ROAD MARATON - Pętla Beskidzka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ALEKSANDRA DIXA PL BLACK WIRE TEAM
JOANNA NATONIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KLAUDIA CIERNIAK PL ORZEŁ 7
ANNA PROCHASEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat
ŁUKASZ BERWID Tak PL
JAKUB KRAWCZYK Tak PL
KUBA NIEĆ PL
KAROL RUTKOWSKI Tak PL FIZJOTERAPIA ZUZANNA RUTKOWSKA
ADRIAN SADY PL
MICHAŁ SZWARC Tak PL
PAWEŁ SZYMAŁA PL ROWEROHOLICY
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 7 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39 lat
KRZYSZTOF BARYLUK Tak PL
WOJCIECH BEREZA Tak PL PRESTO
PAWEŁ BUCHWALD PL TOLKI I LOLKI
MAREK BUJOK PL
RADOSŁAW CHOJNACKI PL
ŁUKASZ FIRLA PL ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM
JAKUB GIŻYCKI Tak PL
MICHAL GRZEGORCZYK PL
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MACIEJ KACZMAREK PL ORZEŁ 7
ALEKSANDER KONDERA Tak PL
DOMINIK OMIOTEK Tak PL
BARTŁOMIEJ PAMUŁA PL
TOMASZ PIĘTKA Tak PL
WITOLD PISKOREK Tak PL
JAN STYCZYŃSKI PL DRUŻYNA KOLARSKA GWARKI
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL RUDA PABIANICE
KRZYSZTOF TARNOWSKI PL 100% ŽIZUS KRYSTUS
BARTŁOMIEJ WIECH PL
TOMASZ ZYMEK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 20 (Opłaconych: 9)
C - Mężczyźni 40-49 lat
ADAM BIEŃKOWSKI PL PERSONALNY TRENING KOLARSKI
TOMASZ BORSZCZ Tak PL !STASIAK RAJZA!
LUKASZ CIOCH PL
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL MAŁOPOLSKA POLICJA
JANUSZ DADOK Tak PL
PAWEŁ DOMAGALSKI PL
SZYMON GULBIERZ PL
RADOSŁAW HETMAN PL GRUPA NOMAX
ANDRZEJ KAŁUŻA Tak PL GATTA BIKE RS
LESZEK MAJZNER PL PERSONALNY TRENING KOLARSKI
PATRYK MAZUREK PL BIKE ATELIER TEAM
MARCIN MIROCHA Tak PL TEAM AQUA FITNESS
MICHAŁ NEMŚ PL SENGAM SPORT RACING TEAM
ROBERT OŚLIZŁO PL STASIEK RAJZA
ADAM PAJĄK PL
CEZARY PIETRASZKO PL TOLKI I LOLKI
RAFAŁ REINFUSS PL VARIO BIKE KRAKÓW
MARCIN RESZKA PL KORCZYK SPORT TEAM
MATEUSZ TETLAK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
ŁUKASZ WALIGÓRA PL PERSONALNY TRENING KOLARSKI
TOMASZ WAWRZYNIAK Tak PL BICICLISTA RACING TEAM
BOGDAN WICHER Tak PL BICICLISTA RACING TEAM
GRZEGORZ ZAJĄC Tak PL
MICHAŁ ZAJDEL PL SOCIOS SILESIA
GRZEGORZ ZIEBRO PL ZAGŁĘBIOWSKA GRUPA KOLARSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 8)
D - Mężczyźni 50-59 lat
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
RAFAŁ CHMIELEWSKI PL IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL
MIREK DYKA PL BARBARIAN RACE TEAM
ZBIGNIEW FAL PL ROKOSZ TEAM
ADAM GÓRNIAK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC
RAFAŁ JESIEŃ Tak PL VELVET CARE
PIOTR KOLOBIUS PL
MICHAŁ KOŁODZIEJSKI PL T.C. NOTOJADZIM
DARIUSZ MALINOWSKI PL BIKE/RS
JAROSŁAW MICHALEC PL INCIPIOUJI
ARKADIUSZ NINICZKA Tak PL BICICLISTA RACING TEAM
JON PULMAN Tak PL TOMICA COACHING
TOMASZ SZULCZEWSKI PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
MACIEJ WIELGUS Tak PL 3DVSN
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60 lat +
JÓZEF BUŁKA PL
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
MACIEJ FRĄCZEK Tak PL
HENRYK KRUCZEK PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW
MAREK MARZEC PL
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM
SZCZEPAN PŁUSA PL ROKOSZ TEAM
STANISLAW SZCZESNY Tak PL -
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 79 (Opłaconych: 31)