)
K3 - Kategoria K3
KASIA GRANDZICKA Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
MONIKA JANIK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET MTB TEAM 23
AGNIESZKA NOWICZKOW PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
PATRYCJA PETROCZKO Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DOROTA SZUL Tak PL 23
JOANNA WELKE Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 12 (Opłaconych: 11)
K4 - Kategoria K4
MAŁGORZATA CYBULSKA PL ESTILE RACING TEAM 23
LUCYNA PRZYBYCIEŃ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
EDYTA SWAT Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2
MICHAŁ ANTOSZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
PIOTR BERDZIK PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 23
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 23
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
LUKÁŠ HERMAN Tak CZ 23
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 23
BARTOSZ JANOWSKI Tak PL ROMET MTB TEAM 23
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW KIESIO PL MYBIKE.PL 23
JERZY KRZEMIŃSKI Tak PL HORIZON BIKES 23
ONDŘEJ MAREK Tak CZ 23
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
PAVEL NOSEK CZ 23
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 23
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ PRZEKOP Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
KRZYSZTOF SUCHECKI Tak PL 23
SEBASTIAN SWAT Tak PL 23
SYLWESTER SWAT Tak PL 23
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
ZBIGNIEW WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
TOMEK ZAJĄC Tak PL ULTIMASPORT.PL SPORT TIMING 23
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 24 (Opłaconych: 21)
M3 - Kategoria M3
MICHAŁ BADOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
PIOTR BEREŹNICKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
MICHAŁ CESARCZYK Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
SŁAWOMIR CICHOŃ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 23
MICHAŁ DASZKIEWICZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 23
ŁUKASZ GIDEL Tak PL 23
JACEK GIL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ADAM GRABARA Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
DOMINIK GRZĄDZIEL PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
VENA HORNYCH Tak CZ 23
ADAM HRESZCZYK Tak PL 23
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 23
GRZEGORZ KASINSKI PL 23
GRZEGORZ KASIŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
MARCIN KOTLARSKI PL 23
FILIP KUŹNIAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ KWIATKOWSKI Tak PL PKO BANK POLSKI 23
TOMASZ ŁUKAWSKI Tak PL XTRABIKE.PL 23
MIROSŁAW ŁUKAWSKI Tak PL XTRABIKE.PL 23
PRZEMYSŁAW MACIEJOWSKI Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 23
MATEUSZ MACULEWICZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MICHAŁ OSUCH