Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety(1988-1998)
ANGELIKA TLOŁKA PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety(1978-1987)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0
K3 - Kobiety(1968-1977)
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety(1967-1900
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 1999-2002
DOMINIK JANECZKO PL RACK BIKE TEAM 23
DAWID SZLACHTA PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 1988-1998
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 23
ADRIAN JUSZCZAK Tak PL 23
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK PL 23
BARTŁOMIEJ PASEK PL RACK BIKE TEAM 23
PAWEŁ SZLĘK PL PM RIDER TEAM 23
SZYMON TOPOREK Tak PL FABRYKA TRIATHLONU 23
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ROAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 2)
B - Mężczyźni 1978-1987
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM 23
MAREK FIKUS PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
WOJTEK JASTRZĘBSKI Tak PL FABRYKA TRIATHLONU 23
RADOSŁAW KOSICKI PL 23
ADAM KRUPA PL 23
LEOPOLD LASKOWSKI PL FTI RACING TEAM 23
STANISŁAW MICHALSKI PL FTI RACING TEAM 23
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
WOJTEK WARDZIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 2)
C - Mężczyźni 1968-1977
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
ROBERT GÓRAL PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 23
WIESŁAW HAMEL PL CICLISMO WROCLAW 23
DAMIAN KAJFASZ PL 23
PAWEŁ KIMBORT PL 23
MARCIN KLIMCZAK PL TRIATHLON MIETKÓW TEAM 23
MARIUSZ KOWALCZYK PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
ROBERT MACIĄG Tak PL BIKESYSTEM - JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
ARTUR PATEREK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ TOMCZAK PL 23
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ZAGAŁA PL WAY2CHAMP 23
JAROSŁAW ZYGMĄT PL ROWER WRONA 23
MAREK ŻELAZNY PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 3)
D - Mężczyźni 1958-1967
ALIAKSANDR KALODZITSA PL TEAM HUROM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 7 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 1957 i starsi
JANUSZ CZAJKA PL 23
KAZIMIERZ PIKSA PL TEAM BRZEG 23
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
MAREK ZDANOWICZ PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 4 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 59 (Opłaconych: 7)