Besko / Puławy - Przełomy Wisłoka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
KAMILA WÓJCIKIEWICZ Tak PL RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
JUSTYNA KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
BEATA PRUSAK Tak PL 23
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 PL 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
ADAM FUDALI Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SZYMON KOZŁOWSKI Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
MICHAŁ NIEZGODA Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
JAKUB OBITKO Tak PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
ERNEST PIETRUSZKA Tak PL KTC KROSNO 23
JAKUB PRAJZNER Tak PL KTC KROSNO 23
DOMINIK SIWIEC Tak PL CYCLO CENTRUM 42SPORTS.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 lat
MATEUSZ BAŃCZAK PL 23
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ DOŁŻYCKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 23
HUBERT DUDZIK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ MIERZEJEWSKI Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
KAMIL MIESZCZAK Tak PL 23
KAROL MULARCZYK PL KTC KROSNO 23
KACPER ROMANOWSKI PL 23
KRYSTIAN TOCZEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39 lat
EDUARD ALICKUN Tak LT SII CYCLING TEAM 23
DANIEL AUGUSTYN Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
MATEUSZ BIELEŃ Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
KAROL BORECZEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
TOMASZ DEMBOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
MACIEJ DURKALEC Tak PL PUŁAVELO 23
ARTUR DZIOBA Tak PL SIGMA CENTRUM BUDOWNICTWA - SANOK 23
RAFAŁ FORYŚ Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF GAJDA PL JEDLICZE TEAM 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
PAWEŁ JAŹWA Tak PL TEAM SATEL 23
MAREK JURASZEK PL 23
JAROSŁAW KIELAR Tak PL ---- 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK PL 23
TOMASZ KOSIBA Tak PL 23
STANISŁAW MARTOWICZ Tak PL IRON TEAM 23
TOMASZ NOWAK PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MICHAŁ OLSZEWSKI Tak PL 23
WOJCIECH PASOWICZ Tak PL 23
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 23
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
PIOTR PIĘTA Tak PL 23
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
SŁAWOMIR SKÓRA Tak PL JEDLICZE TEAM 23
MACIEJ STANO Tak PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 23
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 23
KRZYSZTOF TUTAJ PL 23
ANDRZEJ UHL Tak PL SWIMRUN.PL/DOTFIZJO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 28)
C - Mężczyźni 40-49 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
JACEK CIECIERĘGA Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 23
KONRAD KANDEFER PL 23
SZCZEPAN KONIECZNY PL AEROBIKE.EU TEAM 23
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW KUPC Tak PL FTI RACING TEAM 23
JERZY LIPPA PL MIKESZ TEAM 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL EWODD TEAM 23
PIOTR PIECHNIK Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN PRUSAK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GABRIEL SOWA Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL EWODD TEAM 23
JACEK SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
PAWEL WOJCIGA Tak PL 23
ARTUR WOJTOWICZ Tak PL 23
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 32 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat
CEZARY BORYŚ Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
WOJCIECH GORZKOWICZ Tak PL GORLICKI KLUB CYKLISTÓW 23
RADZISŁAW JAROSZ Tak PL CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ JURUSIK Tak PL 23
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR ROMANOWSKI PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
KRZYSZTOF GAJEWSKI PL 23
ADAM GERMAN Tak PL 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
JANUSZ SIWIEC PL 23
ANDRZEJ WÓJCIGA Tak PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 130 (Opłaconych: 101)