Road Maraton - Nowy Sącz - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
SYLWESTER KACZOR Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
DOMINIK LECH Tak PL 23
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
JAKUB SIWY Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
MIŁOSZ BIK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
BARTOSZ CHLEBANOWSKI Tak PL 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
JAN KOZDĘBA PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUNC PL THULE - JMP 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DOMINIK LIS Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT 23
MIKOŁAJ MIZERA Tak PL BRZYTWA 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ POŁYS PL PROMED CYCLING TEAM 23
PAWEŁ PUKAS Tak PL 23
PAWEŁ ZACZYK Tak PL 23
MATEUSZ ZAJĄC Tak PL B\'TWIN RACING TEAM 23
MARCIN ZIEMIANEK Tak PL RASO 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 25 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
KAROL BORECZEK Tak PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ROBERT DYDO Tak PL 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MATEUSZ HAJTO Tak PL 23
ERNEST HOROSZKO Tak PL 23
KRZYSZTOF KAMIŃSKI PL 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ KRAKÓW 23
MACIEJ KOWALIK PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MARCIN MILIK Tak PL EPO 23
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
MARCIN MONETA Tak PL BIKEHEAD 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
KRZYSZTOF PORĘBA Tak PL 23
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
ŁUKASZ SOLECKI Tak PL 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
MICHAŁ STRUG Tak PL MBR TEAM 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
JAKUB WACH PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 46 (Opłaconych: 36)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 23
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
SŁAWOMIR BUĆ Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 23
GRZEGORZ DUMAŃSKI PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
HENRYK GOLIŃSKI Tak PL 23
JACEK GROŃ PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL 23
MARCIN JEKEL PL 23
RAFAL JURECZKO PL 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL 23
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 23
ANTONI LIGĘZA Tak PL 23
JANUSZ ŁODEJ Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
STANISŁAW NIEWIADOMY Tak PL 23
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL 23
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 23
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT BICI SPORT OSPEDALETTI IT 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
BOGDAN TRZÓPEK Tak PL 23
PAWEL ULMANIEC PL 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
MICHAŁ WOŹNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
ANTONI BRZUSKI PL BRZUSKI ROWERY-NARTY 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
JACEK JĘDRZEJCZYK PL SAJ-POL TEAM 23
SZYMON KOGUT PL 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADAM PAMUŁA Tak PL ADIMET 23
JAN PILCH Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSIK Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL 23
JERZY ŚWIDA PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60-
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
ADAM KŁĘBCZYK Tak PL 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 10)
K1 - Kobiety 15-29
MAGDA HORABIK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
PAULA LOTA Tak PL BRZYTWA 23
KAJA RYSZ Tak PL 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT PL ROMET RACING TEAM 23
AGNIESZKA FEĆ Tak PL XC 80 KRAKÓW 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
JOANNA DUMAŃSKA Tak PL 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50-
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 176 (Opłaconych: 138)