2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Kobiety 16-29 lat
ANNA KLUPŚ Tak PL 23
DEBORA KUBECZAK Tak PL KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 23
ARLETA LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 23
KINGA RÓŻAŃSKA Tak PL 23
ANNA SIKORA Tak PL RAJSPORT ACTIVE 23
MARTYNA SÓJKA Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 23
DARIA ZBOROWSKA Tak PL TEAM4BIS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 7 (Opłaconych: 7)
K30 - Kobiety 30-39 lat
ANNA DOBROŚ Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 23
MONIKA DOLATA Tak PL 23
MAGDALENA DOMAGAŁA Tak PL 23
KAROLINA GRUSZKA-KAŹMIERCZAK PL 23
HANNA GRZELAK Tak PL 23
EWELINA JAWOROWICZ Tak PL 23
IZABELA JĘDRZEJAK-CZAJA Tak PL 23
IZABELA JUSZCZAK Tak PL 23
MILENA KOKOT Tak PL 23
URSZULA KUREK Tak PL 23
MAGDALENA LEŚNIAK Tak PL 23
MAŁGORZATA MALINOWSKA Tak PL 23
MARTYNA MICHALAK Tak PL 23
JUSTYNA MINTA Tak PL 23
IZABELA PŁYWACZYK PL 23
GRAŻYNA RASZEWSKA-NOLBERT Tak PL TEAM4BIS 23
ANNA STATKIEWICZ Tak PL 23
ANNA STEFAŃSKA - ŻABIUK Tak PL 23
KATARZYNA SZLACHTA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 23
IRENA SZYMANOWSKA Tak PL 23
MARTYNA ŚWIERCZYK Tak PL 23
BOGUMIŁA TANAS Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
JOANNA WOJTCZAK Tak PL KOŁO BIEGA 23
JOANNA ZYBAŁA Tak PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 24 (Opłaconych: 22)
K40 - Kobiety 40-49 lat
IWONA BIENIEK Tak PL UKS ARKADY RASZKÓW 23
ANETA CNOTALSKA Tak PL 23
KAROLINA GRZYBOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA MICHALSKA PL 23
DOROTA MIGAJ PL 23
EWA SIPURZYŃSKA Tak PL 23
KAROLINA STACHOWIAK Tak PL 23
JOANNA SUŚ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 8 (Opłaconych: 6)
K50 - Kobiety 50 lat i więcej
IRENA KORPYS Tak PL 23
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 2 (Opłaconych: 2)
M20 - Mężczyźni 16-29 lat
MARCIN FERDYNUS PL SZYBKIE ŻÓŁWIE 23
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
BARTOSZ JARYSZ Tak PL 23
MARCIN KARKOSZKA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
PIOTR KAŹMIERCZAK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
KAMIL KONIECZNY Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
MACIEJ KRYST Tak PL 23
PATRYK KRZYWDA Tak PL 23
MICHAŁ KURZAWA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
KAROL KURZAWSKI Tak PL 23
MARIUSZ ŁAKOMY PL 23
IRENEUSZ OWOC Tak PL KICK BOXING CLUB OSTRÓW WLKP 23
GRZEGORZ ROGALA PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
ARTUR STACHOWICZ PL 23
MATEUSZ TOMASZEWSKI Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
AMADEUSZ TYCZYŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ WAWRZYNIAK Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
ŁUKASZ WECKWERTH Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 18 (Opłaconych: 14)
M30 - Mężczyźni 30-39 lat
MARIUSZ ADAMSKI PL 23
ARTUR BINEK Tak PL 23
JAROSŁAW CHMIELARCZYK Tak PL 23
ADAM CNOTALSKI Tak PL 23
MATEUSZ DELINGER Tak PL 23
ADRIAN DERA Tak PL 23
WITOLD FIGASZEWSKI Tak PL 23
TOMASZ FIOŁKA Tak PL TEAM4BIS 23
PRZEMYSŁAW FIOŁKA Tak PL TEAM4BIS 23
ROMAN FLUDER Tak PL 23
PIOTR FRENCEL Tak PL 23
JACEK GODZISZEWSKI Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MIŁOSZ GOŁDYN Tak PL 23
MARCIN GRZESZCZYK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
TOMASZ JASIŃSKI Tak PL OSP GODZIESZE WIELKIE 23
MATEUSZ KOCIK Tak PL 23
GRZEGORZ KROCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ KRÓL Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
TOMASZ KUZIEMSKI Tak PL 23
PIOTR NIŚKIEWICZ Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
KRZYSZTOF PERZ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MATEUSZ PLOTA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MICHAŁ PRZERWA Tak PL AMS TROFEA SPORTOWE OSTRÓW / CENTRUM OPTYKI KASPRZ 23
SZYMON PRZYBYLAK Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
ŁUKASZ PRZYBYŁ PL PĘDZĄCA JAJECZNICA 23
KRYSTIAN SIKORA Tak PL GRUPA BIEGOWA "STRAŻAK" DANISZYN 23
PRZEMYSŁAW SKAŁECKI PL RUNNERS TEAM KĘPNO 23
OLEKSANDR SUMIN Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
PATRYK SUSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
BARTŁOMIEJ SZCZERBICKI Tak PL 23
GRZEGORZ SZKUDLAREK Tak PL 23
PAWEŁ SZYMANOWSKI Tak PL OSP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
JACEK WALCZAK Tak PL OSP GODZIESZE WIELKIE 23
MARCIN WAWRZYNIAK Tak PL 23
ARTUR WIENCEK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MATEUSZ WOJCIECHOWSKI Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 36 (Opłaconych: 33)
M40 - Mężczyźni 40-49 lat
GRZEGORZ BODYLSKI Tak PL 23
TOMASZ DERESIŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ JAKUSZKOWIAK Tak PL NIEBIESKI PARASOL 23
JAN JARUZEL Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
JAKUB JAŚKIEWICZ Tak PL 23
MAREK KASAŁKA Tak PL 23
ROBERT KOWALCZYK Tak PL MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA 23
PAWEŁ MOŁODECKI Tak PL 23
SERGIUSZ NOWAK Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
KRZYSZTOF PANOWICZ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MARIAN SKOWRONEK Tak PL 23
ARKADIUSZ SKÓRZYŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ SUŚ Tak PL 23
RAFAŁ SZUBERT PL LKS OGNIWO ŁĄKOCINY 23
TOMASZ WILCZAK Tak PL 23
ROMAN ŻYMEŁKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 16 (Opłaconych: 15)
M50 - Mężczyźni 50 lat i więcej
WOJCIECH BOREJSZO Tak PL 23
PAWEŁ CZUCHRA Tak PL NIEZRZESZONY 23
ANDRZEJ DUDEK Tak PL 23
MAREK GRZEŚCZYK Tak PL 23
ANTONI HADRYŚ Tak PL 23
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 23
ALOJZY LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 23
PIOTR MARASZEK Tak PL - 23
ROBERT MARCINKOWSKI Tak PL KS STALSERVIS 23
BOGUSŁAW MONCZYŃSKI Tak PL KTR CYKLISTA KALISZ 23
ROMAN PERZ Tak PL 23
JAN SROKA Tak PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 12 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 123 (Opłaconych: 111)