Puchar MTB Prezydenta Miasta Zabrza : Lista zgłoszeń

PUCHAR ZABRZA_(Mieszkaniec Zabrza):

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
- KIDS_K1
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0 (Opłaconych: 0)
- KIDS_K2
MARTA BOROWKA Tak PL
URSZULA DOROCICZ Tak PL
WIKTORIA HOFFMAN -JAWOREK Tak PL
WIKTORIA KORZENIOWSKA Tak PL
MIA LEWKIEWICZ PL
MAGDALENA MATYSIAK Tak PL
ANTONINA MAZIK Tak PL
JULIA PISIEWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 8 (Opłaconych: 6)
- KIDS_M1
KACPER ANTONIAK Tak PL
KACPER BANASZAK Tak PL
DAWID BREITKOPF Tak PL
SZYMON MALANDA Tak PL
JAKUB MŁODNICKI Tak PL
WOJCIECH WIĘCEK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 6 (Opłaconych: 6)
- KIDS_M2
JAKUB ANTONIAK Tak PL
DOMINIK KRAWCZYK Tak PL
KAMIL KRZISTKOWSKI Tak PL
FRANCISZEK MAZIK PL
MICHAŁ MŁODNICKI Tak PL
DAWID NOWIŃSKI PL
OLIWIER SOLAK Tak PL
PAWEŁ TOMCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 8 (Opłaconych: 6)
- EASY_K3
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0 (Opłaconych: 0)
- EASY_M3
FILIP KORZENIOWSKI Tak PL SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
FILIP NOWIŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 2 (Opłaconych: 1)
- PRO_K4
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0
- PRO_K5
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0 (Opłaconych: 0)
- PRO_K6
JUSTYNA JASTRZĘBSKA-MACHOŃSKA Tak PL
MAGDALENA KORZENIOWSKA Tak PL OPEL ACTIVE TEAM
BARBARA KRZISTKOWSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 3 (Opłaconych: 3)
- PRO_K7
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0
- PRO_M4
BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI PL
ALEKSANDER MACHOŃSKI Tak PL
JAKUB STANDZIAK Tak PL
JAKUB URBAŃCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 4 (Opłaconych: 3)
- PRO_M5
BŁAŻEJ FOJCIK Tak PL
MACIEJ KOŁODZIEJ Tak PL
DAWID SCHWINGEL PL
RADOSŁAW SMALEC Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 4 (Opłaconych: 3)
- PRO_M6
DARIUSZ BOLACKI PL
GRZEGORZ BOROWKA Tak PL
TOMASZ BREITKOPF Tak PL
WOJCIECH CELEJEWSKI PL
BARTEK KOZŁOWSKI PL
DAMIAN MACHOŃSKI Tak PL
MARCIN WIĘCEK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 7 (Opłaconych: 4)
- PRO_M7
STEFAN PIETRYSIAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 1 (Opłaconych: 1)

PUCHAR ZABRZA_(Uczestnik spoza Zabrza):

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
- KIDS_K1
MARTYNA KORZONEK PL JURA BIKE CZESTOCHOWA
MATYLDA KRUK PL SIKRET GLIWICE
Ilość zgłoszeń w kategorii : 2 (Opłaconych: 0)
- KIDS_K2
JUSTYNA TRZĄSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 1 (Opłaconych: 0)
- KIDS_M1
KAROL PASTUSIAK Tak PL
FILIP SKRZYPCZAK PL ZRYCIOLE MTB
Ilość zgłoszeń w kategorii : 2 (Opłaconych: 1)
- KIDS_M2
LEON BRYŁKA PL RACING KIDS KATOWICE
MILO MAĆKOWSKI PL
KAJETAN SKRZYPCZAK PL ZRYCIOLE MTB
ALEKSANDER SKRZYPIEC PL
GRZEGORZ ŚLĘZAK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
Ilość zgłoszeń w kategorii : 5 (Opłaconych: 0)
- EASY_K3
OLIWIA SKRZYPIEC Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 1 (Opłaconych: 1)
- EASY_M3
MATEUSZ CZERNER Tak PL
KACPER MAĆKOWSKI PL
KACPER MAĆKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 3 (Opłaconych: 1)
- PRO_K4
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0
- PRO_K5
ELŻBIETA ŚLĘZAK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
Ilość zgłoszeń w kategorii : 1 (Opłaconych: 0)
- PRO_K6
ALEKSANDRA POPIEL-KRUK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii : 1 (Opłaconych: 1)
- PRO_K7
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0
- PRO_M4
Ilość zgłoszeń w kategorii : 0 (Opłaconych: 0)
- PRO_M5
MARCIN JANECZEK Tak PL
DAMIAN KNAPCZYK PL MIRAND RACING TEAM
GRZEGORZ NIESLER PL KIWI KLUB MTB
ŁUKASZ SKRZYPCZAK PL
ADRIAN SZLĘK Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA
MARCIN SZYMURA Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA
Ilość zgłoszeń w kategorii : 6 (Opłaconych: 3)
- PRO_M6
GRZEGORZ CZERNER Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
MARIUSZ GÓRA Tak PL
ADAM KORZONEK PL
RADOMIR KRZESA Tak PL 18000METROW.PL
PIOTR KUBICKI PL KIWI KLUB MTB
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
KRZYSZTOF KWAPULINSKI PL
ZBIGNIEW ŁAZARZ PL
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
SZYMON SKRZYPIEC Tak PL NIEZRZESZONY
DOMINIK ZIELAWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii : 11 (Opłaconych: 6)
- PRO_M7
ADAM MUSIOŁ Tak PL MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii : 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77 (Opłaconych: 47)