MTB Marathon Złoty Stok: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 23
EMIL BISEK Tak PL KKW JAMA WAŁBRZYCH 23
IGOR DACZEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
MICHAŁ N. KOWALSKI Tak PL 23
KAROL KUPCZAK PL 23
JĘDRZEJ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
STANISŁAW MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
WOJCIECH PAWŁOWSKI Tak PL 23
MIKOŁAJ RADACZYŃSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 10 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria M2
PAWEŁ CHOJNACKI Tak PL 23
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
PATRYK HELWIG Tak PL ŚRODA RACING TEAM 23
MATEUSZ KULASZEWICZ Tak PL MTB WALIM 23
TOMÁŠ LINHART Tak CZ TNF BIKE TEAM 23
JAN NEUMANN Tak CZ TNF BIKE TEAM 23
PIOTR SĘDZIK Tak PL 23
TOMASZ ŚLIZAK Tak PL 23
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
OSKAR WITAŃSKI Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
MAREK WOLSKI Tak PL 23
JAKUB ZAWORSKI Tak PL 23
RADOSLAW ZAWORSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 14)
M3 - Kategoria M3
MAREK ALCHIMOWICZ PL 23
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 23
ROBERT BYCZEK Tak PL 23
MACIEJ CHŁODZIK Tak PL 23
MARCIN DERING Tak PL 23
PIOTR FRANKOWICZ PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 23
FILIP KACZANOWSKI Tak PL RODAN - ROZJECHANI 23
ARTUR KLECHA PL 23
PIOTR MERMELA Tak PL 23
PIOTR NOWICKI PL 23
PAWEŁ PŁÓCINICZAK Tak PL 23
ADAM RYBORZ Tak PL 23
AREK RYDLEWSKI Tak PL \'WROCLOVE\' 23
DANIEL SKÓRA Tak PL 23
ŁUKASZ SZLENDAK Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
PIOTR ŚLEZIONA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
GRZEGORZ WICHER Tak PL 23
MARIAN WICHER Tak PL 23
MARCIN WOLSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 15)
M4 - Kategoria M4
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 23
AREK GROSS DE 23
ARKADIUS GROSS Tak DE 23
PAWEŁ GRZYBEK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
DARIUSZ HRABIA Tak PL WSZW W KATOWICACH 23
MACIEJ KOWALCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ KOWALSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KRAJEWSKI Tak PL OPROCENTOWANIELOKAT.PL 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
TADEUSZ LISZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MATEUSZ MATYSIEWICZ Tak PL WWW.ZAQPY.COM.PL 23
PATRICE RICOUR Tak PL 23
TOM RITSCHER Tak DE 23
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 14 (Opłaconych: 13)
M5 - Kategoria M5
DAVID BONER Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 23
WOJTEK KUPCZAK PL 23
IRENEUSZ RADOMSKI Tak PL 23
TOMASZ RYBARCZYK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 4 (Opłaconych: 2)
M6 - Kategoria M6
ZBIGNIEW ALCHIMOWICZ Tak PL 23
HENRYK ALCHIMOWICZ PL 23
EUGENIUSZ CHRUSZCZ Tak PL 23
WALDEMAR KULASZEWICZ Tak PL MTB WALIM 23
MACIEJ MAZURKIEWICZ Tak PL OPTYK SILESIA 23
JACEK MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 6)
K1 - Kategoria K1
WERONIKA GOGOLEWSKA PL MTB3184 23
BARTOSZ GRUDZIŃSKI Tak PL 23
KASIA TOPÓR Tak PL MTB3184 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2
ANIA GÓRECKA Tak PL 23
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
WERONIKA KOMOROWSKA Tak PL 23
ELŻBIETA KRUCZEK Tak PL 23
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 23
PAULINA ORŁOWSKA Tak PL PROCYCLING PROMOTION 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
KATARZYNA RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
PAULINA TUMIN Tak PL 23
PAULINA WĘGORZEWSKA PL 23
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 11)
K3 - Kategoria K3
JOLANTA GOGOLEWSKA PL MTB3184 23
JOANNA KURZAWIŃSKA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
KATARZYNA ROSIŃSKA Tak PL TEAM EHRLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kategoria K4
ALINA BAŁEC Tak PL SPORT GARAGE BY FAN SPORT GLIWICE 23
MARZENA KUCZYŃSKA Tak PL 23
JOANNA MALER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 3)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
PIOTR BAGIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
VOJTĚCH BEDNARSKÝ Tak CZ TNF BIKE TEAM 23
WOJCIECH CZERNOCH PL MTB3184 23
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
ADRIAN KAISER Tak PL 23
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
ADAM RANDAK Tak PL 23
KRZYSZTOF STANISZEWSKI Tak PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
PAWEŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
MICHAŁ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 12 (Opłaconych: 11)
M2 - Kategoria M2
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF BARAN Tak PL WWW.KRISBIKE.PL 23
MAREK BĄK PL 23
SEBASTIAN BERGER Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
PAVEL BEZDEK Tak PL REDPOINT 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
FILIP BILECKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
DAWID BRUDNICKI Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
MATEUSZ BRYCKI Tak PL 23
SZYMON BUBAK PL 23
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 23
DARIUSZ CZERWIONKA Tak PL HEAVY METAL 23
TOMEK CZUCZEŁO Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
JAKUB DANIELSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
KUBA DANIELSKI PL 23
MICHAŁ DARGACZ Tak PL CYKLO TEAM 23
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 23
MATEUSZ DOMINIAK Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
MARIUSZ DUDA Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
DANIEL FORMELA Tak PL NEXUS TEAM 23
MATEUSZ FRANIEL Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ GOLONKA Tak PL KRASNALE MTB TEAM 23
MACIEJ GOSTOMCZYK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ GWIŹDZIŃSKI PL QUEST SPORT 23
DAVID HLADIŠ Tak CZ TNF BIKE TEAM 23
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
WOJCIECH JANIA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
KAMIL JOŃSKI PL 23
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 23
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 23
MICHAŁ KOWALCZYK PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
DAMIAN KUJAWA Tak PL 23
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
PIOTR LEŚNIAK Tak PL 23
PETR LINHART CZ TNF BIKE TEAM 23
JAKUB LIPSKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KUBA LITAWIŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
KAROL MACEK Tak PL 23
MAREK MACIĄG Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MATEUSZ MACIĄŻKA Tak PL 23
MATEUSZ MACUDA Tak PL STREFAMTBGŁUSZYCA 23
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
KAROL MICHALSKI Tak PL TRAINWITHWATTS.COM 23
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 23
ŁUKASZ MILEWSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
BARTOSZ NACZK Tak PL NEXUS TEAM 23
BARTOSZ NOWAK Tak PL FOGT BIKES 23
ROBERT OSIŃSKI Tak PL 23
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
PATRYK PIESIK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
DAMIAN POPADYCZ Tak PL 23
BARTOSZ PREKIEL PL IM-MOTION.PL TEAM 23
TOMASZ PRZYBYŁEK Tak PL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 23
PRZEMYSŁAW PYREK Tak PL SANTE BSA WHISTLE 23
TOMASZ RASZTAR PL 23
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KRZYSZTOF SAPAŁA Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
PETR SCHWARZ CZ 23
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 23
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ARKADIUSZ SOŁKIEWICZ Tak PL 23
MARCIN STAŃCZAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
JERZY STRĘK Tak PL ZU3RY 23
SYLWESTER SWAT Tak PL 23
PAWEŁ SZCZEPANIAK PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 23
DAWID SZKUTEK Tak PL 23
JAKUB SZPOREK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MATEUSZ TYGIELSKI Tak PL NEXUS TEAM 23
MARTIN VEČEŘ Tak CZ TNF BIKE TEAM 23
PAWEŁ WEBER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
WOJCIECH WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
DARIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
GRZEGORZ WIŚNIEWSKI Tak PL TISKEL 23
KRZYSZTOF WITEK Tak PL NEXUS TEAM 23
JAKUB WOJNA Tak PL TREK GDYNIA 23
TOMASZ WOŁYŃSKI Tak PL FOGT BIKES 23
BARTŁOMIEJ WRÓBEL Tak PL 23
ADAM ZACHURZOK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
DAREK ZASADA Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 92 (Opłaconych: 80)
M3 - Kategoria M3
DANIEL ANDRYSZCZUK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
RADOSŁAW BACH Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
RAFAŁ BALAWAJDER Tak PL UKS PELETON NOWA SÓL 23
ALBERT BLEJZYK Tak PL KETTLER BIKE TEAM 23
TOMASZ BLUSZCZ Tak PL 23
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ Tak PL 23
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 23
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
PIOTR BUCKI Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 23
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF CHRUST Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ CIECIERSKI Tak PL 23
RAFAŁ CYRNY PL 23
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ŁUKASZ DEJEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
WOJTEK DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
JAROSŁAW DOBROWOLSKI PL 23
ANDRZEJ DOKTOR Tak PL ROMET MTB TEAM 23
MARCIN DOMIN Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
IRENEUSZ DUDA Tak PL 23
DAWID DYBAŁA Tak PL 23
MARCIN DYKAS Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
PIOTR GAJEWSKI PL 23
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW GRUDZIŃSKI Tak PL PG PROMOTION 23
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
TOMASZ GRZYBEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
MARCIN GURLAGA Tak PL WWW.KRISBIKE.PL 23
PAWEŁ HALWA Tak PL 23
SEBASTIAN HORODECKI PL 23
RAFAŁ IGNACZAK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
KAROL JANUSZKIEWICZ Tak PL VERGE TEAM PODGÓRZYN 23
PIOTR JASIŃSKI PL 23
RAFAŁ JĘDRUSIK Tak PL 23
MICHAŁ JĘKOT Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 23
JERZY KAPŁOWSKI Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 23
DAMIAN KASPRZYK Tak PL 23
PAWEŁ KAZIMIERSKI Tak PL 23
ANDRZEJ KĘDZIERSKI PL 23
RYSZARD KNYCHAŁA Tak PL TEAM EHRLE 23
MICHAŁ KOCHEL Tak PL 23
PETR KOHOUTEK Tak CZ REDPOINT 23
SŁAWOMIR KOPKA Tak PL 23
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JACEK KOWALSKI Tak PL 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 23
ŁUKASZ KRZYSZCZAK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
MARCIN KUBOSZEK Tak PL 23
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
MICHAŁ KUROWSKI Tak PL POLA-K 23
KRYSTIAN KWAŚNY Tak PL WZGÓRZA STRZELIN MTB TEAM 23
TOMASZ LIBERA Tak PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL TWR 23
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 23
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ŁUKASZ ŁYSEK Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
ADAM MACUGOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
BERNARD MALWIC Tak PL 23
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 23
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL KK WULKAN 23
ALEKSANDER MIESZCZAK PL BIKEHEAD 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 23
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KAMIL MROWIEC Tak PL 23
KRZYSZTOF MRUGAŁA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
MAREK MÜLLER Tak CZ KAH SPORT VRCHLAVI 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MACIEJ NOWAK Tak PL 23
BARTOSZ NOWICKI Tak PL 23
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
ŁUKASZ OLMA Tak PL 23
GRZEGORZ ORŁOWSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 23
TOMASZ PASIK Tak PL TEAM EHRLE 23
DANIEL PASZEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
SZYMON PASZEK Tak PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA 23
SZCZEPAN PASZEK Tak PL BIKESTACJA.PL/KCNC 23
TOMASZ PAWLIK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
JITKA PESINOVA Tak CZ REDPOINT 23
ADAM PIECZYŃSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
TOMASZ PIETRAHO Tak PL XTR-TEAM-BIKE 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
DOMINIK POKRYWKA PL SGR SREBRNA GÓRA 23
BARTOSZ POŁEĆ Tak PL 23
DARIUSZ POROŚ Tak PL ROMET MTB TEAM 23
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
ŁUKASZ PRUS Tak PL 23
FILIP RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
FILIP RAFAŁKO PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
PIOTR RASZTAR PL KKW JAMA WAŁBRZYCH 23
GRZEGORZ REK Tak PL 23
ANDRZEJ ROZPŁOCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
JACEK RZODKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
WOJCIECH SARNA Tak PL 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
ALEKSANDER SIECZKOWSKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
ŁUKASZ SITARZ Tak PL 23
MARCIN SKOCZEŃ Tak PL 23
MICHAŁ SKUP Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 23
RAFAŁ SŁOMCZEWSKI Tak PL CYKLO TEAM 23
PAWEŁ SOBCZAK Tak PL 23
MIROSŁAW SOBÓL Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ADRIAN STANCLIK Tak PL 23
WOJCIECH STYCZEŃ Tak PL 23
GRZEGORZ SYGUT PL GET-FIT MTB TEAM 23
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
KONRAD SZCZERBATKO PL 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 23
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
KRZYSZTOF TOMŻYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
BORYS TYSZECKI Tak PL 23
PIOTR UHRUSKI Tak PL 23
MICHAL VRBSKÝ Tak CZ REDPOINT 23
PAWEŁ WARYAN Tak PL 23
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF WAŚLICKI Tak PL 23
PIOTR WESOŁY Tak PL 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
MICHAŁ WŁOSZCZOWSKI PL QUEST TEAM 23
PIOTR WOJDYŁO Tak PL 23
ANDRZEJ WÓJCIK Tak PL 23
ANDRZEJ WRONA Tak PL 23
JACEK WRÓBEL Tak PL 23
TOMASZ WYROBEK Tak PL 23
KIEJSTUT ZAGUN Tak PL 23
MACIEJ ZAJKO Tak PL 23
PIOTR ZIARKO Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ROBERT ZIARNIEWICZ Tak PL HEAVY METAL 23
PAWEŁ ZIĘBA Tak PL 23
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 142 (Opłaconych: 129)
M4 - Kategoria M4
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 23
ZBIGNIEW BARAN Tak PL 23
SŁAWEK BARTNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF BERCZUK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 23
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
MAREK FASTRIOK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
TOMASZ FIDYTEK Tak PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
LECH GONDOROWICZ Tak PL 23
TOMASZ HEFCZYC Tak PL 23
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
ARTUR JABŁOŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
ANDRZEJ JACKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ JAKUBIEC Tak PL WZGÓRZA STRZELIN MTB TEAM 23
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
PRZEMYSŁAW KNAP Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
ARTUR KOROL Tak PL 23
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
TOMASZ KRUPSKI Tak PL 23
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 23
ROBERT KUBIK Tak PL MTB3184 23
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
JACEK KULESZA Tak PL 23
BOGUSŁAW KULON PL 23
MARCIN KUŚNIERZ Tak PL 23
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
TOMASZ LUBOWIECKI PL 23
JAROSŁAW ŁOBODA Tak PL 23
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM 23
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF MĄKOL Tak PL DALEKO JESZCZE? 23
KRZYSZTOF MICIAK Tak PL 23
DARIUSZ MIESZKO Tak PL TEAM EHRLE 23
PIOTR MILLER Tak PL STS MARATON 23
TOMASZ MIŚNIAKIEWICZ Tak PL POGOŃ DELPHI 23
ALES MORAVEK Tak CZ REDPOINT 23
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
WOJCIECH PALEJ Tak PL 23
MAREK PARZYSZEK Tak PL 23
JACEK PAWŁOWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW PŁOŃCZAK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
GRZEGORZ PÓŁTORAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
SYLWESTER RANDAK Tak PL 23
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MARCIN ROSIŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
MARIUSZ RÓŻAŃSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
HENRYK RUBIŚ Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PIOTR SIEBERT PL FTI RACING TEAM 23
JACEK SUFIN Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JACEK SWAT Tak PL 23
RIK TIELEMANS Tak NL 23
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
GRZEGORZ TYMPALSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MICHAŁ WANDOR Tak PL TWR 23
JAROSŁAW WĄSIEL Tak PL 23
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMEK WINEK Tak PL VENEZIA MTB 23
MAREK WOLSKI Tak PL 23
TOMEK WYSOCZAŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 23
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 70 (Opłaconych: 66)
M5 - Kategoria M5
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 23
EDWARD BAŁEC Tak PL SPORT GARAGE BY FAN SPORT GLIWICE 23
GRZEGORZ BRZOZOWSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
TOMAS CADA Tak CZ REDPOINT 23
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 23
PIOTR CZERNOCH PL MTB3184 23
MICHAL DEMJANOVIC Tak CZ REDPOINT 23
ROBERT DZIUBANOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
ZBIGNIEW GROCHOWSKI PL 23
RYSZARD HUPAJŁO Tak PL 23
TOMASZ KACZMAREK Tak PL THULE TEAM 23
MAREK KNOPIK Tak PL 23
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 23
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
MACIEJ PASZKIEWICZ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL 23
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 23
MAREK WYDMUCH Tak PL 23
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 19 (Opłaconych: 16)
M6 - Kategoria M6
MIECZYSŁAW BEREZIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
LESZEK GRABIAŃSKI Tak PL TWR 23
ANDRZEJ KANDZIORA PL 23
ROBERT KROK PL 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
JIRI SLABY Tak CZ REDPOINT 23
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
TADEUSZ SPILOK Tak PL 23
ANDRZEJ TUJDOWSKI PL TOROSPORT 23
JACEK WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL QUEST TEAM 23
JAN ZIENKIEWICZ Tak PL CRAZY RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 10)
K1 - Kategoria K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
MAGDALENA FEJFER Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MAŁGORZATA GUMIENNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JOANNA JABŁCZYŃSKA Tak PL COMPRESSPORT TRIATHLON TEAM 23
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
IZABELA KŁOSOWSKA Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 23
KATARZYNA ŁYSEK Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
TERESA MARKIEWSKA Tak PL 23
OLGA NIEWIAROWSKA Tak PL TREK GDYNIA 23
ANNA OLEJNIK Tak PL STREFASPORTU.PL 23
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
GIZELA RAKOWSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 23
KATARZYNA SOBSTYL Tak PL 23
STEPANKA STANKOVA CZ TNF BIKE TEAM 23
MAGDALENA ULMAN Tak PL KRASNALE MTB TEAM 23
MONIKA WRONA PL MYBIKE.PL 23
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 23
NATALIA ZUBRZYCKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 19 (Opłaconych: 16)
K3 - Kategoria K3
AGNIESZKA BOLESTA-ZARZECZNA Tak PL THULE TEAM 23
MAGDALENA HAŁAJCZAK Tak PL 23
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
MONIKA JANIK Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
ANNA JANKOWSKA Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
KATARZYNA KLIMALA Tak PL THULE TEAM 23
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET MTB TEAM 23
AGNIESZKA NOWICZKOW Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
PATRYCJA PETROCZKO Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JOANNA WIŚNIEWSKA Tak PL 23
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 14 (Opłaconych: 14)
K4 - Kategoria K4
MAŁGORZATA CYBULSKA Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Tak PL TWR 23
LUCYNA PRZYBYCIEŃ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
EDYTA SWAT Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 5)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
M2 - Kategoria M2
JAKUB BŁACHOWIAK Tak PL STREFASPORTU.PL 23
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 23
JULEN ELGUEA Tak PL 23
MARCIN GAP Tak PL 23
MACIEJ GILEWSKI Tak PL 23
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
LUKÁŠ HERMAN Tak CZ 23
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 23
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 23
MICHAL KANĚRA Tak CZ 23
KLAUDIUSZ KOBZIAKOWSKI PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
JAROSŁAW KOCUR PL 23
KRZYSZTOF KUBIENIEC Tak PL 23
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
PAWEŁ NIECHWIEDOWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
WOJCIECH NOWAK Tak PL 23
KRZYSZTOF PAJSZCZYK Tak PL 23
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 23
DAWID PIĄTEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KRZYSZTOF PILCH Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ PRZEKOP Tak PL APG UKS WYGODA BIAŁYSTOK 23
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
TOMASZ STAWIARZ Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
SANDRO SURWIŁO Tak PL 23
SEBASTIAN SWAT Tak PL 23
PAWEŁ SZWARC Tak PL 23
TOMASZ SZYMAŃSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
KAROL TAYLOR Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
ZBIGNIEW WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
MATEUSZ WOŹNIAK Tak PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 23
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 31 (Opłaconych: 29)
M3 - Kategoria M3
MICHAŁ BADOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
DANIEL BRYK Tak PL 23
PAWEŁ BUKALSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
MICHAŁ CESARCZYK Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 23
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 23
MICHAŁ DASZKIEWICZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 23
ŁUKASZ GIDEL Tak PL 23
JACEK GIL Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ADAM GRABARA Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
KAREL HARTL Tak CZ KELLYS BIKE RANCH TEAM 23
VENA HORNYCH Tak CZ SPECIALIZED MTBTRILOGY.CZ 23
PIOTR JANICKI Tak PL 23
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
LUKAS JANSKY Tak CZ HQBC REDPOINT 23
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 23
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 23
FILIP KUŹNIAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ LISOWSKI Tak PL DALEKO JESZCZE? 23
MATEUSZ MACULEWICZ