Sieroszewice - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
AGATA DURDZIŃSKA PL JAS-KÓŁKA 23
MONIKA LESIAK Tak PL 23
IZABELA SOBAŃSKA PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36+ K2
EWA KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
BOŻENA ŚMIAŁKO Tak PL SPARTAN CYCLING TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M
DAWID BUDA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
EDUARD ALICKUN Tak LT MIKESZ TEAM 23
MATEUSZ BARAŃSKI PL OTR INTERKOL 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ GIL PL 23
DOMINIK KAPUSTA PL SUPREME STYLE MATES 23
DOMINIK KAŹMIERCZAK Tak PL 23
BARTOSZ KŁONIECKI PL 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SPARTAN CYCLING TEAM 23
JAKUB KRZEMIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 23
FILIP MATOSZKO PL TWOMARK ALVA 1 23
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL POCZTA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL GVT 23
ŁUKASZ TYC PL 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 B
ROBERT ADAMSKI Tak PL 23
KONRAD BACZEWSKI PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JAROSŁAW CZARNECKI Tak PL KALISZ 23
KAROL DOPIERAŁA PL KALISZ 23
MAREK FIKUS PL 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 23
MACIEJ JEŻYK PL 23
ADRIAN JUREK Tak PL OTR INTERKOL 23
ADAM KOWALSKI Tak PL WOLNE PSZCZÓŁKI;) 23
SZYMON PIECZYŃSKI PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
JACEK SWĘDROWSKI Tak PL KLTC KONIN 23
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 17 (Opłaconych: 10)
C - Mężczyźni 40-49 C
PIOTR ANTCZAK Tak PL GVT 23
JANUSZ BANASIAK PL TWOMARK ALVA 1 23
ROBERT BIELAWSKI PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
SLAWOMIR BOGUSZ Tak PL SPARTAN CYCLING TEAM 23
ADAM DUSZYŃSKI PL 23
KRZYSZTOF JUST Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 23
PAWEŁ KIMBORT Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
KRZYSZTOF KLEPS Tak PL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MISZTELA PL 23
TOMASZ MOSIŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ WESOŁOWSKI PL 23
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL MLUKS AS BIADKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 26 (Opłaconych: 16)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
LECH ERGANG PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
ZBIGNIEW GROSZ PL 23
MAREK GULIŃSKI PL 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK LECHOWSKI PL 23
DAMIAN MAKOWSKI Tak PL 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW NOWAK Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
JAROSŁAW PALCZEWSKI Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ADAM URBAN PL 23
PAWEŁ WOCH Tak PL SPARTAN CYCLING TEAM 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ E
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 23
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI PL TTC TORUŃ 23
JERZY GIEREJ Tak PL TTC TORUŃ 23
ŚMIECHOWSKI JAN PL 23
FRANCISZEK JOWIK Tak PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 23
JAN KOZLOWSKI PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY PL 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 104 (Opłaconych: 64)