ROAD MARATON - Uphill Olza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ALEKSANDRA KOTWAS Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 20
ALICJA PYSZKA-BAZAN PL 0
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 18
ANNA TOMICA PL TREK BIELSKO RACING 0
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANIA GÓRECKA Tak PL 46
ROKSANA ORZYSZEK Tak PL 14
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL PELETON AQUILA WADOWICE 42
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL 40
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL JAS-KÓŁKA 70
EDYTA MRÓZ Tak PL SKORUPA TRIATHLON 67
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL JAS-KÓŁKA 62
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 81
MATEUSZ SMUDA Tak PL 101
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 179
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 152
ANDRZEJ DYDUCH Tak PL ART-MET 134
MICHAŁ FAINSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 184
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 261
PAWEŁ KRUK PL 0
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 212
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM 0
KAROL RĄPAŁA PL CUD MASZYNA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 9 (Opłaconych: 6)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ŁUKASZ BALCER Tak PL 325
GRZEGORZ BAŃBUŁA Tak PL 417
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 450
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 511
ADAM JURASZCZYK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 293
ROBERT KAŁUŻA PL
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak PL 553
PRZEMYSŁAW ŁOBODA Tak PL 545
KAROL MALEC PL
KRZYSZTOF NOWAK Tak PL CZYNI CUDA TEAM 518
PIOTR PIETROWSKI Tak PL 345
SŁAWOMIR RAKUS Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 508
PAWEŁ SKORUPA Tak PL SKORUPA TRIATHLON 354
SŁAWOMIR SOBULA Tak PL OKNOPLAST TEAM 353
DAMIAN STUSEK Tak PL 355
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM 398
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 388
ADAM WÓJCIK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
BARTOSZ ZEMLAK Tak PL 389
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 384
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 20 (Opłaconych: 17)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MARCIN ALEKSIŃSKI Tak PL BURCAK TEAM 727
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 617
JAN CHUDÝ CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 661
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 717
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 687
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 697
ADAM KRZEMIEŃ Tak PL T.G. CYCLING TEAM 718
PIOTR KRZYŻOWSKI Tak PL KAGB GOPR 730
ADAM KWAŚNIEWSKI Tak PL BURCAK TEAM 685
MARCIN MICHALSKI Tak PL 690
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 736
TOMASZ RUSZKOWSKI Tak PL 703
PIOTR SANETRA Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 734
KRYSTIAN SMUDA Tak PL 704
ARTUR WOJTOWICZ PL
MICHAŁ ZIEMNIAK Tak PL SKORUPA TRIATHLON 714
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 17 (Opłaconych: 14)
D - Mężczyźni 50-59 lat
MARIUSZ BŁACHUT Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 881
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 882
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 868
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN 867
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC Tak PL 896
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 863
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 864
JACEK SZARY Tak PL 892
ANDRZEJ TOMASIK Tak PL 874
ZENON WITKOWSKI Tak PL 875
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 878
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 12 (Opłaconych: 11)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 977
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 981
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 979
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 984
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 988
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 978
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 975
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78 (Opłaconych: 66)