Solankowy Koszmar : Lista zgłoszeń

5km: Dystans 5 km

Imię Nazwisko Numer startowy
12 WOG
URSZULA MAKUCH 271
56 BAZA LOTNICZA
KRYSTIAN GROL 205
MIKOŁAJ MAKUCH 270
ARKADIUSZ PIETRAS 275
MATEUSZ SKOTARCZAK 204
KONRAD TOMTAS 217
BARBELL SQUAD
ANNA ANDRYSZAK 273
MAGDA CYBULSKA 274
MATEUSZ CZAPLICKI
MATEUSZ CZAPLICKI
KRZYSZTOF FIGIEL 264
DARIA LEWANDOWSKA 256
ROBERT MAZIARZ 373
KATARZYNA MICHALSKA 385
JOANNA NIESPODZIŃSKA 236
JOLANTA PIETRZAK 234
KATARZYNA SKIBIŃSKA
EWA WITKOWSKA 272
BBL INOWROCŁAW
RAFAŁ SZUKALSKI 341
BBL INOWROCŁAW
ANNA NOWAKOWSKA
ARKADIUSZ OLSZEWSKI 338
CZARNE SZATANY
MONIKA WASILEWSKA 202
RYSZARD WASILEWSKI 201
INOWROCŁAW
PAWEL DERENDA 368
KLUB PRZYSZŁEGO OJCA
DAMIAN RZECZKOWSKI 277
KOCYMBA TEAM
KOCYMBA SZCZEŚNIAK
OLIMPIA DĄBROWA
MARCIN PACHLA 344
PĘDZĄCE ŚLIMAKI
ZBIGNIEW GĄSIOREK 246
JANUSZ GŁĄBIAK 245
SZYMON STACHOWIAK 247
POGANIACZE BRODATEGO
PAWEL ĆWIKLIŃSKI 249
MICHAŁ DOŁKOWSKI 250
MARCIN GŁOWACKI 251
MONIKA GOLA 248
ROBERT KAROLEWSKI 252
SŁAWOMIR NOWAK 253
RENEGAT
KAMILA LEWANDOWSKA 233
SPORT4LIFE
RYSZARD SAŁATA 276
STUDIO JOGI INOWROCŁAW
MONIKA ROSZAK 213
ANETA SZUSTKA 212
ZADYSZKA
JAGODA SOBEL 292
MACIEJ SOBEL 293
AGNIESZKA ZIARNOWSKA 291

10km: Dystans 10 km

Imię Nazwisko Numer startowy
40+
MARCIN ANTCZAK 44
MICHAŁ BAGROWSKI 45
JANUSZ SARBINOWSKI 46
ARTUR WIŚNIEWSKI 47
ACTIVEXTREME
PAWEŁ ZALEWSKI 90
AKTYWNI KOCIEWIACY
ZBIGNIEW TOCHA 150
BARBELL SQUAD
AGATA BEDNARSKA 185
ŁUKASZ CZAPLICKI 182
DAWID GRZEGORSKI 164
KAMILA GRZESZCZAK 190
KAMILA JANCY 163
BARTŁOMIEJ JANISZEWSKI 183
BŁAŻEJ KOŁODZIEJSKI 174
MIKOŁAJ KOPEĆ 188
PAULINA KRUSZYŃSKA 165
ROBERT LEBIODA 170
DOROTA LEWANDOWSKA 179
AGNIESZKA ŁYSIAK 180
AGATA NIETRESTA 181
MICHAŁ PACHOLSKI 184
MALWINA SZYMAŃSKA 166
KINGA TROSZYŃSKA 186
JOLANTA WESOŁOWSKA 191
WOJCIECH WESOŁOWSKI 187
JOANNA WIĄCEK - FAJFER 189
BBL INOWROCŁAW
ROBERT KŁOSOWSKI 9
SYLWIA PIŃSKA 39
BBL INOWROCŁAW
EMILIA DOBRUCHOWSKA 8
MAŁGORZATA KUBIAK 133
BRAK
ARKADIUSZ WINKLER 82
CF SOLNA \"RENEGAT\" INOWROCŁAW
ŁUKASZ BARDZIŃSKI 43
KINGA LEWANDOWSKA 41
CROSSFIT TORUŃ
DOROTA CIBORSKA 10
DOMINIKA GNAŚ 23
PAWEŁ KALINOWSKI 24
PIOTR KILIŃSKI 12
BARBARA KORPALSKA 38
PAWEŁ PARUCH 16
ŁUKASZ STRAMEK 11
SEBASTIAN WIŚNIEWSKI 21
MALGORZATA ZIELINSKA 17
INOWROCŁAW
PATRYK KAŹMIERCZAK
JANUSZE JOGGINGU
MICHAŁ KMITTA 22
LESZEK KMITTA 20
MICHAŁ KOPACZ
ANNA TROJANOWSKA 161
BENIAMIN ZIÓŁKOWSKI 25
DARIUSZ ZIÓŁKOWSKI 18
JANUSZE JOGGINGU
ŁUKASZ WĄSOWSKI 37
KLUB SPORTOWY MOTYWACJA
MICHAŁ RYGIELSKI
KW GOPŁO KRUSZWICA
KACPER JUSKOWIAK 63
NO 1 CF BYDGOSZCZ
PAWEŁ WILCZYŃSKI 155
BARTOSZ WITT 171
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
LUKASZ PREDENKIEWICZ 106
SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
MATEUSZ TYMOSIAK 152
KAMILA WAWIERNIA 154
STALOWE JAJA
BARTOSZ PAWLAK
SZYMON PAWLAK
T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO
TOMASZ KUBIAK 33
UNITED PANFILS
MATEUSZ DOBKOWSKI 4
MATEUSZ GOŁUCH 3
HUBERT HERNACKI 6
MARCIN KASZAK 7
PAWEŁ OPERACZ 5
WATAHA
URSZULA DUTKIEWICZ 91
ŁUKASZ GÓRECKI 92
XYZ COPACABANA BYDGOSZCZ
MACIEJ KUDALSKI


Ilość wszystkich zgłoszeń: 110