Road Maraton - Żmigród - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
DOMINIK JANECZKO PL OŚ RACING TEAM 23
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
JAKUB PASEK PL OŚ RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PASEK PL OŚ RACING TEAM 23
PIOTR SUCHECKI PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 23
KONRAD CZAJKOWSKI PL GVT 23
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PIOTR KLUSKA PL SCT BIKE ON WAX 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX 23
RADOSŁAW KOZAL PL FTI RACING TEAM 23
MICHAŁ MARKOWSKI PL PM RIDER TEAM 23
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAROL PIEKARSKI PL FTI RACING TEAM 23
PAWEŁ SZLĘK PL PM RIDER TEAM 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ACT 23
ROBERT ŻMUDZIN PL FTI RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39
MICHAŁ BECKER PL BYLE DO METY 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM 23
PAWEŁ GREHL PL GVT 23
ZBIGNIEW GUCWA PL GVT 23
MICHAŁ IWAN PL 23
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS 23
RADOSŁAW KOSICKI PL 23
ARTUR KOZAL PL FTI RACING TEAM 23
ADAM KRUPA PL 23
LEOPOLD LASKOWSKI PL FTI RACING TEAM 23
JAKUB LATAJKA PL OTR INTERKOL 23
MACIEJ NOWAK PL 23
ŁUKASZ OLACZEK PL BYLE DO METY 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 23
TOMASZ SEIFFERT PL TEAM BRZEG 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 23
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 19 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT BIELAWSKI PL BIKE SERWIS SCOTT 23
SEBASTIAN BIRUTA PL GVT 23
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT RIDERS 23
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK GARCAREK PL BIKE SERWIS SCOTT 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
MARIUSZ KOWALCZYK PL GVT 23
MAREK LIS PL MILICZ TEAM 23
DARIUSZ ŁABIAK PL STREFASPORTU.PL 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON NOWACZYK PL STREFASPORTU.PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN ŻUROWSKI PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 18 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59
PAWEŁ DRAB PL TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT 23
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 23
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM 23
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL 23
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 23
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ACT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
KAZIMIERZ PIKSA PL TEAM BRZEG 23
MAREK ZDANOWICZ PL CZERNICA MATERS 23
WIKTOR ŻAK PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 15-29
AGNIESZKA MAJER PL SCT BIKE ON WAX 23
HANNA SZCZERBIK PL TEAM 360 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39
PAULINA KOTFICA PL GVT 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
IZABELA WŁOSEK PL ROGELLI TEAM 23
JOANNA WOŁODŹKO PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50-
JANUSZ DONIGIEWICZ PL TEAM BRZEG 23
ANNA WRONA PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 82 (Opłaconych: 0)