Bieg nad Tanwią 2016: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1
EWA CEDROWICZ Tak PL 23
ANNA DĘBEK PL 23
BEATA FIDALI Tak PL 23
MAGDALENA GĄSIOR PL KGW SUSIEC 23
AGNIESZKA HERDA PL KGW SUSIEC 23
KATARZYNA IWANIUK-MROCZEK Tak PL AKTYWNI OPTYMIŚCI 23
JUSTYNA JAWOSZEK-MAZUREK PL 23
KATARZYNA KALUŹNIAK PL 23
NATALIA KOPER PL 23
EWELINA KOPROWICZ Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
KLAUDIA KRYGOWSKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
MAGDALENA KUJDA PL 23
MAGDALENA LACHOWSKA-WÓJCIAK Tak PL 23
KINGA LIWEŃ Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
URSZULA ŁYDZIŃSKA Tak PL GOPS SUSIEC 23
MAGDALENA MAKUCH PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
ANNA MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF 23
MAGDALENA MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF 23
ANNA MARGAS Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
MAŁGORZATA MIECZNIK-BORKOWSKA PL 23
AGNIESZKA MIELNICZUK Tak PL 23
MONIKA PODKOWIŃSKA Tak PL 23
KATARZYNA RACIBOR Tak PL 23
HONORATA RUSINEK Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
MONIKA SELECH PL 23
SARA SŁABY Tak PL KU AZS UP LUBLIN 23
MONIKA SOLILAK Tak PL 23
ANNA SWATEK Tak PL 23
AGATA SZCZEPANKOWSKA PL 23
PATRYCJA WĄSACZ Tak PL 23
OLGA ZARZECZNA Tak PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 31 (Opłaconych: 19)
K2 - Kategoria żeńska 2
MARIA ADAMCZYK Tak PL DANUTA.LIS@ONET.COM.PL 23
JOLANTA ANDURA PL 23
JOANNA BISZKONT Tak PL PGB SPORTOWA PACZKA 23
ANNA BYRA PL PGB SPORTOWA PACZKA 23
MAŁGORZATA CENCORA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ZDZISŁAWA DRĄŻEK PL KGW SUSIEC 23
BEATA FERENC PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
ELŻBIETA FURGAŁA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
JUSTYNA GAJDA PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 23
MAGDALENA GAJEK Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 23
AGATA KAPUŚNIAK Tak PL 23
TERESA KOPROWICZ PL 23
DANUTA KRAWIEC PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ALICJA KRYGOWSKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
DOROTA KURASZYŃSKA Tak PL 23
RYSZARDA KUSTOSZ Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM 23
RENATA LESICZKA PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
DANUTA LIS Tak PL 23
ELŻBIETA MAKSYMOWICZ Tak PL 23
MARTA MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF 23
EWA MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
IWONA MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ANNA MEDER-GUZY Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
BEATA PARYNIAK Tak PL 23
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak PL 23
JUSTYNA POPIS PL 23
SYLWIA PORADKA Tak PL 23
BARBARA PUDŁO Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
ANNA RYBA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
BARBARA SKIBA PL KGW SUSIEC 23
B OŻENA SOCHAŃ PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
JANINA SUDOŁ Tak PL 23
ANNA ŚLIWA Tak PL AMATORKA 23
EWA TROCKA Tak PL 23
BEATA WINIARZ Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
MAGDALENA WYCZÓŁKOWSKA Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM 23
EDYTA ZAŁUSKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
AGNIESZKA ZDZIOCH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 38 (Opłaconych: 24)
M1 - Kategoria męska 1
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
PIOTR BYRA Tak PL 23
GABRIEL CENCORA PL 23
RAFAŁ GÓRSKI PL 23
SZYMON KŁOCZEK Tak PL AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ 23
ADAM KŁOCZEK PL AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ 23
JAKUB KWIECIEŃ Tak PL 23
KAROL MAJEWSKI Tak PL CIESZANÓW RUNNERS 23
DAWID MASZLANKA PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
PAWEŁ NIEZDROPA Tak PL PERŁA UŁAZÓW 23
KRZYSZTOF PACHOŁEK PL 23
KRYSTIAN RAWSKI PL 23
MIKOŁAJ STRUMIDŁO Tak PL KUL 23
ŁUKASZ WAŻNY PL 23
PIOTR WETOSZKA Tak PL KBBB / TKKF 23
PATRYK WĘCŁAWSKI PL 23
KAROL WILCZYŃSKI Tak PL WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 17 (Opłaconych: 9)
M2 - Kategoria męska 2
MAREK ANTOŃCZAK Tak PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
SŁAWOMIR BISZKONT Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 23
TOMASZ BOREK Tak PL 23
MACIEJ BUJAK Tak PL B U J A K - C E N T R U M L E C Z E N I A B Ó L 23
ARTUR BŻDŻOŁA Tak PL ABAK DREAM TEAM 23
PAWEŁ CEGIEŁKO Tak PL 23
DARIUSZ CENCORA Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
TOMASZ CHMIELEWSKI Tak PL AKTYWNI OPTYMIŚCI 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL AKTYWNI OPTYMIŚCI 23
GRZEGORZ CHOCHOL Tak PL 23
GRZEGORZ CHROMIEC Tak PL 23
JACEK CHUDZICKI Tak PL 23
GRZEGORZ CYBULSKI Tak PL 23
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL 23
ROBERT DOBROMILSKI Tak PL 23
PIOTR DWORZYCKI Tak PL 23
DOMINIK FLIS Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
GRZEGORZ GAJEK Tak PL WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 23
MAREK GAWĘDA Tak PL 23
JAN GĄSIOR Tak PL OSP SUSIEC 23
PAWEŁ GRUZA Tak PL 23
GRZEGORZ GWOZDA Tak PL 23
IRENEUSZ HAWRYLUK Tak PL 23
MAREK HENIBORG Tak PL 23
DAREK KANTOR Tak PL RUN_HELPERSI 23
KRZYSZTOF KŁACZKO Tak PL PERŁA UŁAZÓW 23
TOMASZ KOGUCIUK Tak PL CHEŁM BIEGA 23
ANDRZEJ KOŁTUNIEWICZ Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 23
PIOTR KONOPKA Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
JACEK KORZENIAK Tak PL 23
MARIUSZ KOSIŃSKI Tak PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 23
PIOTR KOT Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
KRZYSZTOF KOWALCZYK Tak PL WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN 23
ZBIGNIEW KRYGOWSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ADAM KURZĘPA Tak PL 23
WOJCIECH KUSTOSZ Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM 23
SYLWESTER KUŚMIERZ PL BYLEDOBIEC ANIN 23
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
WOJCIECH LEZIAK Tak PL FŁT KRAŚNIK 23
STANISŁAW ŁUKASZ PL 23
KRZYSZTOF ŁYSKO PL 23
SŁAWOMIR MACIĄG PL 23
RAFAŁ MACIEJKO Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
MAREK MANDZIUK Tak PL KBBB / TKKF 23
MAREK MARGAS Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
TOMASZ MASEŁKO Tak PL 23
KRZYSZTOF MAZUREK Tak PL 23
MARCIN MAZUREK PL 23
MACIEJ MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ŁUKASZ MIRKOWSKI Tak PL BIEGAM NA TARCHOMINIE 23
MACIEJ MORYŃ Tak PL 23
ROBERT MYSZKA PL 23
PIOTR NIEDŹWIECKI Tak PL 23
GRZEGORZ OBROŚLAK Tak PL TRAPER LUBACZÓW 23
PRZEMYSŁAW OLEKSY PL RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY 23
ZBIGNIEW OLESZCZUK PL STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 23
RYSZARD OLSZEWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ PISARKI PL 23
TOMASZ PODKOWIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ POPIS PL 23
MATEUSZ RAWSKI Tak PL 23
PIOTR RÓJ Tak PL 23
MARIUSZ SIKORA Tak PL 23
ERWIN SKWARZYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ SMOLINIEC Tak PL 23
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak PL ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 23
TOMASZ SZCZEPANEK Tak PL PERŁA UŁAZÓW 23
MAREK SZCZURKO Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ROBERT SZKODA Tak PL BIŁGORAJ BIEGA 23
MARIUSZ SZYPULSKI Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
ARKADIUSZ TROCKI Tak PL 23
FABIAN TURCZANIK Tak PL 23
MIROSŁAW TURZA Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
ZBIGNIEW URBAŃSKI Tak PL ZMITEK TEAM 23
MARCIN WACKO PL SMASHING PĄPKINS 23
PIOTR WALAS Tak PL 23
PRZEMYSŁAW WAŻNY Tak PL 23
TOMASZ WĘGRZYN Tak PL LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 23
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Tak PL WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN 23
LESZEK WOSZCZAK Tak PL 23
GRZEGORZ WYCZÓŁKOWSKI Tak PL JÓZEF CYTRUS TEAM 23
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak PL WIES TAŃCZY I BIEGA 23
MICHAŁ ZĄŁĘCKI Tak PL LOTOS RUNNING TEAM 23
PIOTR ZDZIOCH Tak PL 23
PAWEŁ ZIELIŃSKI Tak PL 23
BOGDAN ZMITROWICZ Tak PL ZMITEK TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 86 (Opłaconych: 75)
M3 - Kategoria męska 3
JERZY HILLER PL 23
WIESŁAW KIEŁBOWICZ PL 23
JANUSZ KORNAGA Tak PL 23
HENRYK KOSZEL Tak PL 23
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak PL 23
JANUSZ MEDER Tak PL AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 23
HENRYK OSTRYKIEWICZ Tak PL 23
JERZY PASIECZNY Tak PL 23
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak PL CHEŁM BIEGA 23
MAREK PIWOWARCZYK Tak PL 23
WITOLD SKIBA Tak PL BIEGOMANIA LUBACZÓW 23
ZBIGNIEW TUROSZ Tak PL 23
JAN WARDACH PL KLUB WIGOR ZAMOŚĆ 23
CZESŁAW WOŁOSZYN PL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 15 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 187 (Opłaconych: 138)