1. Vikings Run _ RUN: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16 - 60 lat
SYLWIA ANTKOWIAK PL
JUSTYNA BALCZEWSKA PL DZIK KOMANDO
ADRIANNA BIELAK PL
ANETA ILCZUK PL OSTRÓW BIEGA
SYLWIA JAGIEŁŁO PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
KATARZYNA KALWAT PL
JUSTYNA KOWALSKA Tak PL
SYLWIA LACHOWSKA PL FENRIR
PAULINA MATYSZCZAK PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
ALICJA MROWIŃSKA PL FITFABRICVIP
AGNIESZKA NOWAK Tak PL OSTROBIEC
MAGDALENA OLKOWSKA PL
ZUZANNA PAWLIKOWSKA Tak PL SPORTERA OCR
SYLWIA PEREK PL
AGNIESZKA PIETRUSZCZAK PL
AGNIESZKA REJCZAK PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
ARLETTA RZEPIELA PL FITFABRICVIP
NATALIA SIKORA Tak PL
PATRYCJA SKIBIŃSKA PL REEBOK RUN CREW
KAMILA SOWIŃSKA Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
MICHALINA SWATOWSKA PL
KLAUDIA SZUBA-ŁATA Tak PL ENJOY BY SPORT
MARLENA WARCHOŁ PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
LIDIA ZIÓŁKOWSKA PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 24 (Opłaconych: 6)
M1 - Mężczyźni 16 - 60 lat
TYMOTEUSZ ANDRYCHIEWICZ Tak PL
PIOTR ARCAB Tak PL
PRZEMYSŁAW BAGROWSKI Tak PL
ŁUKASZ BANASZEK Tak PL VITINGS CREW
GRZEGORZ BĄCZYK Tak PL
ARTUR BERESKA Tak PL
JAKUB BIJOCH PL
JAROSŁAW BILIŃSKI PL
ROBERT CABAN PL FENRIR
KAMIL CHABER Tak PL VITINGS CREW
DOMINIK CZARNECKI Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
ARTUR DOBROWOLSKI Tak PL
MACIEK DOBRZYŃSKI PL
DAMIAN DOMAŃSKI Tak PL
MARCIN DUŁA PL EUROGLAS
NORBERT DUŁA PL
ADAM DWORZYŃSKI Tak PL VITINGS CREW
JAKUB GADULA Tak PL
MICHAŁ GOLDA PL
BARTOSZ GOSKA Tak PL FENRIR
DAWID JAGIEŁŁO PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
MICHAŁ JANICKI Tak PL VITINGS CREW
ADAM JANUS Tak PL -
MICHAŁ JAWORSKI Tak PL
MICHAŁ JOŃCA Tak PL
SZYMON KALINOWSKI Tak PL
SZYMON KAZIMIERSKI PL
MARCIN KOZAR Tak PL
ALBERT KRUPIŃSKI PL
BARTŁOMIEJ KRZYSZTOFIK Tak PL
ADRIAN LUBICKI Tak PL
BARTOSZ ŁĄCKI Tak PL
JAROSŁAW ŁĄCKI Tak PL WANDA PANFIL TEAM
GRZEGORZ MAJ PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
KRZYSZTOF MAJOROWSKI PL
MARIUSZ MATEREK Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
JAKUB MATYSZCZAK Tak PL
MICHAŁ MICHALAK Tak PL MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
PIOTR MIŁKOWSKI PL
DANIEL MISKA Tak PL ENJOY BY SPORT
DAWID NIKODEMSKI Tak PL
MATEUSZ PAWEŁKIEWICZ Tak PL
PAWEŁ RADZIEJEWSKI Tak PL
JACEK RÓŻYCKI Tak PL
DAMIAN RYBAK PL EUROGLAS
JAKUB SAWICKI PL
MARIUSZ SIANOS PL
MACIEJ STEC Tak PL
JAN STĘPIEŃ PL FENRIR
PRZEMYSLAW SZWAGIERCZAK Tak PL
BŁAŻEJ ŚLĘCZKOWSKI Tak PL SPORTERA OCR
KAMIL ŚWIECH PL KRAKÓW
MACIEJ TARNOWSKI Tak PL
MATEUSZ TUREK Tak PL
MICHAŁ WIĘTCZAK PL
PRZEMYSŁAW WIJATA Tak PL FENRIR
JAKUB WILIŃSKI Tak PL VITINGS CREW
BARTEK WIŚNIEWSKI Tak PL SPORTERA OCR
FILIP WOJCIECHOWSKI PL
ROBERT ZIĘBACZEWSKI Tak PL
MACIEJ ZIOLKOWSKI Tak PL
MARCIN ZYGMUNT PL CPDMZ KIELCE
JAKUB ŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 63 (Opłaconych: 41)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 87 (Opłaconych: 47)