Road Maraton - Sieroszewice - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DAWID BUDA Tak PL 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR SUCHECKI Tak PL OTR INTERKOL 23
GRZEGORZ SZYMANKIEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL POCZTA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 7)
B - Mężczyźni 30-39
ROBERT ADAMSKI Tak PL STRAŻAK TEAM TRZCINICA 23
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
MACIEJ BUKOWY Tak PL 23
TOMASZ CZACHOWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW CZARNECKI PL KALISZ 23
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 23
MICHAŁ IWAN PL BRT WROCŁAW 23
ADRIAN JUREK Tak PL 23
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ PL 23
MICHAŁ KOŁACIŃSKI Tak PL SZUKAM SPONSORA:) 23
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 23
KONRAD PAWLAK Tak PL 23
MATEUSZ ROZMIAREK Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 23
JACEK SWĘDROWSKI Tak PL 23
TOMASZ SZEWCZYK Tak PL TIME2RUN.PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
RAFAŁ WASIELEWSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 24 (Opłaconych: 18)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT RIDERS 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 23
MACIEJ CHUCHLA Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
KRZYSZTOF JUST Tak PL 23
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KAROL PŁOKARZ Tak PL 23
MARCIN SZCZEPANIK Tak PL 23
TOMASZ ŚMIETANA PL POC DIVISION POLAND 23
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL GUCWA VELO TRAINER 23
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MACIEJ ZAWIERACZ PL CYCLOPAROVECZKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 19)
D - Mężczyźni 50-59
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
ADAM URBAN Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
PAWEŁ WOCH Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL 23
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL COPERNICUS TORUŃ 23
JERZY GIEREJ Tak PL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
ZBIGNIEW KAJSER Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 12)
K1 - Kobiety 15-29
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39
KATARZYNA JOCHER PL 23
JUSTYNA TOMECZEK Tak PL 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 98 (Opłaconych: 80)