Road Maraton - Wisła - MARATON: Lista zgłoszeń

96 km: Dystans PRO

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
MICHAŁ BRYŁA Tak PL RGK RADZIONKÓW 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29
KRZYSZTOF BADURA Tak PL CORRATEC TEAM 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL RGK RADZIONKÓW 23
JACEK KOSEWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak PL SPORT PASSION 23
ŁUKASZ KRAJEWSKI Tak PL WE RIDE 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUNC Tak PL THULE - JMP 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 23
MATEUSZ LASZCZYK Tak PL AGROCHESTTEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW MALECKI PL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MACIEJ MENTEL Tak PL POLANA LACHOWICKA BT 23
JOACHIM MIKLER Tak PL 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI PL 23
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL WARSZTAT FORMY 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
MICHAŁ TURSKI PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 23
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL RGK RADZIONKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 34 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39
MACIEJ ADAMCZYK PL FTI RACING TEAM 23
PATRYK BADURA Tak PL MICHELIN TEAM 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ BARTNIK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 23
KRYSTIAN BŁASZCZAK PL ZGRUPKA TEAM 23
JAKUB BUDA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
DAWID BUDZIŃSKI Tak PL PĘTLA KOPERNIKA 23
PRZEMYSŁAW BYSKO PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
DARIUSZ CZECHOWSKI Tak PL 23
MICHAL CZESULA Tak PL 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
RAFAŁ DZIEWIOR Tak PL 23
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM 23
MICHAŁ FONAŁ PL LKK WULKAN LEGNICA 23
PAWEŁ GAWROŃSKI Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 23
KAMIL HAJDA Tak PL RGK RADZIONKÓW 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL BIKEBOARD 23
ADAM JANECKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 23
KAMIL KALAMARZ Tak PL 23
MICHAŁ KALINOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ KAŁASKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ KARWATOWICZ Tak PL 23
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MICHAŁ KLUSKA PL 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
MARCIN KOBIAŁKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ KRAKÓW 23
MACIEJ KRZAK Tak PL BBRIDERZ.PL 23
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MARCIN LIRSKI Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 23
ŁUKASZ NIR Tak PL WARSZTAT FORMY 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
FILIP OWCZAREK Tak PL 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK Tak PL 23
GRZEGORZ PASUTO PL IRONS TRIATHLON TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DAMIAN PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ PIETRZAK PL PRO-KAN SUSZEC 23
TOMASZ PODCZASZY PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL 23
PIOTR RUTKOWSKI Tak PL 23
ADAM SALOSTOWICZ PL RGK RADZIONKÓW 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SZYMON SELIGA Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
PAWEŁ SITKO Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ STASIKOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
MARCIN WOJTAL Tak PL HOTEL KRASICKI MSBIKES OLSZTYN 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
MATEUSZ ZOŃ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 75 (Opłaconych: 60)
C - Mężczyźni 40-49
ROMAN BARANOWSKI Tak PL 23
MAREK BASAK Tak PL 23
SEBASTIAN BASAŁYGA PL 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 23
MAREK BĄK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
WIT BENSARI Tak PL HBA 23
MACIEJ BERNOLAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ROBERT BOBKA Tak PL ART-BOB CARPETS 23
LESZEK BRUNKE PL OPONEO 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
LESZEK DUTCZAK Tak PL 23
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL VACC 23
ADAM FRON Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL PKP CARGO 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
RAFAŁ GÓRAK Tak PL TWÓJ TRENER SPORTOWY 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
JACEK GRALIK Tak PL 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL THULE TEAM 23
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
ARTUR KORC PL 23
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
PAWEŁ MURAK Tak PL WE RIDE 23
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL MOVISTAR 23
ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI Tak PL 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
KRZYSZTOF PAWLAK Tak PL TAPPOL MTB TEAM 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DAREK ROMANSKI PL 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
MIROSŁAW SOBÓL Tak PL THULE - JMP 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
PAWEL ULMANIEC Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MICHAŁ WACŁAWEK Tak PL 23
WITOLD WALCZAK Tak PL AND.NOVA 23
IRENEUSZ WALUGA Tak PL TEAM360.PL 23
PRZEMYSŁAW WEGNER PL 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 57)
D - Mężczyźni 50-59
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT.BIKE 23
MIETEK BEREZIK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
CZESŁAW KĘDROŃ PL 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WITOLD KWIECIEŃ Tak PL 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
WOJCIECH MUZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF PAWLAK Tak PL 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSIK PL KLUB SPORTOWY MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW RUMINSKI PL 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
DAREK ZIETEK Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 19)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
EDWARD JURZYCA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
PIOTR KOPERNIK Tak PL 23
JÓZEF KOSIEC PL 23
TADEUSZ LESZCZYŃSKI PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
PIOTR MISZCZAK PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
JERZY WIŚNIEWSKI PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29
ALEKSANDRA DREJ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL SILESIABIKES.PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KINGA ZGORZELSKA Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 30-39
JOANNA KURZAWIŃSKA Tak PL THULE - JMP 23
JOANNA PASZEK PL 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 23
AGNIESZKA ZYCH Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
GRAŻYNA ŻYDEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50-
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0

156 km: Dystans MARATON

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MAKSYMILIAN BŁOŃSKI PL 23
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM 23
ŁUKASZ ŁASZCZUK PL 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29
ŁUKASZ BARTKOWIAK Tak PL 23
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
PIOTR CUDNY Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
MICHAŁ GRZYB Tak PL NIEZRZESZONY 23
JACEK JAKUBOWSKI PL PĘTLA KOPERNIKA 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MATEUSZ MILANOWSKI PL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SERHII PRYSIAZHNYI UA 23
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
KRYSTIAN SZYMCZAK Tak PL ZGRUPKA TEAM 23
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 21 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39
BARTOSZ BAL Tak PL ZGRUPKA TEAM 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL 23
JAN BOCHNIAK PL 23
MIROSŁAW BOŁDYS Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ROMAN BUŁKA Tak PL 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL 23
PAWEŁ CZESULA Tak PL 23
ADAM CZORNIEJ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
JAKUB DANIELSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 23
MARCIN FORAJTER Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MATEUSZ HAJTO Tak PL 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL 23
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
ADRIAN JUREK Tak PL 23
ADAM KACZMAREK Tak PL KS IMAGE TEAM STARE MIASTO 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
SZYMON KUCZYK Tak PL 23
MAREK KULIK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
TOMASZ LESIAK Tak PL 23
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 23
KRYSTIAN MAKLES Tak PL 23
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL 23
TOMASZ MATANIAK Tak PL BBRIDERZ 23
STANISŁAW MICHALSKI Tak PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR NOWACKI Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
BARTŁOMIEJ PALA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
DAREK SEREMET PL 23
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
DAMIAN STUSEK Tak PL 23
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
KACPER ŚWIĘTKOWSKI Tak PL PĘTLA KOPERNIKA 23
PIOTR TELENDA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL 23
MARCIN TRACZYK Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 56 (Opłaconych: 52)
C - Mężczyźni 40-49
LUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
TOMASZ BACZKOWSKI Tak PL 23
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 23
GRZEGORZ BEDŁA Tak PL 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
PAWEŁ CZECHOLIŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL KS STARE MIASTO 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL ARTECH - WÓZKI WIDŁOWE 23
MARCIN JĘDRASZEK Tak PL MIKSPEC.PL 23
ANDRZEJ KALEMBA Tak PL 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
DAMIAN MANIOS Tak PL 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
MACIEJ NOWACZYK PL FTI RACING TEAM 23
MAREK POKORSKI Tak PL 23
MARIUSZ SOKOŁOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL 23
PIOTR TROJAN Tak PL SRIT 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
JACEK ŻYDEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MARCIN BZYMEK Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL NIEZRZESZONY 23
ANDRZEJ GRABOWICZ PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
MAREK KNOPIK Tak PL 23
SZYMON KOGUT Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADAM MYSZCZYSZYN PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARTYN SPENCER Tak GB 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60-
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
HENDRYK HRYNOWIECKI PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 5)
K1 - Kobiety 15-29
BEATA KALEMBA Tak PL B\\\'TWIN RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT PL ROMET RACING TEAM 23
ELŻBIETA KACA Tak PL 23
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak PL 23
SYLWIA OBRYCKA Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50-
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0

230 km: Dystans GIGA

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
JAN KOZDĘBA Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 4 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39
MACIEJ HOP Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
TOMASZ KAMECKI PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
MACIEJ KAMIŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
LEOPOLD LASKOWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL 23
ADAM WALCZAK PL 23
KAMIL WRÓBEL PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 11)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SŁAWOMIR CHALCIŃSKI Tak PL CLUB DE CINGLES DU MONT VENTOUX 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SZYMON KOZIATEK Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH SZCZYPKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 12 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAN LIPCZYŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH SŁUP Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 3 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60-
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 0 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 15-29
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50-
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 421 (Opłaconych: 349)