1. Vikings Run _ RUN: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K 13-17 - Kobiety 13 - 17 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K 13-17: 0
K 18-24 - Kobiety 18 - 24 lat
ANGELIKA BEDNARSKA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
NATALIA GAJEWSKA Tak PL
PAULINA MATYSZCZAK Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
PATRYCJA SKIBIŃSKA PL REEBOK RUN CREW
KLAUDIA SZUBA-ŁATA Tak PL ENJOY BY SPORT
Ilość zgłoszeń w kategorii K 18-24: 5 (Opłaconych: 4)
K 25-29 - Kobiety 25 - 29 lat
ADRIANNA BIELAK PL
SYLWIA JAGIEŁŁO Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
EWA JAGODZIŃSKA Tak PL
KATARZYNA KALWAT PL
SYLWIA LACHOWSKA PL FENRIR
ALICJA MROWIŃSKA Tak PL FITFABRICVIP
ZUZANNA PAWLIKOWSKA Tak PL SPORTERA OCR
SYLWIA PEREK PL
AGNIESZKA REJCZAK Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
ARLETTA RZEPIELA Tak PL FITFABRICVIP
NATALIA SIKORA Tak PL
MARLENA WARCHOŁ Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K 25-29: 12 (Opłaconych: 8)
K 30-34 - Kobiety 30 - 34 lat
SYLWIA ANTKOWIAK PL
JUSTYNA BALCZEWSKA Tak PL DZIK KOMANDO
ANETA ILCZUK PL OSTRÓW BIEGA
JUSTYNA KOWALSKA Tak PL
LENA KUSIDEŁ Tak PL
AGNIESZKA NOWAK Tak PL OSTROBIEC
MAGDALENA OLKOWSKA PL
KAMILA SOWIŃSKA Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
MICHALINA SWATOWSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K 30-34: 9 (Opłaconych: 5)
K 35-39 - Kobiety 35 - 39 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K 35-39: 0
K 40-44 - Kobiety 40 - 44 lat
AGNIESZKA PLICH Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
LIDIA ZIÓŁKOWSKA Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K 40-44: 2 (Opłaconych: 2)
K 45-49 - Kobiety 45 - 49 lat
AGNIESZKA PIETRUSZCZAK PL
GRAŻYNA WOJCIECHOWSKA Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
JYSTYNA ZACHARSKA Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K 45-49: 3 (Opłaconych: 2)
K 50+ - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K 50+: 0
M 13-17 - Mężczyźni 13 - 17 lat
BARTOSZ ŁĄCKI Tak PL
DAWID NIKODEMSKI Tak PL
JULIAN ZIÓŁKOWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 13-17: 3 (Opłaconych: 3)
M 18-24 - Mężczyźni 18 - 24 lat
TYMOTEUSZ ANDRYCHIEWICZ Tak PL
ROBERT CABAN PL FENRIR
SZYMON KAZIMIERSKI PL
BARTŁOMIEJ KMIECIK Tak PL
ARTUR KOZŁOWSKI Tak PL HUSARIA RACE TEAM
ALBERT KRUPIŃSKI PL
BARTŁOMIEJ KRZYSZTOFIK Tak PL
ADRIAN LUBICKI Tak PL
KACPER ŁUBIŃSKI Tak PL
MARIUSZ MICHALCZYK PL
PIOTR MIŁKOWSKI PL
DANIEL MISKA Tak PL ENJOY BY SPORT
MATEUSZ PAWEŁKIEWICZ Tak PL
KAMIL PAWŁOWSKI Tak PL
PIOTR PLICH PL
PAWEŁ RADZIEJEWSKI Tak PL
JAKUB SAWICKI PL
JAN STĘPIEŃ Tak PL FENRIR
PIOTR WARCHULSKI Tak PL
FILIP WOJCIECHOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 18-24: 20 (Opłaconych: 12)
M 30-34 - Mężczyźni 30 - 34 lat
PIOTR ARCAB Tak PL
ŁUKASZ BANASZEK Tak PL VITINGS CREW
MARCIN BIAŁEK Tak PL
JAKUB BIJOCH PL
DOMINIK CZARNECKI Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
JAKUB DAJCZER Tak PL ABB RUN 1.0
SEBASTIAN DUDKIEWICZ Tak PL ABB RUN 1.0
MARIUSZ DUDZIK Tak PL
ADAM DWORZYŃSKI Tak PL VITINGS CREW
JAKUB GADULA Tak PL
JAKUB HENDZLIK Tak PL ----
MICHAŁ JANICKI Tak PL VITINGS CREW
MICHAŁ JAWORSKI Tak PL
MAREK KALUCKI PL
MAREK KALUCKI PL
RAFAŁ KAŁUŻA Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
PIOTR MACIOŁ Tak PL
MICHAŁ OWCZAREK PL HUSARIA RACE TEAM
ŁUKASZ STASZKO Tak PL ABB RUN 1.0
JANUSZ SZCZEPANIK Tak PL
BŁAŻEJ ŚLĘCZKOWSKI Tak PL SPORTERA OCR
MATEUSZ TUREK Tak PL
ADAM WIKLAK PL BEE-MOVE
JAKUB WILIŃSKI Tak PL VITINGS CREW
JAKUB ŻAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 30-34: 25 (Opłaconych: 19)
M 35-39 - Mężczyźni 35 - 39 lat
RADOSŁAW ADAMIAK Tak PL ABB RUN 1.0
PIOTR BALICKI Tak PL
ARTUR BERESKA Tak PL
ARTUR CHWIAŁKOWSKI Tak PL ABB RUN 1.0
ARTUR DOBROWOLSKI Tak PL
MACIEK DOBRZYŃSKI PL
MARCIN DUŁA Tak PL EUROGLAS
MICHAŁ GOLDA PL
BARTOSZ JABŁONKA Tak PL
MAREK KALUCKI PL
GRZEGORZ MAJ Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
RADOSŁAW MOSJO Tak PL WANDA PANFIL TEAM
DAWID RESZKA PL
DAMIAN RYBAK Tak PL EUROGLAS
MARIUSZ SIANOS PL
PRZEMYSLAW SZWAGIERCZAK Tak PL
ROBERT ZIĘBACZEWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 35-39: 17 (Opłaconych: 12)
M 40-44 - Mężczyźni 40 - 44 lat
WOJCIECH KOCOŃ Tak PL
MARCIN KOZAR Tak PL
TOMASZ ŁAGOWSKI PL
JAROSŁAW ŁĄCKI Tak PL WANDA PANFIL TEAM
KRZYSZTOF MAJOROWSKI PL
JACEK RÓŻYCKI Tak PL
MACIEJ STEC Tak PL
KAMIL ŚWIECH PL KRAKÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M 40-44: 8 (Opłaconych: 5)
M 45-49 - Mężczyźni 45 - 49 lat
ROBERT CZYŻ Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM
MICHAŁ MICHALAK Tak PL MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
ADAM SZKUDLARSKI Tak PL ABB RUN 1.0
MACIEJ ZIOLKOWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M 45-49: 4 (Opłaconych: 4)
M 50+ - Mężczyźni 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii M 50+: 0
M 25-29 - Mężczyźni 25 - 29 lat
PRZEMYSŁAW BAGROWSKI Tak PL
GRZEGORZ BĄCZYK Tak PL
JAROSŁAW BILIŃSKI PL
KAMIL CHABER Tak PL VITINGS CREW
DAMIAN DOMAŃSKI Tak PL
NORBERT DUŁA PL
JAKUB FRANEK Tak PL 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
BARTOSZ GOSKA Tak PL FENRIR
DAWID JAGIEŁŁO Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
ADAM JANUS Tak PL -
MICHAŁ JOŃCA Tak PL
SZYMON KALINOWSKI Tak PL
TOMASZ KUBIK PL PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
JAKUB LASOTA Tak PL
DAWID MAJCHRZAK Tak PL
MARIUSZ MATEREK Tak PL FITNESS CLUB LIDIA ZIÓŁKOWSKA
JAKUB MATYSZCZAK Tak PL
KAMIL MROZOWSKI PL
MARCIN NEJMAN Tak PL MICK O 'AMELIKA HUIPÛ
MACIEJ TARNOWSKI Tak PL
MICHAŁ WIĘTCZAK PL
PRZEMYSŁAW WIJATA Tak PL FENRIR
BARTEK WIŚNIEWSKI Tak PL SPORTERA OCR
MARCIN WITEK Tak PL ABB RUN 1.0
MARCIN ZYGMUNT PL CPDMZ KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii M 25-29: 25 (Opłaconych: 19)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 133 (Opłaconych: 95)