Świerklany MTB Maraton - MINI/HOBBY: Lista zgłoszeń

MINI:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 16-18 lat
OLAF BRODA PL 23
REMIGIUSZ CHOMIUK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PAWEŁ CIERESZKO PL 23
KAROL FOJCIK PL 23
PAWEŁ GÓRECKI Tak PL 23
TOBIASZ GROMOTKA PL 23
SZYMON KRAWCZYK PL 23
TOMASZ MICHALSKI PL 23
BARTŁOMIEJ SMYCZYK PL 23
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK PL 23
MATEUSZ SZEWCZYK PL SENGAM SPORT RACING TEAM 23
MACIEJ ŚCIERSKI PL 23
MICHAŁ ZACHARIASZ PL MTB PRESSING TEAM 23
PATRYK ZAWADOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 14 (Opłaconych: 1)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat
DAMIAN BACHNIAK Tak PL 23
ARTUR BAŃCZYK PL SK BOHUMIN SAFRATA 23
SZYMON BORUTA PL 23
ADRIAN BORUTA PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
ARKADIUSZ BRYCHCY PL 23
PATRYK CHOMIUK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PIOTR CYROŃ Tak PL MTB JASTRZĘBIE ZDROJ 23
ADAM GEMBALCZYK PL 23
MARCIN HELLER PL 23
MARIUSZ JURASZEK PL 23
MATEUSZ JURASZEK PL 23
KAMIL KALAMARZ PL 23
TOMASZ KASPRUS Tak PL 23
ŁUKASZ KOPISZKA PL 23
ŁUKASZ KOZUBEK PL 23
ŁUKASZ KUPCZAK PL 23
ADAM KUŚKA PL 23
SŁAWOMIR KUTKA PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KAMIL LORENC PL MTB MOSIR DUKLA 23
RAFAŁ ŁACHAJCZYK PL 23
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL IT-TECHNOLOGIES.PL 23
PIOTR MŁOCEK PL 23
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 23
MARCIN PAJĄK PL 23
DAMIAN PIESZKO PL MTB PRESSING TEAM 23
PIOTR RUSEK PL 23
SYLWESTER SZAŁAŃSKI PL ELPLAST TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZENDRA Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF ŚWIĘCKI Tak PL 23
WIOLETA TOKARCZYK PL 23
SEBASTIAN TOSTA Tak PL 23
DAWID WITA PL 23
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 33 (Opłaconych: 8)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat
PATRYK BIESZCZAD Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
MARCIN BLUSZCZ PL MIKESZ TEAM 23
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
SZYMON CEBULA PL 23
PRZEMYSŁAW CICHOŃ PL 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ PL MTB PRESSING TEAM 23
MAREK GALOWY Tak PL 23
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ GŁODEK PL 23
DARIUSZ GORZELAK PL 23
TOMASZ KAMECKI PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
ZBIGNIEW KISZKA Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
RADOSŁAW KONECKI PL BIKESPORT S 23
WOJCIECH KOWALEWSKI PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI PL 23
MAREK KUCZERA PL 23
TOMASZ KULA Tak PL 23
PAWEŁ KUŚKA PL 23
ANDRZEJ LEGIERSKI PL 23
KRZYSZTOF LISZKA PL 23
LESZEK MAŁYJUREK PL 23
SŁAWOMIR MAŁYSZ PL MIKESZ TEAM 23
ADAM MAROSZEK PL 23
MARCIN MAZUR PL 23
WOJCIECH MUŚ PL 23
WOJCIECH NAGIETOWICZ PL 23
MARCIN NIEWIADOMSKI PL 23
ANDRZEJ PIOTROWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak PL 23
TOMASZ PYKA PL BIKE ATELIER TEAM 23
ŁUKASZ RYCOMBEL PL 23
PIOTR RYGLEWSKI PL PM BIKE 23
RADOSŁAW SKORUPA PL 23
GRZEGORZ SOBIECKI Tak PL 23
ADAM STERNAL Tak PL 23
PAWEŁ SZPROCH Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
WOJCIECH TOMERA Tak PL ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ 23
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MARCIN WĄTROBA Tak PL 23
PIOTR WOJCIECH PL 23
MARCIN WOJTCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ WOJTYSIAK Tak PL 23
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL ŻORY 23
ZBIGNIEW WYCISK PL SPORT PROFIT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 45 (Opłaconych: 17)
M3 - Mężczyźni 50+
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
GRZEGORZ KONIECZNY PL 23
PIOTR KUSKA PL 23
WIKTOR OELSZLAEGER Tak PL 23
RYSZARD WYSTEMP PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 6 (Opłaconych: 2)
K0 - Kobiety 16-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 0 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 19-35 lat
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
BARBARA CHOWANIEC PL KOŁO W DROGĘ 23
MONIKA FRYSTACKA Tak PL 23
MAGDALENA STUŻYŃSKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36-49 lat
JOANNA BOREK Tak PL BORTEAM 23
ILONA CIERPIAŁ Tak PL 23
MONIKA DAWIDOWICZ PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
GABRIELA JĄCZYK PL 23
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA PL 23
SYLWIA STROKOSZ Tak PL 23
LIDIA WYCISK PL SPORT PROFIT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
KH-C2 - Chłopcy 8-11 lat
SEBASTIAN TOKARCZYK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C2: 1 (Opłaconych: 0)
KH-C3 - Chłopcy 12-15 lat
DAWID BLUSZCZ PL MIKESZ TEAM 23
PIOTR KOCZY Tak PL 23
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
PAWEŁ OELSZLAEGER Tak PL 23
IGOR WÓJCIK Tak PL ŻORY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C3: 5 (Opłaconych: 4)
KH-D2 - Dziewczynki 8-11 lat
ZOFIA GRYCMAN PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D2: 1 (Opłaconych: 0)
KH-D3 - Dziewczynki 12-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D3: 0 (Opłaconych: 0)

HOBBY:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 16-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat
GRZEGORZ DYSZY Tak PL 23
MARIUSZ GÓRA Tak PL 23
ARTUR SZWEDA PL 23
ŁUKASZ ZNISZCZOŁ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 4 (Opłaconych: 2)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat
GRZEGORZ BRACHMAN PL 23
MARCIN KAMIŃSKI PL MTB PRESSING TEAM 23
ADAM KOŃCZAL PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 3 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 50+
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 23
JACEK TOMCZYK PL AGR VICTORIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 2 (Opłaconych: 1)
K0 - Kobiety 16-18 lat
MARTYNA ROZMIAREK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 1 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 19-35 lat
MONIKA RYBARZ PL MIKESZ TEAM 23
MONIKA SZOLC Tak PL NUDEL TEAM 23
ANNA SZWED-NAKONECZNY PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36-49 lat
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
RENATA OPIEKUŃSKA PL 23
IZABELA SKORUPA PL 23
EWA WOLDAŃSKA Tak PL SLAWEK@SPEED-TRANSPORT.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 50+
KRYSTYNA MICHALIK-KUSKA PL 23
ANNA POŁNIAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 0)
KH-C2 - Chłopcy 8-11 lat
DOMINIK BARTOSIEWICZ PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
JAKUB BIESZCZAD Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 23
TADEUSZ BLUSZCZ PL 23
SZYMON BRUDNY PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MAKSYMILIAN CISAK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
PATRYK GÓRNY PL 23
HANNA KAMECKA PL 23
DOMINIK KRAKOWCZYK PL 23
ALEKSANDER KROS Tak PL 23
KAMIL KWIATKOWSKI Tak PL 23
MIKOŁAJ LIPIANIN PL 23
JAKUB MUSIOLIK PL 23
GRZEGORZ NAKONECZNY PL 23
BARTOSZ NOWAK PL 23
KRZYSZTOF NOWAK PL 23
ADELA PLUCNAROVA PL 23
JAKUB SKIPIOŁ PL 23
JEREMIASZ SYREK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JAKUB SZPROCH Tak PL 23
NIKODEM WĘGRZYN PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C2: 20 (Opłaconych: 4)
KH-C3 - Chłopcy 12-15 lat
MARCEL BREJCHA CZ 23
IGNACY CHMIELEWSKI PL 23
MATEUSZ DRABIK Tak PL 23
PIOTR DUDEK PL 23
MATEUSZ DUDZIC PL 23
JAKUB GRYCMAN PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
JAKUB HEROK PL 23
OLIWIER JURASZKO PL 23
JAKUB KISZEL PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KRZYSZTOF KLIMEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
DOMINIK ŁUCKI Tak PL 23
OLIWIER MACHURA Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
PAWEŁ PIEKORZ PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MIKOŁAJ PRICOP PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
JAKUB PYSZNY PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
BARTŁOMIMEJ SALAMON PL 23
SZYMON SMOŁKA PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
SZYMON STUDNIK PL 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
BARTOSZ TROSZOK PL 23
FILIP WIECZOREK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-C3: 21 (Opłaconych: 6)
KH-D2 - Dziewczynki 8-11 lat
JULIA BISKUP Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
ZOFIA BLUSZCZ PL 23
INEZ DURLAK PL GOODMAN MTB TEAM 23
ANTONINA LISZKA PL 23
DARIA MADEJ Tak PL 23
MAI NAKONECZNY PL 23
MAJA SKIPIOŁ PL 23
JULIA SYRNICKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D2: 8 (Opłaconych: 2)
KH-D3 - Dziewczynki 12-15 lat
JULIA GAJDZIK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MAJA GROMOTKA PL 23
WIKTORIA RYSZKA PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
ZUZANNA STROKOSZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii KH-D3: 4 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 189 (Opłaconych: 54)