Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
CECYLIA CZARTORYSKA PL GVT 23
MARTA ŁUKOMSKA PL GUCWA VELO TRAINER 23
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K1
GRAŻYNA DOMACHOWSKA-GRZYBEK PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
KATARZYNA NIJANDER PL GVT 23
KATARZYNA PYZIK PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JOANNA WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL JAWORSKI PL GVT 23
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
JAKUB KOWALCZYK PL 23
MARCIN KOWALCZYK PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MOCEK PL OTR INTERKOL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
KAMIL SIEDLACZEK PL 23
PAWEŁ SZLĘK PL 23
ROBERT WILKOWIECKI PL 23
BARTOSZ ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 15 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KONRAD CZAJKOWSKI PL GUCWA VELO TRAINER 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
MATEUSZ GAŁUSZKA PL 23
ZBIGNIEW GUCWA PL GUCWA VELO TRAINER 23
MAREK JANKOWSKI PL HENRY J LYON DUBLIN 23
PAWEŁ JĘDRZEJCZYK PL FLORIAN WROCŁAW KOMINIARZE TEAM 23
JAN KOZDĘBA PL 23
ARTUR LAZAR PL 23
MICHAŁ MAJCHRZAK PL TFJ CYKLO TEAM 23
MICHAŁ MARKOWSKI PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
ROBERT SŁOWIOCZEK PL SYMULA TEAM 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
ROBERT ŻMUDZIN PL TGV CLUB 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B
MARCIN BERNY PL GVT 23
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
ADRIAN CHRZĄSTOWSKI PL GUCWA VELO TRAINER 23
MARIUSZ DUMITRESCU PL 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
EMIL GORLOWSKI PL 23
PAWEŁ GREHL PL GUCWA VELO TRAINER 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
DAWID IDZIK PL 23
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
PAWEŁ KANCLERSKI PL KANBIKE-SPOŁEM PSS PÓŁNOC 23
MACIEJ KASPRZYK PL 23
BARTOSZ KASPRZYK PL 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL 23
KONRAD KUNICKI PL GUCWA VELO TRAINER 23
ROBERT KWAŚNIK PL GUCWA VELO TRAINER 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ ŁUKAWSKI PL XTRABIKE.PL 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
MARCIN MATKOWSKI PL WSPÓLNICY.PL 23
MICHAŁ MUSIAŁ PL MQUATTRO 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ŁUKASZ PIKOSZ PL TGV CLUB 23
ADAM SAJ PL GUCWA VELO TRAINER 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY 23
ŁUKASZ SZAMBORSKI PL TGV CLUB 23
ŁUKASZ SZAMBORSKI PL TGV CLUB 23
MARCIN TRZASKA PL GVT 23
ŁUKASZ WAGEMANN PL GUCWA VELO TRAINER 23
ŁUKASZ WARŻAŁA PL 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
MARIUSZ ZROL PL TGV CLUB 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C
MARIUSZ ANDREJÓW PL 23
PIOTR ANTCZAK PL GVT 23
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 23
SEBASTIAN BIRUTA PL GVT 23
TOMASZ BOROWSKI PL 23
ROBERT CHYLARECKI PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL GVT 23
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM 23
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GUZ PL 23
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT 23
JERZY KUŚNIERCZYK PL 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL 23
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN MUSIAŁ PL MQUATTRO 23
MARIUSZ PIASECKI PL 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
GERARD SKALSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ TYMAŃSKI PL 23
GODZISŁAW WIECZORKOWSKI PL 23
MACIEJ WILKOWIECKI PL 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM 23
PIOTR ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
MARCIN ŻUROWSKI PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D
DANIEL CZARNY PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
ANDRZEJ GIERUSZ PL KANBIKE-SPOŁEM PSS PÓŁNOC 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
JACEK JĘDRZEJCZYK PL FLORIAN WROCŁAW KOMINIARZE TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT 23
DARIUSZ KULCZYCKI PL 23
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ SIP PL HARFA HARISON FELD TIME 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ZBIGNIEW STRZAŁKOWSKI PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
MIROSŁAW MAREK WOSIK PL HARFA HARISON FELD TIME 23
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E
MARIAN BŁOŃSKI PL FAMILIA 23
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
JAN KRZESAK PL HARFA HARISON FELD TIME 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
LECH PACZKOWSKI PL HARFA HARISON FELD TIME 23
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
WIKTOR ŻAK PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 155 (Opłaconych: 0)