2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Kobiety 16-29 lat
ANNA KLUPŚ Tak PL 1
DEBORA KUBECZAK Tak PL KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 2
ARLETA LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 3
KINGA RÓŻAŃSKA Tak PL 4
ANNA SIKORA Tak PL RAJSPORT ACTIVE 5
MARTYNA SÓJKA Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 6
DARIA ZBOROWSKA Tak PL TEAM4BIS 7
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 7 (Opłaconych: 7)
K30 - Kobiety 30-39 lat
ANNA DOBROŚ Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 8
MONIKA DOLATA Tak PL 9
MAGDALENA DOMAGAŁA Tak PL
KAROLINA GRUSZKA-KAŹMIERCZAK PL
HANNA GRZELAK Tak PL 12
EWELINA JAWOROWICZ Tak PL 13
IZABELA JĘDRZEJAK-CZAJA Tak PL 14
IZABELA JUSZCZAK Tak PL 15
MILENA KOKOT Tak PL 16
URSZULA KUREK Tak PL 34
MAGDALENA LEŚNIAK Tak PL 17
MAŁGORZATA MALINOWSKA Tak PL 18
MARTYNA MICHALAK Tak PL 19
JUSTYNA MINTA Tak PL 20
IZABELA PŁYWACZYK PL
GRAŻYNA RASZEWSKA-NOLBERT Tak PL TEAM4BIS 21
ANNA STATKIEWICZ Tak PL 22
ANNA STEFAŃSKA - ŻABIUK Tak PL 23
KATARZYNA SZLACHTA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 24
IRENA SZYMANOWSKA Tak PL 25
MARTYNA ŚWIERCZYK Tak PL 26
BOGUMIŁA TANAS Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 27
JOANNA WOJTCZAK Tak PL KOŁO BIEGA 28
JOANNA ZYBAŁA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 29
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 24 (Opłaconych: 22)
K40 - Kobiety 40-49 lat
IWONA BIENIEK Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 30
ANETA CNOTALSKA Tak PL 31
KAROLINA GRZYBOWSKA Tak PL 32
AGNIESZKA MICHALSKA PL
DOROTA MIGAJ PL
EWA SIPURZYŃSKA Tak PL 11
KAROLINA STACHOWIAK Tak PL 36
JOANNA SUŚ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 37
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 8 (Opłaconych: 6)
K50 - Kobiety 50 lat i więcej
IRENA KORPYS Tak PL 38
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak PL 51
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 2 (Opłaconych: 2)
M20 - Mężczyźni 16-29 lat
MARCIN FERDYNUS PL SZYBKIE ŻÓŁWIE
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 40
BARTOSZ JARYSZ Tak PL
MARCIN KARKOSZKA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 42
PIOTR KAŹMIERCZAK Tak PL KB CZARNE WILKI 43
KAMIL KONIECZNY Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 44
MACIEJ KRYST Tak PL
PATRYK KRZYWDA Tak PL 46
MICHAŁ KURZAWA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 47
KAROL KURZAWSKI Tak PL 48
MARIUSZ ŁAKOMY PL
IRENEUSZ OWOC Tak PL KICK BOXING CLUB OSTRÓW WLKP 50
GRZEGORZ ROGALA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
ARTUR STACHOWICZ PL
MATEUSZ TOMASZEWSKI Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 53
AMADEUSZ TYCZYŃSKI Tak PL
MICHAŁ WAWRZYNIAK Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 55
ŁUKASZ WECKWERTH Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 56
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 18 (Opłaconych: 14)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat
MARIUSZ ADAMSKI PL
ARTUR BINEK Tak PL 39
JAROSŁAW CHMIELARCZYK Tak PL 58
ADAM CNOTALSKI Tak PL 59
MATEUSZ DELINGER Tak PL 60
ADRIAN DERA Tak PL 61
WITOLD FIGASZEWSKI Tak PL 49
TOMASZ FIOŁKA Tak PL TEAM4BIS 64
PRZEMYSŁAW FIOŁKA Tak PL TEAM4BIS 63
ROMAN FLUDER Tak PL 65
PIOTR FRENCEL Tak PL 66
JACEK GODZISZEWSKI Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 67
MIŁOSZ GOŁDYN Tak PL 68
MARCIN GRZESZCZYK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 69
TOMASZ JASIŃSKI Tak PL OSP GODZIESZE WIELKIE 70
MATEUSZ KOCIK Tak PL 71
GRZEGORZ KROCZAK Tak PL
ŁUKASZ KRÓL Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 73
TOMASZ KUZIEMSKI Tak PL 74
PIOTR NIŚKIEWICZ Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 75
KRZYSZTOF PERZ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 81
MATEUSZ PLOTA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 76
MICHAŁ PRZERWA Tak PL AMS TROFEA SPORTOWE OSTRÓW / CENTRUM OPTYKI KASPRZ 77
SZYMON PRZYBYLAK Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 78
ŁUKASZ PRZYBYŁ PL PĘDZĄCA JAJECZNICA
KRYSTIAN SIKORA Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 80
PRZEMYSŁAW SKAŁECKI PL RUNNERS TEAM KĘPNO
OLEKSANDR SUMIN Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 52
PATRYK SUSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 82
BARTŁOMIEJ SZCZERBICKI Tak PL 83
GRZEGORZ SZKUDLAREK Tak PL 84
PAWEŁ SZYMANOWSKI Tak PL OSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 85
JACEK WALCZAK Tak PL OSP GODZIESZE WIELKIE 86
MARCIN WAWRZYNIAK Tak PL 87
ARTUR WIENCEK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 88
MATEUSZ WOJCIECHOWSKI Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 89
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 36 (Opłaconych: 33)
M40 - Mężczyźni 40-49 lat
GRZEGORZ BODYLSKI Tak PL 90
TOMASZ DERESIŃSKI Tak PL 91
DARIUSZ JAKUSZKOWIAK Tak PL NIEBIESKI PARASOL 35
JAN JARUZEL Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 92
JAKUB JAŚKIEWICZ Tak PL 93
MAREK KASAŁKA Tak PL 94
ROBERT KOWALCZYK Tak PL MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA
PAWEŁ MOŁODECKI Tak PL 96
SERGIUSZ NOWAK Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 97
KRZYSZTOF PANOWICZ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 98
MARIAN SKOWRONEK Tak PL 99
ARKADIUSZ SKÓRZYŃSKI Tak PL
DARIUSZ SUŚ Tak PL 101
RAFAŁ SZUBERT PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY
TOMASZ WILCZAK Tak PL 103
ROMAN ŻYMEŁKA Tak PL 104
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 16 (Opłaconych: 15)
M50 - Mężczyźni 50 lat i więcej
WOJCIECH BOREJSZO Tak PL 105
PAWEŁ CZUCHRA Tak PL NIEZRZESZONY 106
ANDRZEJ DUDEK Tak PL 107
MAREK GRZEŚCZYK Tak PL 57
ANTONI HADRYŚ Tak PL 108
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 109
ALOJZY LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 110
PIOTR MARASZEK Tak PL -
ROBERT MARCINKOWSKI Tak PL KS STALSERVIS 112
BOGUSŁAW MONCZYŃSKI Tak PL KTR CYKLISTA KALISZ 113
ROMAN PERZ Tak PL 79
JAN SROKA Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 114
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 12 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 123 (Opłaconych: 111)