Road Maraton - Lubelska Vuelta - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCELI CIURAJ Tak PL 23
NITAJ FUŚNIK Tak PL GORANGA TEAM 23
DAWID KUROPKA Tak PL GORANGA TEAM 23
JAKUB OMIOTEK Tak PL 23
CEZARY TKACZUK Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRODA PL BARAN CYCLING TEAM 23
RAFAŁ CHMIEL PL 23
ADAM GIL Tak PL GORANGA TEAM 23
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
ŁUKASZ KRASIŃSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ADRIAN KRUPA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH PARUK Tak PL GORANGA TEAM 23
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
PAWEŁ ROMAŃCZUK Tak PL 23
JAROSŁAW STACHYRA PL 23
MIKOŁAJ SZYMONEK PL ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE \"POD BARTKIEM\ 23
ADRIAN TYPKIEWICZ Tak PL GORANGA TEAM 23
JAKUB URBAŃSKI PL IHR BAECKER SCHUEREN TEAM 23
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39
KAMIL ADAMIUK Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
KRZYSZTOF ARSENIUK Tak PL 23
KONRAD BADUROWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
BALTAZAR BRUKALSKI Tak PL ŻOLIBER 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL ŻOLIBER 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
BARTOSZ IWASZEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MATEUSZ KANIECKI PL 23
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MARCIN KWIECIEŃ PL 23
TOMASZ NOWOSAD Tak PL 23
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LKK LUBLIN 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 23
MICHAŁ SKIBA Tak PL 23
MICHAL SZLEZAK PL KK ŻOLIBER 23
ŁUKASZ SZYMENDERSKI PL GORANGA TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRZYSZTOF TUTAJ PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
MICHAŁ WETOSZKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 22 (Opłaconych: 15)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
ANDRZEJ BILEWICZ Tak PL GORANGA TEAM 23
JACEK BILEWICZ Tak PL GORANGA TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL 23
JACEK CHODOŃ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
PIOTR CZACHOR PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL 23
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MARCIN HUBCZAK PL 23
MACIEJ KACZMAREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MIROSŁAW MAŚLANKA Tak PL SARPSBORG SK 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ADAM OLEKSIEWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ŁUKASZ OLSZEWSKI Tak PL 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ROBERT SIEROCIUK Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ WALESZKIEWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ZENON WITKOWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
KRZYSZTOF ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 30 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL 23
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 23
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
MAREK WIERZCHOŃ Tak PL LTC LUBLIN 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60-
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JACEK DZIEWIELA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR LATAWIEC PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 23
STANISŁAW PŁONOWSKI Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ZBIGNIEW ROMAŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 15-29
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39
RENATA SKROBAS Tak PL 23
LUCYNA WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MAGDA GORZKOWSKA Tak PL 23
DOMINIKA HANKE Tak PL 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 103 (Opłaconych: 81)