Wisła - Pętla Beskidzka - JEDNA PĘTLA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
TAISA GAWROŃSKA Tak PL 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JOANNA KOCHUTEK Tak PL MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB 23
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARLENA PAJONK Tak PL 23
NATALIA RYPEL Tak PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KATARZYNA CELEWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MONIKA DAWIDOWICZ Tak PL FREE WAY 23
MAŁGORZATA IDZIK PL 23
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak PL 23
SYLWIA OBRYCKA Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI PL 23
MICHAŁ BRYŁA Tak PL 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ADRIAN DUSZKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
TOMASZ BARAN Tak PL DOTSPORT 23
SZYMON BORUTA Tak PL 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak PL POC DIVISION POLAND 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
BARTOSZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
KRZYSZTOF JANAS PL 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
KAMIL KOSEK PL 23
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak PL SPORT PASSION 23
PIOTR KUBACKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 23
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK PIKORSKI Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF STELMACH PL 23
MICHAŁ WITUCKI Tak PL 23
PAWEŁ ZACZYK Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 23
MACIEJ ŻABSKI Tak PL SPORT PASSION 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 29 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39 lat
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
BARTOSZ BAL PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ BARTNIK Tak PL 23
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
DAWID BIELEWICZ PL ZGRUPKA TEAM 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
TOMASZ CHABROS Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL 23
PAWEŁ DZIUBEK Tak PL 23
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 23
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 23
MARCIN FORAJTER Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 23
GRZEGORZ FUS Tak PL 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ HERDA Tak PL 23
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
MARCIN JURUSZ Tak PL 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
KAMIL KALAMARZ Tak PL 23
PIOTR KALBARCZYK Tak PL PĘTLA KOPERNIKA 23
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ KARWATOWICZ Tak PL 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
DAMIAN KNAPCZYK Tak PL 23
MARCIN KOBIAŁKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ROBERT KONIECZNY Tak PL 23
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
JAKUB KOPYCKI Tak PL 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
JACEK KOSEWSKI Tak PL 23
MICHAL KOSMOWSKI Tak PL DOTSPORT 23
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
MACIEJ KRZAK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
MARIUSZ KRZYSZTOFIK Tak PL 23
MICHAŁ KURCZ Tak PL 23
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ ŁACIAK Tak PL SCOTT ROAD RACE 23
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
TOMASZ MATANIAK PL BBRIDERZ 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 23
JACEK MIĘTKIEWICZ PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 23
PIOTR NOWACKI Tak PL 23
KONRAD NOWAK PL 23
FILIP OWCZAREK Tak PL TWOMARK CHORZÓW 23
DANIEL PACKI Tak PL HUROM TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL DO:ST:AR:TU 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
MACIEJ ROMAŃSKI Tak PL 3DVSN 23
PRZEMYSŁAW RYBAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
TOMASZ RYBKA Tak PL 23
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL CYKLOOPOLE 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
SEBASTIAN SIWIAK PL 23
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR TELENDA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ADAM WAWOCZNY Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL KP PSP ŻYWIEC 23
MICHAŁ WINIARCZYK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak PL 23
MICHAŁ ZAJDEL Tak PL INO JO 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 94 (Opłaconych: 82)
C - Mężczyźni 40-49 lat
NIKODEM ANCZYKOWSKI PL 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 23
MAREK BĄK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MACIEJ BERNOLAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
PIOTR CYGAN Tak PL 3DVSN 23
DAREK ĆWIK Tak PL BESKIDY TRI SPORT TEAM 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
ADAM GÓRNIAK PL TAURON TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
RYSZARD HODURA Tak PL AGR VICTORIA 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MARCIN KNAPCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF KOBIAŁKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 23
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR MAŁECKI Tak PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
DAMIAN MIKOŁAJCZAK Tak PL 23
ROBERT MIZIA Tak PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL MOVISTAR 23
MARIUSZ NIEDZIELSKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
ŁUKASZ NIR PL WARSZTAT FORMY 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
PAWEŁ PYZIK PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
WITOLD SZAŁYGA Tak PL GOMAR BIKE TEAM 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MACIEJ WIORA Tak PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAWID ZAGRABSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 58 (Opłaconych: 51)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MARCIN BZYMEK Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
JACEK GRALIK Tak PL 23
MARIUSZ HOPEK Tak PL 23
LESZEK JANAS Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
MACIEJ KOWALCZYK Tak PL 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WITOLD KWIECIEŃ Tak PL 23
PIOTR KWIECIEŃ PL 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
CEZARY MICHALSKI Tak PL 23
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 29 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL 23
JERZY ŚWIDA PL 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 250 (Opłaconych: 214)