ROAD MARATON - Dolina Opatówki - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 lat
DOROTA JANUSZ Tak PL ROMET FACTORY TEAM 23
KATARZYNA KUCZORSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MATEUSZ MACIOSZEK Tak PL SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE 23
JAKUB OBITKO Tak PL ZWIFT.PL 23
MICHAŁ RĘBIŚ Tak PL 23
SEBASTIAN ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB ADAMUS Tak PL - 23
BARTŁOMIEJ BRODA Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
RAFAŁ KAWA Tak PL 23
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
DAWID KWAPISZ Tak PL SANITO TEAM 23
MARCIN MAJEWSKI PL PALLOTYNI CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
CEZARY TKACZUK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 9 (Opłaconych: 6)
B - Mężczyźni 30-39 lat
DANIEL AUGUSTYN PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
MATEUSZ BIELEŃ PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
TOMASZ GAJAK PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MATEUSZ GRĘBOWIEC Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL ---- 23
MICHAŁ KAJPUST Tak PL 23
ANDRZEJ KRASOŃ PL TSA SANDOMIERZ 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL SII CYCLING TEAM 23
PAWEŁ LENART PL 23
SEBASTIAN NANEK PL 23
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO 23
DAWID SZKUTEK PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ WĘGLIŃSKI PL 23
TOMASZ WOŁCZUK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 15 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 23
ROBERT CHRZĄSTEK PL ZORZA TARNOBRZEG 23
TOMASZ DĄBEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PAWEŁ DROBEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ KRASOŃ Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
PIOTR KUSTOŃ Tak PL 23
RAFAŁ MAGDZIAK PL 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
JAROSŁAW SZCZEROWODA Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 23
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL 23
ZENON WITKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 20 (Opłaconych: 17)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 23
ALEKSANDR SHEVTCOV RU 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 5 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JACEK DZIEWIELA PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 68 (Opłaconych: 49)