VI Bieg Wolności Kije 2023: Lista zgłoszeń

Bieg 5,5 km: bieg towarzyszący Piątka z plusem

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Dziewczyny 5-15 lat
LENA GĄSIOREK Tak PL 1
AMELIA ŁĘCZEK Tak PL 2
ALICJA WĄTROBA Tak PL 3
ZUZANNA ZACHARZ Tak PL 4
OLIWIA ZIĘTEK Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 5
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 5 (Opłaconych: 5)
K30 - Kobiety 16-30 lat
KATARZYNA FIUK Tak PL 6
WERONIKA FIUK Tak PL 7
MONIKA GAŁĘZIOWSKA Tak PL DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 8
TATIANA PARADA Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 9
ANGELIKA SOCZUMSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 5 (Opłaconych: 4)
K40 - Kobiety 31-45 lat
ANNA BŁASZCZYK Tak PL 10
BEATA GIERCZAK Tak PL 11
MAŁGORZATA GŁADKOWSKA Tak PL 12
BARBARA GURSIEL Tak PL ZABIEGANI W KIELCACH 13
JADWIGA LACHOWSKA Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 14
JUSTYNA LIPSKA Tak PL 15
JUSTYNA ŁYSAK PL
EWA MAGDZIARZ Tak PL 16
AGNIESZKA MICHAŁEK PL
MARTYNA PARADA Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 17
KAROLINA STOKŁOSA PL
BEATA WODECKA Tak PL 18
JOANNA ZAWŁOCKA Tak PL CZARNECKI RUN TEAM 19
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 13 (Opłaconych: 10)
K50 - Kobiety 46-60 lat
DANUTA ADAMCZYK Tak PL ZABIEGANI W KIELCACH 20
EDYTA BARTOCHA Tak PL 21
MIRELLA KAMIŃSKA Tak PL RUN FOR FUN 22
WIOLETTA KULIKIEWICZ PL
BEATA KUPIEC Tak PL 23
ANNA MAJORKOWSKA Tak PL 24
IWONA MERESIŃSKA Tak PL 25
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 7 (Opłaconych: 6)
K60 - Kobiety 61 lat i starsze
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0 (Opłaconych: 0)
M20 - Chłopcy 5-15 lat
HUBERT CICHON Tak PL 26
KAROL KOMODOŁOWICZ Tak PL 27
PIOTR KOZANA Tak PL 28
MACIEJ MAJCHER Tak PL 29
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 4 (Opłaconych: 4)
M30 - Mężczyźni 16-30 lat
BARTOSZ FURTAK Tak PL BISKUPSKIRUNNIGTEAM 30
PAWEŁ MISZCZYK Tak PL 31
ADRIAN PONIEWIERKA Tak PL 32
JAKUB SADZA Tak PL 33
FILIP SZYMKIEWICZ PL MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 5 (Opłaconych: 4)
M40 - Mężczyźni 31-45 lat
SZYMON BIELA Tak PL 34
PRZEMYSŁAW BRZOZA Tak PL 35
MACIEJ GAŁĘZIOWSKI Tak PL DREAM TEAM-WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 36
TOMASZ GĄSIOREK Tak PL 37
JACEK GŁADKOWSKI Tak PL 38
HUBERT GRZYWNA PL
TOMASZ GURSIEL Tak PL ZABIEGANI W KIELCACH 39
KAMIL IWAN PL DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY
KRYSTIAN KUCHARSKI Tak PL 40
TOMASZ SOCHA Tak PL 41
SEBASTIAN SROKOSZ Tak PL RUN TEAM CHMIELNIK 42
RAFAŁ TELIGA Tak PL DREAM TEAM-WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 43
HUBERT ZAWIERUCHA Tak PL 44
ŁUKASZ ZIĘTEK Tak PL 45
PIOTR ŻŁOBECKI PL TERVEL MOUNTAIN RUNNER
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 15 (Opłaconych: 12)
M50 - Mężczyźni 46-60 lat
MICHAŁ ADAMCZYK Tak PL MUKS ILKUS OLKUSZ 46
ROBERT KUPIEC Tak PL 47
ALBERT PYTEL Tak PL 48
BOGDAN RĘBISZ Tak PL WITAR TARNOBRZEG 49
ROBERT RÓZGA PL
MARIUSZ SŁOTA Tak PL 50
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 6 (Opłaconych: 5)
M60 - Mężczyźni 61 lat i starsi
ANDRZEJ MAREK Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 51
JAROSŁAW MARMUR Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 52
JERZY MISIARA Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 53
MIECZYSŁAW PIKULSKI Tak PL 54
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 4 (Opłaconych: 4)

Bieg 10 km: bieg główny

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Dziewczyny 5-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 0 (Opłaconych: 0)
K30 - Kobiety 16-30 lat
JULIA GAWLIK Tak PL 55
ALEKSANDRA JABŁOŃSKA Tak PL 56
KAMILA PYTEL Tak PL 57
KAROLINA SOBALA Tak PL 58
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 4 (Opłaconych: 4)
K40 - Kobiety 31-45 lat
LIDIA CZARNECKA Tak PL CZARNECKI RUN TEAM 130
MONIKA FILARSKA Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 59
PAULINA KLASIŃSKA Tak PL 60
EDYTA KOZIEŁ Tak PL 61
ANNA LATKOWSKA Tak PL 10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 62
SYLWIA MARKIEWICZ Tak PL 63
AGNIESZKA OSTROWSKA PL
ANNA PALUCH Tak PL META CHMIELNIK 64
ANNA PAWLIKOWSKA PL CZARNECKI RUN TEAM
KATARZYNA PAWŁOWSKA PL ZABIEGANI W KIELCACH
BASIA PRZEWORSKA Tak PL CZARNECKI RUN TEAM 65
JUSTYNA ROBAK Tak PL ZABIEGANI W KIELCACH 66
ANNA SADZA PL
KATARZYNA SZEWCZYK PL
EDYTA WRONA Tak PL 67
MONIKA ZAWŁOCKA PL MIX SPORT TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 16 (Opłaconych: 10)
K50 - Kobiety 46-60 lat
DOROTA MOSKWA Tak PL 68
MAŁGORZATA SIKORA Tak PL 69
ANNA SOKOŁOWSKA PL BRAK
MARZENA SUCHORAB Tak PL 70
RENATA WOJTAŚ Tak PL 71
ALEKSANDRA WÓJCIK Tak PL 72
JOANNA ZAWADZKA Tak PL META CHMIELNIK 73
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 7 (Opłaconych: 6)
K60 - Kobiety 61 lat i starsze
MARIA ORNATOWSKA PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
RENATA TOMCZAK Tak PL 74
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 2 (Opłaconych: 1)
M20 - Chłopcy 5-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 0 (Opłaconych: 0)
M30 - Mężczyźni 16-30 lat
KRYSTIAN DYLAWERSKI Tak PL 75
SYLWESTER FIUK Tak PL 76
JAKUB GAWRONSKI Tak PL STOKOWCZYKI TEAM 77
TOMASZ IWAN Tak PL CZARNECKIRUNTEAM 78
ŁUKASZ PURAT Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 79
SZYMON PYTEL Tak PL 80
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL CZŁAP CZŁAP TEAM 81
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 7 (Opłaconych: 7)
M40 - Mężczyźni 31-45 lat
MICHAŁ BĄK Tak PL CZARNECKI RUN TEAM 82
SZYMON BEDNARCZYK Tak PL ZABIEGANI W KIELCACH 83
ŁUKASZ BORYCKI Tak PL STOKOWCZYKI TEAM 84
DARIUSZ CHOLEWA Tak PL TEAM ZALESICE 85
MATEUSZ CHUDZIK Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 86
JACEK CIĘŻARKIEWICZ Tak PL 87
RAFAŁ CZARNECKI PL
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
MICHAŁ FILARSKI Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 88
PRZEMEK GAD Tak PL BBL STRAWCZYN 89
PIOTR GAWEŁ Tak PL 90
GRZEGORZ JANUSEK Tak PL CIEPLEJ NIE PIJE 91
PIOTR KAPUTA Tak PL 92
JAKUB KARPIŃSKI Tak PL CZARNECKI RUN TEAM 93
PATRYK KASPEREK Tak PL 94
ŁUKASZ KOSOWSKI Tak PL JUKE TEAM 95
ROBERT LACHOWSKI Tak PL 96
JAN ŁABUDA Tak PL 10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 97
PIOTR MAGDZIARZ Tak PL 98
TOMASZ MARCINKOWSKI Tak PL TREZORUNWINES 99
MATEUSZ OSMAN Tak PL AKADEMIA SPORTU BILCZA 100
KAMIL PALUCH Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 101
PAWEŁ PALUCH Tak PL META CHMIELNIK 102
GRZEGORZ PYREK Tak PL 103
MARCIN SICIARSKI PL NIEZRZESZONY
ŁUKASZ SZAFRANIEC Tak PL 104
MARCIN SZEWCZYK Tak PL BISKUPSKIRUNNIGTEAM 105
PATRYK TAJER Tak PL 106
PAWEŁ TELKA Tak PL UKSM EKIPA BIELACHY 107
TOMASZ WALCZYŃSKI Tak PL JUKE TEAM 108
TOMASZ WĄDEK Tak PL 109
ŁUKASZ WIERZCHOWSKI PL JKK JĘDRZEJÓW
RAFAŁ WRONA Tak PL CIEPLEJ NIE PIJE 110
ŁUKASZ ZIELIŃSKI Tak PL 111
PATRYK ZWIERZCHOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 35 (Opłaconych: 30)
M50 - Mężczyźni 46-60 lat
WOJCIECH CHARYGA Tak PL 112
PAWEŁ DZIOPA Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 113
TOMASZ FIT PL CZARNECKI RUN TEAM
DARIUSZ FURTAK Tak PL CZARNECKI RUN TEAM 114
MARCIN HANCZKE PL
TOMASZ JABŁOŃSKI Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 115
ANTONI JĘDRAS Tak PL 116
JAROSŁAW KARP Tak PL 117
GRZEGORZ LACHOWSKI Tak PL KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ 118
SŁAWOMIR MAJCHRZAK PL UKS TYCHÓW STARY/MIRZEC
GRZEGORZ MISZTAL Tak PL 119
GRZEGORZ MOTYCZYŃSKI PL SAINT-GOBAIN SQUAD
BARTEK ORDZIŃSKI Tak PL 120
PIOTR PANEK Tak PL NIEZRZESZONY 121
MIKOŁAJ PEŁKA Tak PL 122
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 123
WIESŁAW POLAŃSKI Tak PL 124
PIOTR SŁOTA PL
ROBERT ZAJĄC PL
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL ---- 126
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 20 (Opłaconych: 14)
M60 - Mężczyźni 61 lat i starsi
MARIUSZ ADAMCZYK Tak PL ZABIEGANI W KIELCACH 127
HENRYK KOWALSKI-NEUKIRCH Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 128
BARTŁOMIEJ SEWERYN Tak PL TEAM PIŃCZÓW 129
ANDRZEJ WOTLIŃSKI Tak PL UKSM EKIPA BIELACHY 125
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 159 (Opłaconych: 130)