Bieg nad Tanwią 2016: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ABAK DREAM TEAM
ARTUR BŻDŻOŁA 23
AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
MAŁGORZATA CENCORA 23
DARIUSZ CENCORA 23
ELŻBIETA FURGAŁA 23
DANUTA KRAWIEC 23
KLAUDIA KRYGOWSKA 23
ALICJA KRYGOWSKA 23
ZBIGNIEW KRYGOWSKI 23
KINGA LIWEŃ 23
ANNA MARGAS 23
MAREK MARGAS 23
DAWID MASZLANKA 23
EWA MEDER 23
IWONA MEDER 23
MACIEJ MEDER 23
JANUSZ MEDER 23
ANNA MEDER-GUZY 23
HONORATA RUSINEK 23
ANNA RYBA 23
B OŻENA SOCHAŃ 23
MAREK SZCZURKO 23
MARIUSZ SZYPULSKI 23
EDYTA ZAŁUSKA 23
AKTYWNI OPTYMIŚCI
TOMASZ CHMIELEWSKI 23
PIOTR CHMIELEWSKI 23
KATARZYNA IWANIUK-MROCZEK 23
AMATORKA
ANNA ŚLIWA 23
AZYMUT SIEDLISKA GMINA ZAMOŚĆ /PWSZ ZAMOŚĆ
SZYMON KŁOCZEK 23
ADAM KŁOCZEK 23
B U J A K - C E N T R U M L E C Z E N I A B Ó L
MACIEJ BUJAK 23
BIEGAM NA TARCHOMINIE
ŁUKASZ MIRKOWSKI 23
BIEGOMANIA LUBACZÓW
BEATA FERENC 23
RENATA LESICZKA 23
RAFAŁ MACIEJKO 23
WITOLD SKIBA 23
MIROSŁAW TURZA 23
BEATA WINIARZ 23
BIŁGORAJ BIEGA
ROBERT SZKODA 23
BYLEDOBIEC ANIN
SYLWESTER KUŚMIERZ 23
CHEŁM BIEGA
TOMASZ KOGUCIUK 23
DARIUSZ PIĄTKOWSKI 23
CIESZANÓW RUNNERS
KAROL MAJEWSKI 23
DANUTA.LIS@ONET.COM.PL
MARIA ADAMCZYK 23
DRUŻYNA SZPIKU
SŁAWOMIR BISZKONT 23
FŁT KRAŚNIK
WOJCIECH LEZIAK 23
GOPS SUSIEC
URSZULA ŁYDZIŃSKA 23
JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
JUSTYNA GAJDA 23
EWELINA KOPROWICZ 23
JÓZEF CYTRUS TEAM
RYSZARDA KUSTOSZ 23
WOJCIECH KUSTOSZ 23
MAGDALENA WYCZÓŁKOWSKA 23
GRZEGORZ WYCZÓŁKOWSKI 23
KBBB / TKKF
ANNA MANDZIUK 23
MAGDALENA MANDZIUK 23
MARTA MANDZIUK 23
MAREK MANDZIUK 23
PIOTR WETOSZKA 23
KGW SUSIEC
ZDZISŁAWA DRĄŻEK 23
MAGDALENA GĄSIOR 23
AGNIESZKA HERDA 23
BARBARA SKIBA 23
KLUB WIGOR ZAMOŚĆ
JAN WARDACH 23
KU AZS UP LUBLIN
SARA SŁABY 23
KUL
MIKOŁAJ STRUMIDŁO 23
LOTOS RUNNING TEAM
MICHAŁ ZĄŁĘCKI 23
LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
MARIUSZ KOSIŃSKI 23
OLGA ZARZECZNA 23
LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
PIOTR KONOPKA 23
BARBARA PUDŁO 23
TOMASZ WĘGRZYN 23
OSP SUSIEC
JAN GĄSIOR 23
PERŁA UŁAZÓW
KRZYSZTOF KŁACZKO 23
PAWEŁ NIEZDROPA 23
TOMASZ SZCZEPANEK 23
PGB SPORTOWA PACZKA
JOANNA BISZKONT 23
ANNA BYRA 23
PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE
CZESŁAW WOŁOSZYN 23
ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
DOMINIK FLIS 23
PIOTR KOT 23
MAGDALENA MAKUCH 23
SŁAWOMIR SOKALSKI 23
ROZBIEGANY ZAMOŚĆ
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 23
RUN_HELPERSI
DAREK KANTOR 23
RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
PRZEMYSŁAW OLEKSY 23
SMASHING PĄPKINS
MARCIN WACKO 23
STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA
DAMIAN ANTOŃCZAK 23
MAREK ANTOŃCZAK 23
ZBIGNIEW OLESZCZUK 23
TRAPER LUBACZÓW
GRZEGORZ OBROŚLAK 23
WIES TAŃCZY I BIEGA
MAGDALENA GAJEK 23
ANDRZEJ KOŁTUNIEWICZ 23
MARCIN ZAKOŚCIELNY 23
WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
GRZEGORZ GAJEK 23
WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
KRZYSZTOF KOWALCZYK 23
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI 23
KAROL WILCZYŃSKI 23
ZMITEK TEAM
ZBIGNIEW URBAŃSKI 23
BOGDAN ZMITROWICZ 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 98