V HWKSM 2018: Lista zgłoszeń

30km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
PATRYCJA BORKOWSKA PL LEGION-SERWIS ACTIVE JET MERIDA TEAM 23
WIESŁAWA BUCZAK PL 23
TERESA GRYCIAK PL 23
DANUTA HOJDA PL 23
NATALIIA KOSHELIEVA UA 23
MARTA KRASUSKA PL ORION TEAM 23
JUSTYNA KRAWCZYK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 23
ELŻBIETA MRÓZ PL 24 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY CHEŁM 23
EWELINA PĘDRAK PL - 23
MAŁGORZATA STRACHOTA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 10 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni Open
PIOTR ADAMCZUK PL 23
WITOLD BEDNARZ PL 23
MATEUSZ BODIO PL NOSG PSG LUBLIN 23
JÓZEF CHOMIUK PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
MIECZYSŁAW DĄBROWSKI PL 23
GRZEGORZ DUŁAWSKI PL LODY NAD KUCZWĄ 23
ADAM GRONKIEWICZ PL KPP HRUBIESZÓW 23
PIOTR GRYCIAK PL 23
LUCJAN HOJDA PL 23
ROBERT JURKIEWICZ PL 23
KAROL KAWALA PL 23
GRZEGORZ KŁOS PL 23
ALEX KOSHELIEV UA XTREME RIDE CLUB 23
SERHIY KOSHELYEV PL 23
ADAM KOWALCZYK PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
ARTUR MAREK LANDMAN PL 23
ANDRIY LAZORYK UA 23
SYLWESTER MAŁECKI PL 23
LIUBOMYR MUDRYI UA 23
MARCIN MYSTKOWSKI PL LEGION SERWIS ACTIVE JET 23
TOMASZ OSUCH PL 23
SZYMON PALONKA PL PSG HRUBIESZÓW 23
JAN ROGOWSKI PL 23
WOJCIECH STEFANIAK PL 23
YURIY SUSOL PL 23
JAN SZCZYPEK PL 23
BARTŁOMIEJ TEMPOROWICZ PL 23
KRZYSZTOF TKACZUK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 23
DARIUSZ TUZ PL 23
MAREK WATRAS Tak PL OSP HRUBIESZÓW 23
MIROSLAW WLODARCZYK PL 23
TOMASZ ZAJĄC Tak PL OSP HRUBIESZÓW 23
JAN ZDERKIEWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 33 (Opłaconych: 2)
SM20 - Służby Mundurowe 20
Ilość zgłoszeń w kategorii SM20: 0 (Opłaconych: 0)
SM30 - Służby Mundurowe 30
PIOTR ADAMCZUK PL 23
MATEUSZ BODIO PL NOSG PSG LUBLIN 23
ALEX KOSHELIEV UA XTREME RIDE CLUB 23
MARCIN MYSTKOWSKI PL LEGION SERWIS ACTIVE JET 23
TOMASZ OSUCH PL 23
SZYMON PALONKA PL PSG HRUBIESZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM30: 6 (Opłaconych: 0)
SM40 - Służby Mundurowe 40
ROBERT JURKIEWICZ PL 23
ADAM KOWALCZYK PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
ANDRIY LAZORYK UA 23
WOJCIECH STEFANIAK PL 23
DARIUSZ TUZ PL 23
TOMASZ ZAJĄC Tak PL OSP HRUBIESZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM40: 6 (Opłaconych: 1)
SM50 - Służby Mundurowe 50
ADAM GRONKIEWICZ PL KPP HRUBIESZÓW 23
SERHIY KOSHELYEV PL 23
ARTUR MAREK LANDMAN PL 23
SYLWESTER MAŁECKI PL 23
LIUBOMYR MUDRYI UA 23
SŁAWOMIR NIEMIEC PL OSP UBRODOWICE 23
BARTŁOMIEJ TEMPOROWICZ PL 23
KRZYSZTOF TKACZUK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM50: 8 (Opłaconych: 0)
SM60 - Służby Mundurowe 60
JÓZEF CHOMIUK PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
MIECZYSŁAW DĄBROWSKI PL 23
GRZEGORZ DUŁAWSKI PL LODY NAD KUCZWĄ 23
PIOTR GRYCIAK PL 23
LUCJAN HOJDA PL 23
GRZEGORZ KŁOS PL 23
JAN ROGOWSKI PL 23
YURIY SUSOL PL 23
JAN SZCZYPEK PL 23
MAREK WATRAS Tak PL OSP HRUBIESZÓW 23
MIROSLAW WLODARCZYK PL 23
JAN ZDERKIEWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM60: 12 (Opłaconych: 1)

67km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
AGATA LICHOCKA PL 23
IWONA PANAS PL KMP CHEŁM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni Open
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
KRZYSZTOF BIJOŚ PL 23
TOMASZ BŁĄDEK PL PUŁAVELO 23
JAN BRZOZOL PL 23
PIOTR CIESIELSKI PL PUŁAVELO 23
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
JERZY DĄBROWSKI PL 23
MACIEJ DURKALEC PL PUŁAVELO 23
PIOTR DYMOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
KAROL FURTAK PL 23
SEBASTIAN GRELA PL 23
EMIL JOŃSKI PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JERZY JURECKI PL 23
JANUSZ KĘDZIERSKI PL BARAN CYCLING TEAM 23
STANISŁAW KIESZKO PL WYDOLNOSC.PL 23
BŁAŻEJ KOPUT PL WYDOLNOSC.PL 23
PATRYK KORKOSZ PL KK ROZTOCZE 23
ŁUKASZ KOWALCZUK PL KK ROZTOCZE 23
ARKADIUSZ KRASKA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JANUSZ KRASUSKI PL ORION TEAM 23
GRZEGORZ KRZYWICKI PL 23
ARTUR KUBA PL 23
MARIUSZ KURYŁOWICZ PL KK ROZTOCZE 23
RADOSŁAW LASKOWSKI PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
MIROSLAW LEWANDOWSKI PL KK ROZTOCZE 23
WOJCIECH MRÓZ PL KMP CHEŁM 23
LEONID MUZYCHUK Tak UA ODISEY 23
KAROL PISKORSKI PL SŁUŻBA CELNA 23
KRZYSZTOF POLAK PL POLICJA EMERYT 23
RAFAŁ PÓŁKOŚNIK PL 23
MARIUSZ RACZKIEWICZ PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD 23
KRZYSZTOF ROZBORSKI PL 23
PAWEŁ RUDY PL KK ROZTOCZE 23
KORNEL SKÓRKA PL 23
PAWEŁ SOWA PL 23
WOJCIECH STĘPKOWSKI PL 23
SEBASTIAN SZTAL PL BIKE ROOM TEAM 23
RYSZARD ŚCIERKA PL TEAM HUROM 23
DANIEL TABISZEWSKI PL 23
KAMIL TANIKOWSKI PL 23
CEZARY TKACZUK PL 23
ROBERT TORENC PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
YURII TYMTSO UA ODISEY 23
MACIEJ WILK PL ERKADO RT KRAŚNIK 23
ANDRZEJ ŻYTOWIECKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 47 (Opłaconych: 1)
SM20 - Służby Mundurowe 20
PIOTR DYMOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
STANISŁAW KIESZKO PL WYDOLNOSC.PL 23
PATRYK KORKOSZ PL KK ROZTOCZE 23
CEZARY TKACZUK PL 23
ROBERT TORENC PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
MACIEJ WILK PL ERKADO RT KRAŚNIK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM20: 6 (Opłaconych: 0)
SM30 - Służby Mundurowe 30
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
KRZYSZTOF BIJOŚ PL 23
TOMASZ BŁĄDEK PL PUŁAVELO 23
PIOTR CIESIELSKI PL PUŁAVELO 23
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
MACIEJ DURKALEC PL PUŁAVELO 23
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
EMIL JOŃSKI PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
GRZEGORZ KRZYWICKI PL 23
LEONID MUZYCHUK Tak UA ODISEY 23
RAFAŁ PÓŁKOŚNIK PL 23
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD 23
KRZYSZTOF ROZBORSKI PL 23
DANIEL TABISZEWSKI PL 23
PAWEŁ TETER PL KM PSP LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM30: 15 (Opłaconych: 1)
SM40 - Służby Mundurowe 40
JANUSZ KĘDZIERSKI PL BARAN CYCLING TEAM 23
ARKADIUSZ KRASKA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JANUSZ KRASUSKI PL ORION TEAM 23
MARIUSZ KURYŁOWICZ PL KK ROZTOCZE 23
RADOSŁAW LASKOWSKI PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
WOJCIECH MRÓZ PL KMP CHEŁM 23
MARIUSZ RACZKIEWICZ PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
WOJCIECH STĘPKOWSKI PL 23
SEBASTIAN SZTAL PL BIKE ROOM TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM40: 9 (Opłaconych: 0)
SM50 - Służby Mundurowe 50
MIROSLAW LEWANDOWSKI PL KK ROZTOCZE 23
YURII TYMTSO UA ODISEY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM50: 2 (Opłaconych: 0)
SM60 - Służby Mundurowe 60
JAN BRZOZOL PL 23
JERZY DĄBROWSKI PL 23
JERZY JURECKI PL 23
KAROL PISKORSKI PL SŁUŻBA CELNA 23
KRZYSZTOF POLAK PL POLICJA EMERYT 23
RYSZARD ŚCIERKA PL TEAM HUROM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii SM60: 6 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 162 (Opłaconych: 6)