Ustroń - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
DARIA RADCZUK PL 23
KATARZYNA STEFFEK Tak PL 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK Tak PL 23
KATARZYNA KLIMALA PL THULE TEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
SYLWIA REKOWSKA Tak PL OSIEM59 23
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 6)
H - Mężczyźni 16-23 H
MAKSYM DĘBSKI PL 23
FILIP GIEMZA PL 23
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL STC NOWY SĄCZ 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
GRZEGORZ KOZIELEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 23
ANTONI KUDELSKI PL 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
ROMAN MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAKUB OPAŁA Tak PL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MATEUSZ PALUSZEK PL 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 23
JAN PAWŁOWSKI Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
PAWEŁ PIECZKA Tak PL 23
MARCIN ROGOWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
PAWEŁ SŁOWIOK Tak PL WWW.PAWELSLOWIOK.BLOGSPOT.COM 23
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
JAKUB STRUCH Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
JAKUB ŚLIWA PL 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 32 (Opłaconych: 21)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA 23
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
MACIEJ BRUECK PL 23
MAREK BUJOK PL 23
KRZYSZTOF CELARY PL 23
SEBASTIAN CHŁANDA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE PL 23
KAMIL DUDEK PL 23
JAKUB DUDZIAK Tak PL ŻELAZNE ŁYDY 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MAREK FIKUS Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL SYMULA TEAM 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
GRZEGORZ JAKSENDER PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
JAN KOZDĘBA Tak PL 23
DAWID KUNDZIK Tak PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 23
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 23
JAROSŁAW ŁAZARUK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
BARTOSZ MOL Tak PL 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NIKIEL PL 23
BARTOSZ NUCIAK PL 23
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MATEUSZ PIĘTAK PL 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT SŁOWIOCZEK Tak PL 23
PIOTR SPYTKOWSKI Tak PL 23
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 23
GRZEGORZ WARCHOŁ PL SOKÓŁ TARNÓW 23
ADRIAN WOŹNICA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 48 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39 B
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL FTI RACING TEAM 23
SEBASTIAN BRYGOŁA PL KK ROZTOCZE 23
TOMASZ BURNUS Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ARTUR CHEŁMINIAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
CEZARY CHOWANIEC Tak PL 23
DARIUSZ CIELUCH PL 23
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL CZARUSBLITZ 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 23
TOMASZ DUDZIAK PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF EBERLE Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
GRZEGORZ FUS Tak PL 23
ADAM GALMAN Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BARTŁOMIEJ GIZA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG 23
MATEUSZ GLISTA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
TOMASZ GORAUS Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
TOMASZ GRAJEK Tak PL 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
JAROSŁAW HAŁAS PL DIAGNOSTIX 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
PRZEMEK HRABIA PL ERG BIERUŃ FOLIE 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
MICHAŁ JANISZEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
MARCIN JEKEL Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
ARKADIUSZ KIEŁBASA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL PSZCZYNA 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL 23
TOMASZ KNAPIK Tak PL 23
PIOTR KOPAŃCZUK PL OŚKA WARSZAWA 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
KORNEL KOŹLICKI PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF KRÓL PL 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL TINES - BIKEHOLICY 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 23
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON LEW PL ALVA 1 TYTAN 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
DARIUSZ ŁOŁKA PL 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
ADAM MAŁEK Tak PL NETAPP ARROW ONE TEAM 23
PATRYK MAZUREK PL 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ADAM MIJAKOWSKI PL CAROLINA MEDICAL CENTER 23
PIOTR MŁYNARSKI PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
BARTOSZ MYCH Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
WOJCIECH ODSTERCZYL Tak PL 23
RAFAŁ OLEŚ Tak PL OTR INTERKOL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM ORZEŁ PL OUTOFCTRL.PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MICHAŁ PIĄTEK PL 23
MARCIN PIEKIEŁEK PL HELLMOST RZESZÓW 23
MAREK PIERÓG Tak PL 23
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
KRYSTIAN PIRÓG PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ŁUKASZ PISIEWICZ Tak PL AKTYWNE ZABRZE 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
DARIUSZ POL PL 23
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 23
ŁUKASZ PUCZ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
TOMASZ RUSZKOWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD RYGAŁŁO PL 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 23
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD 23
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
LESŁAW STEFFEK Tak PL 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ALEKSANDER STRZELCZYK PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK 23
MICHAŁ SZAREK Tak PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZCZEPANIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ANDRZEJ WASILEWSKI Tak PL 23
DANIEL WOJTYNA PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
MARCIN ŻYWOT Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 127 (Opłaconych: 81)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
KAROL ANDERKO Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL 23
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK PL 23
JAKUB CUSZLAG Tak PL WTT WARSZAWA 23
PIOTR CZECH PL 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
MAREK DRÓŻDŻ PL 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
JACEK DUTKA Tak PL 23
MAREK DZIWOKI PL 23
ROMAN FANTINI PL 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 23
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL SBM 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
REMIGIUSZ KOT Tak PL 23
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL 23
PIOTR KOTIK PL 23
SZYMON KOZIATEK Tak PL 23
MAREK KUBUSZOK PL 23
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
JERZY KUŚNIERCZYK PL 23
SŁAWOMIR KWIECIEŃ PL 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
ROMAN MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
MAREK MAZUR PL AZS AWF SILESIA RACING 23
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROMAN MROZEK Tak PL 23
MACIEJ NOSEK PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PODOLSKI PL RMF FM ADRENALINE MOUNTAIN DEW MTB TEAM 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
TADEUSZ RECMAN Tak PL 23
DAREK ROMANSKI PL 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STAWIARZ PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WIESŁAW WOLNY PL 23
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
WOJCIECH WRONA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL ROADRACINGTEAM.COM 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL MILLENNIUM LEASING BIKERS 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 87 (Opłaconych: 54)
D - Mężczyźni 50-59 D
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL 23
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
HENRYK BIERNAT PL 23
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ JANUKANIS Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL 23
ZYGMUNT KAPALA PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
SZYMON KOGUT Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
ZBIGNIEW LEGLER Tak PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
LESZEK PIJANOWSKI PL 23
SZCZEPAN PŁUSA PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
ZDZISŁAW REJZA PL KLTC KONIN 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
WOJCIECH SŁUP PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK 23
ANDRZEJ SZWEDA PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
RYSZARD TALAGA Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK 23
GRZEGORZ WAWOK PL 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 49 (Opłaconych: 30)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 23
ALEKSANDER DEHMEL Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
EDWARD SIUDUT PL 23
HENRYK STRASZAK PL POLIMER - MYSZKÓW 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JERZY WIŚNIEWSKI PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER OPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 22 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 385 (Opłaconych: 244)