Wilczyce - Dolina Opatówki - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ANNA KAPUSTA Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ Tak PL PENTEL 23
ANNA SUŁOWSKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MARCIN KASIŃSKI Tak PL 23
JAKUB OBITKO Tak PL WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MICHAŁ BŁAŻUK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MICHAŁ JANUSZ PL KP PSP MIELEC 23
SYLWESTER KACZOR Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN NIEMIEC Tak PL KP PSP KAMIENNA GÓRA 23
DAWID PASTUSZKA PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ SZCZĘSNY Tak PL 23
MARCIN TESZNAL Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
KRYSTIAN TOCZEK Tak PL 23
GRZEGORZ TRZOPEK Tak PL KM PSP TORUŃ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
JAROSŁAW DERĘGOWSKI Tak PL KM PSP BYDGOSZCZ 23
PAWEŁ DYJAK Tak PL 23
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ GARBACIK Tak PL KP PSP JASŁO 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MACIEJ IWKO Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
MARCIN KASPRZYK PL 23
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW 23
KRZYSZTOF KUBIŚ PL 23
MARIUSZ KUBIŚ PL OPOCZNO 23
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ 23
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL MIKESZ TEAM 23
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL KP PSP TCZEW 23
PAWEŁ PRZYCHODNY Tak PL KM PSP ZIELONA GÓRA 23
KAROL PTASIK Tak PL KM PSP CZĘSTOCHOWA 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL KM PSP KRAKÓW 23
MARCIN ROZPONDEK Tak PL JRG-1 KM PSP CZĘSTOCHOWA 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL 23
BARTOSZ SKAŁA PL KM PSP ZIELONA GÓRA 23
MICHAŁ SKIBA PL 23
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR SZCZEPANIAK Tak PL KP PSP KAMIENNA GÓRA 23
MARCIN SZLACHTA PL KP PSP PROSZOWICE 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ TETER Tak PL 23
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 23
MATEUSZ TWORZYDŁO PL KP PSP BOCHNIA 23
WOJCIECH WARZYŃSKI PL 23
KAROL WOJTCZAK Tak PL FSD SPORT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 34 (Opłaconych: 23)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KW PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD/STC STARGARD 23
JACEK CHODOŃ PL BARAN CYCLING TEAM 23
BŁAŻEJ CHOJNACKI Tak PL PREMA CYCLING TEAM 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 23
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
WALDEMAR JERECZEK PL 23
GRZEGORZ KALENKO PL BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL 23
JANUSZ KĘDZIERSKI PL KM PSP LUBLIN 23
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL KP PSP ŻAGAŃ 23
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ARTUR MAZUR Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 23
ARTUR MAZUR PL STC STARGARD 23
TOMEK NIEPOKÓJ Tak PL 23
ROBERT SUSZCZYŃSKI PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 20 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL 23
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL 23
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM 23
SZYMON KOGUT PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
MAREK WIERZCHOŃ PL 23
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW ZAJĄC PL BSK MIÓD KOZACKI 23
BOGDAN ZIEMBA Tak PL KP PSP JASŁO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 16 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+
JANUSZ CZAJKA PL 23
ADAM GERMAN PL 23
MARIAN JASKOWSKI Tak PL 23
ROMAN PĄCZKA PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ADAM PINDUR Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 23
MAREK ROSIŃSKI Tak PL 23
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 64)