ROAD MARATON - Czas na Annaberg: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
KAROLINA BROJ Tak PL LKS ZIEMIA OPOLSKA
ULA DUDEK PL
PATRYCJA LISOWSKA PL
DOROTA MROWIEC PL STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
MARIA ORIAN PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
JULIA POŚPIECH PL LKK FUJI GOS MSZANA
JULIA PRUS Tak PL
KINGA SŁOMKA PL STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
LUCYNA ZADROŻNA PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 9 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JOANNA CHYĆKO PL BOBRALLYTEAM
PATRYCJA MOCEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM
AGNIESZKA NAPLOCHA PL NIEZRZESZONA
MAGDALENA WARZĄSKA PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MARTA SYRYJCZYK PL STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50 lat +
MARTA BIKSA PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
KATARZYNA KLUCZYŃSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JACEK CIECIOR PL LKS ZIEMIA OPOLSKA
MATEUSZ CZERNER PL
TOMASZ GABOR PL
KAROL GRZĄDZIEL PL UKS RATUSZ MASZEWO
FRANEK MATUSZEWSKI Tak PL WLKS KRAKUS
MAKSYMILIAN MZYK PL UKKS IMIELIN TEAM
MACIEJ ROSTKOWSKI PL LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW/ SMS ŚWIDNICA
PIOTR WAŚNIOWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI PL AGROPUNKT INNERGY TEAM
ADRIAN BIKSA PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
GRZEGORZ GOŁYŚ PL
DAWID LIPKA PL
ŁUKASZ RYBAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MICHAŁ SZWARC Tak PL
PAWEŁ SZYMAŁA PL ROWEROHOLICY
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 7 (Opłaconych: 1)
B - Mężczyźni 30-39 lat
PIOTR ADAMCZYK Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
PIOTR GABOR Tak PL SĄSIEDZITEAM
MARCIN GAMOŃ Tak PL ROWEROHOLICY
ADAM GOLONKIEWICZ PL BODYICOACH TEAM
MARIUSZ GRABAS Tak PL
GRZEGORZ KOWAL Tak PL GVT
GRZEGORZ KOWALSKI PL
BARTŁOMIEJ KRUPA PL NPK REKREACJA!
RAFAŁ KRZYWELSKI Tak PL
PAWEŁ KUPCZAK PL NIEZRZESZONY
MARCIN LISIAK PL LISEKTEAM
MATEUSZ MAŃKA PL GRUPETTO LUBLINIEC
PAWEŁ PAWIŃSKI PL
DANIEL SMOLARZ PL GMINA WIELOWIEŚ
KRZYSZTOF ŻEBRO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 15 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ARDELLI PL
PAWEŁ CEMBALA Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
GRZEGORZ CZERNER PL
PIOTR DEJA Tak PL
ŁUKASZ GŁOWACZ PL VARSO
FILIP KASIŃSKI Tak PL
TOMASZ LESIECKI Tak PL NGK BIKE TEAM
MAREK MACHAŁA PL STOP SMOG GO GRAVEL
RAFAŁ MADEJSKI PL
SEBASTIAN RAPIOR Tak PL UKS AVATAR
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS TEAM
ŁUKASZ SZPARA Tak PL
TOMASZ ŚCISŁO PL ADIENT TEAM
GRZEGORZ URBAŃSKI Tak PL
RAFAŁ WĘGRZYNOWSKI Tak PL
ZBIGNIEW ZADROŻNY PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
BOLESŁAW ZARAŚ Tak PL KS AQUILA PELETON WADOWICE
MICHAŁ ZIEMNIAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 18 (Opłaconych: 11)
D - Mężczyźni 50-59 lat
RAFAŁ BOGACKI PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
PIOTR DUDRA Tak PL
ZBIGNIEW FAL PL ROKOSZ TEAM
PIOTR HARMANSA PL
DARIUSZ LISOWSKI PL
TOMASZ MISA Tak PL
PIOTR ORIAN PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
JANUSZ SIEDLAK Tak PL
KRYSTIAN SMUDA PL SZMYD COACHING TEAM
TOMASZ SZULCZEWSKI PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60 lat +
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
TADEUSZ DUDZIAK Tak PL
MAREK MARZEC PL
ANDRZEJ MISINA Tak PL GK GLIWICE
TOMASZ NOWAK PL RAWEX ENERGY SAVING
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM
SZCZEPAN PŁUSA PL ROKOSZ TEAM
STANISLAW SZCZESNY PL -
TADEUSZ WOJTYŁA PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
DARIUSZ WYLĘŻEK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86 (Opłaconych: 31)