Rajcza TOUR - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
OKSANA KRYSIUK Tak PL 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MATEUSZ BRYŁA Tak PL 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 23
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ŁAŃCUT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
TOMASZ BARAN PL 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 23
ADAM BESUCH PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL A BERGER PL 23
PIOTR CEBULA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL AT-SPORT 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
MATEUSZ GRABARSKI Tak PL 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
KRZYSZTOF JANAS Tak PL 23
MATEUSZ JEGIER Tak PL CYKLOOPOLE 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAMIAN KOTWICA Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM 23
KAMIL LASKOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŁASZCZUK Tak PL 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ NOWAK Tak PL BIKEHEAD 23
DAWID PASTUSZKA Tak PL FENIX TYCHY 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 23
KAROL RUTKOWSKI Tak PL BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL WARSZTAT FORMY 23
SZYMON STAWOWY Tak PL 23
PIOTR TWARDOSZ PL SPORTS CAMP 23
KONRAD WINIARSKI Tak PL 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ANDRZEJ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 43 (Opłaconych: 37)
B - Mężczyźni 30-39 lat
MARCIN ADAMKIEWICZ PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ADAM BIEŃKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL TAURUS30 CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
KRZYSZTOF ENGEL Tak PL 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 23
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
MACIEJ GŁOWACKI Tak PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
TOMASZ GRUBKA PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
TOMASZ HERDA Tak PL 23
PIOTR JASIŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR JENDRZEJ PL 23
MARCIN JĘDRZEJCZYK Tak PL 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
TOMASZ KIEŁBASA Tak PL 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 23
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
MACIEJ KRZAK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
JAKUB KUBICKI Tak PL BIKEHEAD 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
PETR MALIGA Tak CZ 23
TOMASZ MATANIAK Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
TOMASZ MOGILSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
MARCIN MONETA Tak PL BIKEHEAD 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
GRZEGORZ PASUTO PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ PODCZASZY Tak PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
DAWID RUTKOWSKI PL FTI RACING TEAM 23
TOMASZ RYBKA Tak PL 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL CYKLOOPOLE 23
MICHAŁ SITARZ Tak PL 23
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 23
MARIUSZ STADNICKI Tak PL 23
MACIEJ STANO Tak PL 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ SZULC PL 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ WATOŁA Tak PL 23
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL KP PSP ŻYWIEC 23
MICHAŁ WINIARCZYK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
ADRIAN WOŹNICA Tak PL GRUPA NOMAX 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 79 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MAREK BĄK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
JAKUB BOŻEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
STANISLAW FIDELUS Tak PL 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAL JANIKOWSKI Tak PL BURCAK TEAM 23
WOJCIECH JAWOREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM KACZMAREK Tak PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 23
ADAM LEBIODA Tak PL 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PAWEŁ PALUS PL 23
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
RAFAŁ PILICHIEWICZ Tak PL 23
RAFAŁ POLAK Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ SITEK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
ADAM SOMERLIK PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI Tak PL 23
PIOTR TROJAN Tak PL SRIT 23
MICHAŁ WACŁAWEK Tak PL 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 70 (Opłaconych: 62)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
SZYMON KOGUT PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 28 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL NYSA CYCLING TEAM 23
JERZY ŚWIDA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 248 (Opłaconych: 216)