MTB Marathon Murowana Goślina: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
KORNELIUSZ BIELIŃSKI PL NEXUS TEAM 23
GRZEGORZ CHLEBOWSKI PL ZS BOLECHOWO 23
MATEUSZ DAKOWSKI PL 23
SEBASTIAN DUDZIAK PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 23
BUKALSKI FILIP PL BUKUSIE 23
MATEUSZ GIS PL 23
JĘDRZEJ JAKUBOWSKI PL 23
MIKOŁAJ KAWA PL LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 23
PRZEMYSŁAW KUCNER PL ZS BOLECHOWO 23
JAKUB LEŚNIAK PL 23
DANIEL LINERT PL ZS BOLECHOWO 23
FILIP LUDOWICZ PL 23
JACEK ŁOWIGUS PL 23
MICHAŁ MARKOWSKI PL 23
FRANCISZEK MORAWSKI PL 23
MATEUSZ NIEDZIELSKI PL 23
PIOTR NOWAK PL ZS BOLECHOWO 23
JACEK POLSKI PL ZS BOLECHOWO 23
PIOTR PRZYBOROWSKI PL 23
TOMASZ RADECKI PL MG TEAM 23
MICHAŁ RATAJCZAK PL ZS BOLECHOWO 23
PATRYK SAWIŃSKI PL ZS BOLECHOWO 23
HUBERT SPŁAWSKI PL 23
WIKTOR TABOR PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 24 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2
ADAM ADAMSKI PL 23
PAWEŁ BIELERZEWSKI PL 23
PIOTR BURDA PL TAPPOL MTB TEAM 23
MACIEJ CZECH PL 23
ROBERT FULCZYŃSKI PL STOWARZYSZENIE BIEDRUSKO 23
RAFAŁ GĘBARA PL 23
ERYK GOMOŃSKI PL TAPPOL MTB TEAM 23
PATRYK HELWIG PL ŚRODA RACING TEAM 23
JAKUB KĘDZIORA PL COLEX RACING TEAM 23
ADRIAN KLEKOWSKI PL CYKLO KWIDZYN 23
SEBASTIAN KOŁACH PL 23
MICHAŁ KOŁACKI PL 23
ANDRZEJ KUBIAK PL 23
PIOTR LEŚNIAK PL 23
MICHAŁ LEWANDOWSKI PL ZS BOLECHOWO 23
MATEUSZ LEWANDOWSKI PL UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 23
MICHAŁ ŁĘCKI PL ADDICTED2FUN 23
KAROL OLIŃSKI PL 23
SZYMON OLSZEWSKI PL 23
EMIL PIAŚCIK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
PIOTR PIECZYŃSKI PL 23
PAWEŁ POMIN PL ADDICTED2FUN 23
JĘDRZEJ POWELSKI PL 23
MACIEJ PRZYBYLSKI PL 23
BARTOSZ RADECKI PL MG TEAM 23
ARTUR RAKOWICZ PL 23
PRZEMYSŁAW ROGALA PL 23
ŁUKASZ SAWICKI PL STOWARZYSZENIE BIEDRUSKO 23
HUBERT SEMCZUK PL MTB WYRZYSK TEAM 23
PIOTR SIENKIEWICZ PL 23
ŁUKASZ SITARSKI PL 23
SŁAWOMIR SPŁAWSKI PL 23
TOMASZ STATURSKI PL AGR PODLASIE 23
MATEUSZ STEMPNIEWICZ PL ŚRODA RACING TEAM 23
WOJCIECH SZCZYGIELSKI PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
PAWEŁ ŚCIBISZ PL 23
WIKTOR ŚWIĘTEK PL 23
MICHAŁ TURSKI PL SWARZĘDZ MTB TEAM 23
ROBERT WAKULIK PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK PL DRUŻYNA SZPIKU 23
WOJCIECH WIKTOR PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
WOJTEK WIŚNIEWSKI PL SCIM 23
MARCIN WIŚNIEWSKI PL BIKETOP TEAM 23
JAKUB ZAWORSKI PL 23
RADOSLAW ZAWORSKI PL 23
MICHAŁ ZIELIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 46 (Opłaconych: 0)
M3 - Kategoria M3
PAWEŁ BARDZIŃSKI PL CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 23
ŁUKASZ BASZCZYŃSKI PL 23
ARKADIUSZ BEDNAREK PL 23
JACEK BOŻKIEWICZ PL 23
ROMAN BRAUN PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
MARCIN BRODZIK PL 23
KRZYSZTOF BRZUCHALSKI PL XC-MTB-INFO 23
ROBERT BYCZEK PL 23
DARIUSZ CICHOWSKI PL 23
WOJCIECH CZAJKA PL AGROCHESTTEAM 23
WAWRZYNIEC CZUBAK PL 23
ADAM DĄBROWSKI PL 23
MARCIN DERING PL 23
CEZARY DMITRZUK PL WIELEŃ TEAM 23
BŁAŻEJ DRAŻBA PL 23
PIOTR FRANKOWICZ PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 23
TOMASZ GLEBA PL 23
SEBASTIAN GOLCZAK PL 23
MARCIN GRADKOWSKI PL 23
MARCIN GRUDNIEWSKI PL 23
FILIP KACZANOWSKI PL RODAN - ROZJECHANI 23
KRZYSZTOF KANIEWSKI PL 23
PAWEŁ KASPRZYK PL 23
MARCIN KIZIOREK PL 23
BARTOSZ KOSICKI PL 23
DARIUSZ MADEJA PL 23
WIESŁAW MAJOR PL 23
PAWEŁ MANISZEWSKI PL 23
KRYSTIAN MATUSZYŃSKI PL 23
PIOTR MERMELA PL 23
ADAM MORAWSKI PL 23
ALEKSANDER MORAWSKI PL ZS BOLECHOWO 23
TOMASZ MOSZCZYŃSKI PL 23
JAKUB MUSZYŃSKI PL 23
MARCIN NADER PL 23
RADOSŁAW PAPIEŻ PL 23
DAWID PAUSZEK PL DIABLOCARLITO 805 23
KRZYSZTOF PAWLAK PL 23
ŁUKASZ PISARSKI PL 23
PAWEŁ PŁÓCINICZAK PL 23
TOMASZ POLCYN PL STANLEY MTB TEAM 23
PIOTR RAKOCZY PL LECHIA PIECHOWICE 23
SZCZEPAN REISS PL CYKLO KWIDZYN 23
SZYMON ROJEWSKI PL WIELEŃ TEAM 23
MARCIN SKOWRON PL 23
GRZEGORZ SOBCZYŃSKI PL AGROCHESTTEAM 23
DAMIAN SOBIAK PL 23
WOJCIECH SOBIECH PL MTB WYRZYSK TEAM 23
JAN SPŁAWSKI PL AGROCHESTTEAM 23
PAWEŁ STANKIEWICZ PL 23
ANDRZEJ SYPNIEWSKI PL STOWARZYSZENIE BIEDRUSKO 23
PIOTR SZAMBELAŃCZYK PL 23
RADOSŁAW SZPOT PL 23
SZYMON SZRAMSKI PL 23
MICHAŁ SZTURO PL 23
ŁUKASZ SZUMSKI PL 23
RAFAŁ SZYMAŃSKI PL 23
MACIEJ TADEUSZ PL 23
MARCIN TERZYK PL PYRCYK PRO 23
HUBERT WALKOWIAK PL 23
WALDEMAR WARGUŁA PL KIBOLSKI KS 23
BARTOSZ WRÓŻ PL 23
PAWEŁ ZAGOZDA PL 23
MAREK ZATT PL 23
ANDRZEJ ZIAJA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 65 (Opłaconych: 0)
M4 - Kategoria M4
PRZEMYSŁAW BUKALSKI PL BUKUSIE 23
KAROL CHUDZYŃSKI PL SISU-OWB TEAM 23
ROBERT DAKOWSKI PL 23
SŁAWOMIR DERESZKIEWICZ PL 23
DARIUSZ DRÓŻDŻ PL 23
TOMASZ FELCYN PL 23
ROBERT GILEWICZ PL 23
JACEK GNYŚ PL 23
PRZEMYSŁAW GRONOSTAJ PL 23
DARIUSZ GRYCNER PL 23
MARIUSZ GRZYWNIAK PL 23
SEBASTIAN JAKUBOWSKI PL 23
PIOTR KOPRUCKI PL 23
JACEK KORNACKI PL MTB WYRZYSK TEAM 23
KRZYSZTOF KOWALSKI PL COLEX RACING TEAM 23
GRZEGORZ KRAJEWSKI PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 23
MARIUSZ KRAWIEC PL 23
TADEUSZ LISZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PIOTR ŁUNKIEWICZ PL 23
PRZEMYSŁAW MATŁOSZ PL 23
MATEUSZ MATYSIEWICZ PL WWW.ZAQPY.COM.PL 23
PIOTR NIEWIADA PL GREAT POLAND BIKE TEAM 23
SŁAWOMIR NOWAK PL 23
ZBIGNIEW OSTRASZEWSKI PL 23
ROBERT PRZYBOROWSKI PL 23
WOJCIECH RYBKA PL 23
JAROSŁAW SCHRAUBE PL ZS BOLECHOWO 23
RYSZARD TURSKI PL SWARZĘDZ MTB TEAM 23
MARIUSZ WIŚNIEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 29 (Opłaconych: 0)
M5 - Kategoria M5
PIOTR KAWA PL 23
SŁAWOMIR KULEWICZ PL 23
ANDRZEJ LEWANDOWSKI PL STREFASPORTU.PL 23
TOMASZ RYBARCZYK PL AGROCHESTTEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6
LECH ANDRZEJEWSKI PL 23
JERZY DOBAK PL 23
JAN GRALAK PL 23
ANDRZEJ JOPEK PL 23
RYSZARD KILIAN PL 23
TADEUSZ KŁOS PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 23
BOGDAN KOBUS PL 23
WOJCIECH KORDYS PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 23
EUGENIUSZ NIEDZIELSKI PL 23
ROMAN STRABEL PL 23
GODZISŁAW WOLICKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 11 (Opłaconych: 0)
K1 - Kategoria K1
KAROLINA CHYBOWSKA PL ZS BOLECHOWO 23
PATRYCJA IWAŃSKA PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
KLAUDIA JANIK PL 23
NIKOLA KAWA PL 23
WIKTORIA PIKUL PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
PAULINA ANDRZEJEWSKA PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 23
NATALIA CZAJKOWSKA PL 23
MARTA GOGOLEWSKA PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
ANIA GÓRECKA PL 23
AGATA GRAMACKA PL 23
ZUZANNA JEŻAK PL 23
DOROTA JURANEK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
AGNIESZKA JURGA PL 23
AGNIESZKA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 23
MARCELINA KWAPISIEWICZ PL 23
ŻANETA MUJTA PL TAPPOL MTB TEAM 23
DOMINIKA NOWACKA PL 23
PAULINA ORŁOWSKA PL PROCYCLING PROMOTION 23
WIKTORIA PIKUL PL 23
MARIA PRAUSE PL 23
KATARZYNA RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
ALEKSANDRA ROMAŃSKA PL 23
ANNA STOCKA PL 23
KINGA STYCZYŃSKA PL 23
PAULINA WĘGORZEWSKA PL 23
ANNA WIELGOSIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 21 (Opłaconych: 0)
K3 - Kategoria K3
KATARZYNA DUDKIEWICZ PL HUNTERS TEAM MTB 23
AGNIESZKA HUMERCZYK PL 23
JOANNA KURZAWIŃSKA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
RENATA LIBEREK PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 23
KATARZYNA ŁUKOWICZ PL BIKETOP TEAM 23
PATRYCJA NIECZYPORUK PL 23
JOLANTA PAJSZCZYK PL 23
KATARZYNA ROSIŃSKA PL TEAM EHRLE 23
ANIA SAKOWSKA PL 23
KAROLINA STEFANIAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 10 (Opłaconych: 0)
K4 - Kategoria K4
JOANNA MARKOWSKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
PIOTR BAGIŃSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
MICHAŁ BRECZKO PL 23
WOJCIECH CZERNOCH PL MTB3184 23
MICHAŁ JABŁOŃSKI PL MTB3184 23
MICHAŁ N. KOWALSKI PL 23
SZYMON PILCH PL CYCLO TRENER TEAM 23
MICHAŁ SZEWCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 7 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
TOMASZ BAKUNOWICZ PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
ARTUR BEDYŃSKI PL MAXXBIKE TEAM 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI PL KSPO ARROW 23
WOJCIECH BUKOWIECKI PL KSPO ARROW 23
DARIUSZ CZERWIONKA PL HEAVY METAL 23
TOMEK CZUCZEŁO PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
JAKUB DANIELSKI PL OKULAR MTB TEAM 23
KUBA DANIELSKI PL OKULAR MTB TEAM 23
ŁUKASZ DERHELD PL TREK GDYNIA 23
MATEUSZ DOMINIAK PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
TOMASZ DYGACZ PL CYCLO TRENER TEAM 23
PRZEMYSŁAW FILIPEK PL 23
MACIEJ GOSTOMCZYK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
MACIEJ GRUDNIEWSKI PL 23
KRZYSZTOF GRYCZKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
JAROSŁAW HAŁAS PL WERTYKAL BIKEBOARD 23
MICHAŁ IMIANOWSKI PL 23
PRZEMYSŁAW JANIAK PL MAXXBIKE TEAM 23
PIOTR JAŹWIŃSKI PL FERREX TEAM 23
WOJCIECH JEŻEWSKI PL 23
PIOTR JURCZAK PL AZS WSG BYDGOSZCZ 23
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC PL IM-MOTION.PL TEAM 23
KRYSTIAN KACZMARCZYK PL 23
MICHAŁ KACZMAREK PL 23
ADRIAN KANAS PL 23
PAWEŁ KASPRZAK PL 23
MICHAŁ KLIŃSKI PL 23
MARCIN KLIŃSKI PL 23
ARIEL KULAWIAK PL 23
OSKAR KÜTTNER PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
PAWEŁ LASKOWSKI PL MAXXBIKE TEAM 23
KAMIL LESIAK PL MAXXBIKE TEAM 23
JAKUB LIPSKI PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
MAREK MACIĄG PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ŁUKASZ MAZIJ PL CYCLO TRENER TEAM 23
MARIUSZ MIGDA PL MISZCZE 23
ŁUKASZ MILEWSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
TOMASZ MUSIOŁ PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JĘDRZEJ NOWACZYK PL 23
PIOTR NOWAK PL 23
STEFAN OGORZAŁEK PL K.S. NATALIA <3 23
MATEUSZ OPALA PL 23
MATEUSZ OPALA PL 23
ŁUKASZ OSOWSKI PL 23
MARCIN PASTUSIAK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KRZYSZTOF PAWŁOWSKI PL 23
PATRYK PIESIK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KAMIL POMARAŃSKI PL CYCLO TRENER TEAM 23
MACIEJ SAMBORSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KRZYSZTOF SAPAŁA PL MAXXBIKE TEAM 23
MARCIN SARKOWICZ PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
PETR SCHWARZ CZ 23
MACIEJ SIEDLECKI PL TREK GDYNIA 23
DAMIAN SIWEK PL 23
JACEK SKONIECZNY PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ŁUKASZ STASZKO PL MAXXBIKE TEAM 23
MARCIN SUPERSON PL CYKLO TEAM 23
KORNELIUSZ SZCZEŚNIAK PL 23
ŁUKASZ SZCZĘSNY PL TREK GDYNIA 23
PRZEMYSŁAW SZCZUCKI PL BIKESTACJA.PL/KCNC 23
JAKUB SZPOREK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JAKUB SZULCZYK PL 23
MICHAŁ TOMCZYK PL 23
PAWEŁ WEBER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
JAKUB WIERTELAK PL 23
DARIUSZ WIŚNIEWSKI PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
KRZYSZTOF WITEK PL NEXUS TEAM 23
MAREK WŁODARCZAK PL FOGT BIKES 23
JAKUB WOJNA PL TREK GDYNIA 23
ANDRZEJ WRÓBEL PL TREK GDYNIA 23
DAREK ZASADA PL OKULAR MTB TEAM 23
MICHAŁ ZDOŃCZYK PL FLASH TEAM 23
PIOTR ZELIUS PL 23
TOMASZ ZOZULIŃSKI PL COLEX RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 75 (Opłaconych: 0)
M3 - Kategoria M3
TOMASZ ANDRZEJEWSKI PL PIWIARNIA WARECKA GNIEZNO 23
RAFAŁ BALAWAJDER PL UKS PELETON NOWA SÓL 23
ARKADIUSZ BARANOWSKI PL 23
KRZYSZTOF BARTOSIK PL 23
ALBERT BLEJZYK PL KETTLER BIKE TEAM 23
MICHAŁ BOGDZIEWICZ PL NEXUS TEAM 23
ANDRZEJ BOROWCZYK PL 23
TOMEK BREŚ PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
GRZEGORZ BRODA PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
MIŁOSZ BUDNIK PL 23
RAFAŁ BUKOWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ CHORĄŻYCZEWSKI PL PROMETPLAST OBORNIKI 23
RAFAŁ CYRNY PL STS MARATON 23
MICHAŁ CZEPIŻAK PL 23
KAROL DĄBROWSKI PL SGB-BANK 23
PAWEŁ DELA PL PROFIDEA S-WORKS 23
WOJTEK DELA PL PROFIDEA S-WORKS 23
ANDRZEJ DOKTOR PL ROMET MTB TEAM 23
MARCIN DOMIN PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
PRZEMYSŁAW EBERTOWSKI PL KING OSCAR GNIEWINO 23
MAREK ELZANOWSKI PL 23
GRZEGORZ FILARY PL 23
MICHAŁ GOŹDZIEWSKI PL TEAM EHRLE 23
DARIUSZ GRUDNIEWSKI PL 23
ARTUR GRUSZCZYŃSKI PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
TOMASZ GRZEGOREK PL RFID SOLUTIONS 23
PAWEŁ GRZYBOWSKI PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
GRZEGORZ GRZYWA PL PROFIDEA S-WORKS 23
ARKADIUSZ GURSZTYN PL 23
ŁUKASZ HAŁAS PL 23
RAFAŁ IGNACZAK PL OKULAR MTB TEAM 23
ROMAN JAMROZIK PL 23
PIOTR JASTRZEMBSKI PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
RAFAŁ JĘDRUSIK PL 23
TOMASZ KAMIŃSKI PL MISZCZE 23
TOMASZ KMIECIK PL 23
MACIEJ KMIECIK PL 23
RAFAŁ KOKOTOWSKI PL CUORESPORTIVO 23
MIROSŁAW KOŁACKI PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
MICHAŁ KOŁODZIEJ PL WIEMCOJEM.PL 23
ŁUKASZ KOSSAKOWSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
TOMASZ KOSTECKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
WALDEMAR KOTARSKI PL DT4YOU.COM 23
MACIEJ KRZEWINA PL 23
MICHAŁ KUBERA PL 23
KRZYSZTOF KURASIŃSKI PL ŚRODA RACING TEAM 23
ROBERT LEMBICZ PL 23
TOMASZ LIBERA PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA PL TWR 23
MATEUSZ ŁANGOWSKI PL THULE TEAM 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
PRZEMYSŁAW ŁYSAK PL 23
ADAM MACUGOWSKI PL 23
BARTLOMIEJ MAJEWSKI PL 23
IRENEUSZ MALINOWSKI PL 23
FILIP MAŃCZAK PL 23
JAKUB MARTYŃSKI PL 23
KAMIL MASŁOWSKI PL 23
MICHAŁ MICHNOWICZ PL 23
TOMASZ MIELEWCZYK PL KK WULKAN 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MATEUSZ MODERHAK PL TREK GDYNIA 23
NORBERT MORTEK PL 23
SZCZEPAN MOSKAŁA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF MRUGAŁA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
JANUSZ MULLER PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ OCH PL 23
GRZEGORZ ORŁOWSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
MACIEJ PASZKIEWICZ PL MG TEAM 23
MARCIN PASZKIEWICZ PL MG TEAM 23
TOMASZ PAWLIK PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
KRYSTIAN PIRÓG PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
DARIUSZ POROŚ PL ROMET MTB TEAM 23
TOMASZ PROCEK PL 23
ADAM PTASIŃSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
GRZEGORZ REK PL 23
TOMASZ ROCHNA PL 23
PIOTR ROMASZEWSKI PL 23
JACEK RZODKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR SADY PL WSPINANIE.KALISZ.PL 23
SEBASTIAN SAKOWSKI PL 23
ALEKSANDER SIECZKOWSKI PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
DAMIAN SŁOWIŃSKI PL 23
JAROSŁAW SOBIESZCZAŃSKI PL 23
MIROSŁAW SOBÓL PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
MICHEL STELMASZYK PL 23
RAFAŁ STERBENZ PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
DOMINIK STOLIŃSKI PL 23
ADAM SZAFRANIEC PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
KRZYSZTOF SZCZUREK PL FERREX TEAM 23
PAWEŁ SZECHOWSKI PL WERTYKAL BIKEBOARD 23
PIOTR ŚLASKI PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM ŚLĄZAK PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
GRZEGORZ ŚLIWIŃSKI PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 23
DARIUSZ TARCZYŃSKI PL POWER FISH BIKE TEAM 23
TOMASZ TEPER PL ISPORT.PL TEAM 23
KONRAD TOMCZAK PL 23
TOMASZ TOMKIEWICZ PL 23
MICHAŁ URBANKOWSKI PL WERTYKAL BIKEBOARD 23
ERIC VISENTIN FR 23
MATEUSZ WASIELEWSKI PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MICHAŁ WIERZBICKI PL 23
WOJCIECH WINIARZ PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI PL MAXXBIKE TEAM 23
ŁUKASZ WŁODARCZAK PL FOGT BIKES 23
PIOTR WOJDYŁO PL 23
KAROL WRÓBLEWSKI PL POLONIA WARSZAWA MTB 23
MACIEJ ZBOROWSKI PL 23
PIOTR ZIARKO PL ISPORT.PL TEAM 23
ROBERT ZIARNIEWICZ PL HEAVY METAL 23
KRZYSZTOF ZIĘTEK PL 23
ARTUR ZRAŃSKI PL 23
ZBIGNIEW ZUGEHOER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
MICHAŁ ŻUREK PL MYBIKE.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 117 (Opłaconych: 1)
M4 - Kategoria M4
TOMASZ ADRYAN PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 23
ROŻEK ARTUR PL 23
ARTUR BATURO PL BRAVE BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF BERCZUK PL OKULAR MTB TEAM 23
JERZY BRIKS PL THULE TEAM 23
JAROSLAW CHRUŚCICKI PL 23
PIOTR CISOWSKI PL KSPO ARROW 23
MAREK DANIELAK PL 23
MAREK DOLNY PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
STANISŁAW GIERLIK PL 23
MARIAN GRZEŻUŁKOWSKI PL 23
MARCIN HEMPEREK PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
ARTUR JABŁOŃSKI PL TEAM EHRLE 23
JACEK JABŁOŃSKI PL MTB3184 23
ANDRZEJ JACKOWSKI PL 23
MIROSŁAW KAPSKI PL 23
PRZEMYSŁAW KNAP PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ KOCHANOWSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
PAWEŁ KOSMOWSKI PL TAPPOL MTB TEAM 23
ANDRZEJ KOWALSKI PL 23
MACIEJ KUBICZ PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI PL 23
JACEK KULESZA PL 23
HUBERT KWIATKOWSKI PL COLEX RACING TEAM 23
TOMASZ ŁĘCKI PL 23
ADAM ŁĘGOWSKI PL 23
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM 23
JAROSŁAW MARKOWSKI PL 23
ARTUR MAZUR PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ MICHALAK PL 23
PIOTR MILLER PL STS MARATON 23
DANIEL OLSZEWSKI PL TEAM EHRLE 23
JAROSŁAW PŁOŃCZAK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
DARIUSZ PODGÓRSKI PL 23
GRZEGORZ PÓŁTORAK PL ISPORT.PL TEAM 23
MARCIN RECZYŃSKI PL KSPO ARROW 23
PATRICE RICOUR PL 23
MARCIN ROSIŃSKI PL TEAM EHRLE 23
MARIUSZ RÓŻAŃSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
KONRAD RYKAŁA PL ISPORT.PL TEAM 23
TOMASZ SKOWROŃSKI PL 23
PIOTR STARCZUKOWSKI PL 23
JACEK SUFIN PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JACEK SWAT PL 23
WIESŁAW ŚMIGIELSKI PL 23
GRZEGORZ TYMPALSKI PL KSPO ARROW 23
DAREK WIERZBICKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PIOTR WOJTKOWIAK PL BIKETOP TEAM 23
PRZEMYSLAW WOLICKI PL 23
MAREK WOLSKI PL 23
WITOLD WOŹNICKI PL 23
ROBERT ZIĘBA PL 23
PIOTR ŻYGŁOWICZ PL ISPORT.PL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 55 (Opłaconych: 0)
M5 - Kategoria M5
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI PL MTB OP 23
PIOTR CZERNOCH PL MTB3184 23
ROBERT DZIUBANOWSKI PL OKULAR MTB TEAM 23
TOMASZ KACZMAREK PL THULE TEAM 23
MAREK KNOPIK PL 23
LESZEK KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 23
BOHDAN KRAWCZYK PL MATURZYŚCI KOSZALIN 23
ROBERT KUBAT PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
GRZEGORZ WALECZEK PL ONECOMBERKNER 23
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 10 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
WIESŁAW FIDURSKI PL 23
RYSZARD KOŁACKI PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
CZESŁAW KRAUZE PL 23
ZBYSZEK KRUGIEŁKA PL 23
BOGDAN PSZENICA PL CYCLO TRENER TEAM 23
ANDRZEJ TUJDOWSKI PL 23
JACEK WICHŁACZ PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MAREK WITKIEWICZ PL COLEX RACING TEAM 23
DARIUSZ WOJTAS PL 23
JAN ZAŁUSKI PL MATURZYŚCI-KOSZALIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 11 (Opłaconych: 0)
K1 - Kategoria K1
ZUZANNA SOBOLEWSKA PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
MAGDALENA FEJFER PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MAŁGORZATA GUMIENNIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KINGA JANIAK PL MAXXBIKE TEAM 23
ALDONA JĄDER PL 23
IZABELA KŁOSOWSKA PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
KAROLINA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 23
KORNELIA KOZŁOWSKA PL 23
KAROLINA KUKUŁA PL KSPO ARROW 23
OLGA NIEWIAROWSKA PL TREK GDYNIA 23
PAULINA PORCZYK PL MAXXBIKE TEAM 23
GIZELA RAKOWSKA PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MARTA RYŁKO PL KSPO ARROW 23
MONIKA WRONA PL MYBIKE.PL 23
ELŻBIETA WYDROWSKA PL DIVERSEEXTREMETEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 0)
K3 - Kategoria K3
MAGDALENA HAŁAJCZAK PL 23
ANETA IMIELSKA PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
ANNA JANKOWSKA PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
BARBARA MATCZAK PL 4SKATING.PL 23
ALEKSANDRA MISTERSKA PL ROMET MTB TEAM 23
AGNIESZKA NOWICZKOW PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
MAGDALENA PIRÓG PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
SYLWIA PISZCZATOWSKA PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA SOBCZAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANNA WYSOKIŃSKA PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 11 (Opłaconych: 0)
K4 - Kategoria K4
KATARZYNA ANTOSZ PL 23
KAROLINA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 23
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK PL TWR 23
MARZENA KUCZYŃSKA PL 23
EDYTA SWAT PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 0)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2
PIOTR BERDZIK PL IM-MOTION.PL TEAM 23
JAKUB BŁACHOWIAK PL STREFASPORTU.PL 23
TOMASZ CZERNIAK PL COLEX RACING TEAM 23
TOMASZ HOPPE PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KRZYSZTOF JANKOWIAK PL ASE TEAM 23
BARTOSZ JANOWSKI PL ROMET MTB TEAM 23
PIOTR MARCINIAK PL 23
PAWEŁ NIECHWIEDOWICZ PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
KRZYSZTOF PAJSZCZYK PL 23
TOMEK PAWELEC PL COLEX RACING TEAM 23
SZYMON SIKORA PL TWOMARK SPECIALIZED 23
SEBASTIAN SWAT PL 23
SYLWESTER SWAT PL 23
TOMASZ SZYMAŃSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MARCIN URBANIAK PL 23
ZBIGNIEW WIKTOR PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
MACIEJ ZIELONKA PL ASE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 17 (Opłaconych: 0)
M3 - Kategoria M3
MICHAŁ BADOWSKI PL COLEX RACING TEAM 23
PIOTR BEREŹNICKI PL OKULAR MTB TEAM 23
MIROSŁAW BORYCKI PL TWOMARK SPECIALIZED 23
PAWEŁ BUKALSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
MICHAŁ CESARCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
ROBERT CIECHACKI PL ASE TEAM 23
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 23
ŁUKASZ GIDEL PL 23
JACEK GIL PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ADAM GŁOWACKI PL EVO-BIKE 23
ADAM GRABARA PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
DOMINIK GRZĄDZIEL PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
RAFAŁ JANKOWSKI PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
ROBERT JARZYNKA PL ASE TEAM 23
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
FILIP KUŹNIAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DANIEL LORENZ PL KIBOLSKI KS 23
MATEUSZ MACULEWICZ PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KAMIL MARCZAK PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MATEUSZ NIEDBAŁA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
DAMIAN PERTEK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
STANISŁAW RUCHLICKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
TOMASZ SODOWSKI PL TWOMARK SPECIALIZED 23
TOMASZ STARCZYŃSKI PL 23
TOMASZ STUDZIŃSKI PL 23
ARKADIUSZ SUŚ PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MICHAŁ ŚWIDERSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
BARTOSZ WACŁAWSKI PL 23
MARCIN WICHŁACZ PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JACEK ZABŁOCKI PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
PAWEŁ ŻEBROWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 31 (Opłaconych: 1)
M4 - Kategoria M4
KRZYSZTOF GIERJATOWICZ PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 23
WOJCIECH KOZŁOWSKI PL SUDETY MTB CHALLENGE 23
JERZY MAĆKÓW PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
WOJCIECH MARKIEWKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PIOTR SCHONDELMEYER PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
PRZEMYSŁAW SKRZYNIARZ PL 23
RAFAŁ SZCZEPUCH PL QUEST TEAM 23
ŁUKASZ TUPKO PL MTB OP 23
JACEK WILK PL 23
MACIEJ ZABŁOCKI PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
SZYMON ZACHARSKI PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
PIOTR ŻEBROWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 12 (Opłaconych: 0)
M5 - Kategoria M5
JACEK GŁOWACKI PL LEWA WOLNA 23
MACIEJ PASZKIEWICZ PL 23
MIROSŁAW PUCIŁOWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
ARMAND SURWIŁO PL 23
GRZEGORZ ŚWIĘTEK PL 23
GERARD WLEKŁY PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
JAREK WÓJCIK PL ROWEROWY KAMPINOS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 7 (Opłaconych: 0)
M6 - Kategoria M6
KRZYSZTOF MARCINIAK PL 23
JANUSZ PRZYBYSZ PL THULE TEAM 23
CZESŁAW WOŁUJEWICZ PL POLART MOSER SMP TEAM 23
JAN ZOZULIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 4 (Opłaconych: 0)
K1 - Kategoria K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kategoria K3
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
IZABELLA CIENIUSZEK PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
KATARZYNA GALEWICZ PL TWOMARK SPECIALIZED 23
ADRIANA NIEDBAŁA PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
EWELINA ORTYL PL TWOMARK SPECIALIZED