ROAD MARATON - 2. Pętla Magurska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA CZ CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
KLAUDIA BUŁAŚ PL ŚLIMAKI W POPŁOCHU
MONIKA KĘDRA Tak PL ŚLIMAKI W POPŁOCHU
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KRYSTYNA SABAJ Tak PL
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGATA MIĘKINIA PL LECH-POL 4X4 TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety +50 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat
MICHAŁ BŁASZCZYK Tak PL
MARCIN BURZAWA Tak PL GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
ŁUKASZ KOGUTOWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MACIEJ POTUCHA Tak PL DECATHLON KATOWICE
DAWID ZIEMBA PL
ARTUR ZIĘBA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 6 (Opłaconych: 5)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH TEAM
BARTŁOMIEJ BERTOLIN PL WYTRZYMALI
MICHAŁ BODZIONY Tak PL
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL ROKOSZ TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
MARCIN DUDEK Tak PL ŚLIMAKI W POPŁOCHU
KAMIL FLAJSZER Tak PL
TOMASZ GRUBKA PL
ŁUKASZ GUZIK PL BAJKERSI KROSNO
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO
KONRAD KAŹMIERCZAK PL
JAROSŁAW KIELAR Tak PL ----
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
KAROL MARSZAŁEK Tak PL
RAFAŁ SAWCZYN PL GRUPETTO GORLICE
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL
ŁUKASZ TUREK PL NOWY STYL CYCLING TEAM
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW WOJOWICZ PL
MATEUSZ WOŹNIAK Tak PL U SCHABIŃSKIEJ CHYROWA SKI TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 20 (Opłaconych: 13)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MARIUSZ BAŁON Tak PL
JAKUB CISZAK Tak PL
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM
ADAM GAWLIK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL CTS SKOCZÓW
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL
DAMIAN KAUF Tak PL
TOMASZ KOSIBA Tak PL
TOMASZ LEŚNIAK PL JSC JASLO
KAMIL MAJ Tak PL BIKE BOYS TEAM
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL
WOJCIECH MIĘKINIA PL LECH-POL 4X4 TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
SEBASTIAN PIECHA PL
JAROSŁAW PIEKAR Tak PL
JERZY RECZEK Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW
JACEK SERWA Tak PL JSC JASŁO
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS
MACIEJ STANO Tak PL
ŁUKASZ SZUMIEC Tak PL JSC JASŁO
ARTUR WOJTOWICZ PL
LESZEK WUZIAK PL KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN
MICHAŁ ZIEMNIAK Tak PL SKORUPA TRIATHLON
SŁAWEK ŻUK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 19)
D - Mężczyźni 50-59 lat
PIOTR ANDRZEJCZUK PL ALLTOP STAG TEAM
MICHAŁ BIŃCZAK PL
MARIUSZ BŁACHUT PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
FRANKY BONNE Tak BE NIEZRZESZONY
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
ZBIGNIEW FAL Tak PL ROKOSZ TEAM
MAREK LANGIEWICZ Tak PL JAS-KÓŁKA
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM
ADAM ŻURKIEWICZ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni +60 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL ACTIVEJET
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROKOSZ TEAM
JÓZEF ROKOSZ PL ROKOSZ TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM
WACŁAW SZWARC PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 6 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 73 (Opłaconych: 49)