Nowy Sącz - maraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
LILIYA BARANOWSKA Tak UA 23
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
AGATA DURDZIŃSKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
OLGA SHEKEL Tak PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 36+ K2
MARZENA ANNA ŁYPIK PL 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 A
KONRAD BALON PL SZUKAM SPONSORA:) 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
TOMASZ GAJAK Tak PL 23
KEITH GALEA Tak PL BIRKIRKARA ST JOSEPH SPORTS CLUB 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
NORBERT HARSCHE Tak PL 23
PIOTR JANUSZEWSKI Tak PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
MARCIN KASPRZYK Tak PL SZUKAM SPONSORA:) 23
JAROSŁAW KĘDZIOR Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JAN KOZDĘBA PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUNC PL 23
MATEUSZ KUŹMIK Tak PL 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE 23
KRZYSZTOF PAZDAN PL KK SPARTACUS DĘBICA 23
MACIEJ POŁYS Tak PL PROMED CYCLING TEAM 23
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
RAFAŁ SADOWY Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ŁUKASZ WOLNY PL TWOMARK ALVA 1 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 B
KONRAD BACZEWSKI PL 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 23
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
DERMOT GALEA Tak PL BIRKIRKARA ST JOSEPH SPORTS CLUB 23
RAFAŁ GLINKA PL KK SPARTACUS DĘBICA 23
WALDEMAR JABŁOŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ JANISZEK Tak PL 3R RADOMSKI RUCH ROWEROWY 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADAM KRUPA Tak PL 23
MYKHAILO KRYZHANOVSKYI Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ LISTWAN Tak PL ROWEROWANIE.PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF PORĘBA Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK ALVA 1 23
WOJCIECH SOWA Tak PL 23
MICHAŁ STRUG Tak PL MBR TEAM 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF SZUDER PL MOVISTAR 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MARCIN TOMECKI PL 23
ARKADIUSZ TRACIAK PL 23
TOMASZ TRZESZCZOŃ Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 33 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 C
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ FARON PL 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ARTUR RASZPUNDA Tak PL 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 21 (Opłaconych: 14)
D - Mężczyźni 50-59 D
DARIUSZ BULANDA PL 23
MARCIN BZYMEK Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 16 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ E
WŁODZIMIERZ BIŁAT Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
PIOTR MISZCZAK PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 119 (Opłaconych: 80)