Force Maraton MTB Orzesze: Lista zgłoszeń

60 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat
PAULINA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
ALEKSANDRA MALINOWSKA PL PREMA CYCLING TEAM 23
KAMILA SOJKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARTA TUROBOŚ Tak PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
AGNIESZKA FEĆ Tak PL XC 80 KRAKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40+
MARTA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat
BARTŁOMIEJ CHALASTRA PL PREMA CYCLING TEAM 23
MICHAŁ JANUS PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ KWIATEK PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 23
TOMASZ TOMERA Tak PL 23
JAKUB ŻYTO Tak PL MEXLLER KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 18-29 lat
ADRIAN BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
MARCIN BUDZIŃSKI Tak PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 23
ŁUKASZ CHALASTRA PL PREMA CYCLING TEAM 23
JAKUB CZERNIK PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
SZYMON DROSIK PL 23
TOMASZ DYGACZ PL TAURUS30 CYCLING TEAM 23
MICHAŁ FICEK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
JAN FOJTÍK Tak PL TEAM FORCE WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
MARCIN HELLER Tak PL 23
GRZEGORZ KOGUCIUK PL 23
OSKAR KÜTTNER PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MACIEJ MAREK Tak PL 23
JACEK MARKIEL Tak PL 23
PAWEŁ RESPONDEK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MATEUSZ ZAJT PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 18 (Opłaconych: 9)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat
STEFAN LEŃCZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MICHAŁ ADAMCZYK PL 23
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
DARIUSZ BATEK PL 23
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
REMIGIUSZ CIUPEK PL TAURUS30 CYCLING TEAM 23
DARIUSZ CZECHOWSKI PL 23
MARCIN DZIARSKI PL SPORT STUDIO RYBNIK 23
BARTOSZ FETLER Tak PL 23
GRZEGORZ FLIEGER PL 23
KRZYSZTOF GÓRNY Tak PL 23
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ HALMAN Tak PL 23
SZYMON HOPKOWICZ Tak PL 23
SZYMON JANUS Tak PL 23
MARCIN JUZEPCZUK PL 23
MARCIN KALITA Tak PL 23
TOMASZ KAMIŃSKI PL 23
MATEUSZ KAŹMIERCZAK PL EVENTYRTEAM 23
JACEK KOSTKA PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
SZCZEPAN KRĘCIWILK PL 23
RAFAŁ KUBIAK Tak PL 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL CST MTB TEAM 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM LENCZOWSKI PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN ŁOBODZIŃSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW MAZUREK PL 23
PIOTR MŁOCEK Tak PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ NEUMANN PL ROMET FACTORY TEAM 23
ARTUR OLSZAK Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
SEBASTIAN PAKULSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN PAPROCKI Tak PL 23
TOMASZ PARCHAŃSKI PL 23
PAWEŁ PIĘTA PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI Tak PL PGD GRUPA 23
MACIEJ PITACH PL DAR-BUD TEAM 23
PAWEŁ PIWOWARSKI PL 23
MATEUSZ POTACZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ PROTAS PL 23
SZYMON PUCHALSKI Tak PL 23
ŁUKASZ RACHWALSKI Tak PL STREFA WOLNOŚCI CIESZYN 23
RYSZARD RADZISZEWSKI PL MIKESZ TEAM 23
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
PIOTR ROMAŃSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
JACEK RUSZKIEWICZ PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
GRZEGORZ SAMBORSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
MICHAŁ SITARZ PL 23
WOJCIECH SPILOK Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
ADAM SZAFRANIEC PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
DAWID SZCZYGIEŁ Tak PL 23
ADRIAN SZOSTAK Tak PL KRAKÓW 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 23
PAWEŁ WIENDLOCHA PL ACCENT TEAM 23
JANUSZ WOJNAR Tak PL 23
ŁUKASZ ZAJĄC PL 23
MARCIN ZAJT PL 23
MATEUSZ ZOŃ PL TREK - VELONEWS.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 61 (Opłaconych: 29)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
KRZYSZTOF BARTOSIEWICZ PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak PL 23
PIOTR CHALASTRA PL PREMA CYCLING TEAM 23
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak PL 23
TOMASZ DANIŁOWSKI PL 23
KRZYSZTOF DUDA Tak PL O RETY TEAM 23
JACEK DUTKA PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
MACIEJ ESNEKIER Tak PL O RETY TEAM 23
ONDŘEJ FOJTÍK Tak CZ TEAM FORCE WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 23
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
LECH GONDOROWICZ Tak PL 23
SYLWESTER JACHNA Tak PL 23
MARCIN JEKEL PL TWOMARK CHORZÓW 23
WALDEMAR JERECZEK PL 23
ANDRZEJ KAMPKA PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR KĘDZIOR PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
MARCIN LEŚNIAK PL 23
KRZYSZTOF LIGĘSKA PL 23
ADAM MAROSZEK Tak PL MIKESZ TEAM 23
RADOSŁAW MARZEC PL RMC BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
MARCIN MAZUR Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
MARIUSZ MIZIOŁEK Tak PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
WOJCIECH PIECZYRAK PL 23
MARIAN PODLEŚNY Tak PL 23
ADAM PTAK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL 23
MAREK STALMACH PL 23
ANDRZEJ STEFAN PL 23
TOMASZ STĘPIEŃ PL MIKESZ TEAM 23
MARIUSZ STILLER PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ROMAN SZWESTA Tak PL XC 80 KRAKÓW 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
TOMASZ TRELA Tak PL 23
SEBASTIAN WOLNY PL MIKESZ TEAM 23
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 45 (Opłaconych: 25)
M4 - Mężczyźni 50+
MAREK CIASTOŃ PL BIKE ATELIER TEAM 23
LESZEK CYGOŃ PL 23
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL 23
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 23
KAZIMIERZ KOWAL PL 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL CHEMIK PUSTKOW 23
RYSZARD PIECHÓWKA Tak PL 23
TOMASZ PISAREK Tak PL 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
PIOTR SERAFINOWSKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
WITOLD WICHA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
CZESŁAW WIZNER Tak PL 23
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 14 (Opłaconych: 10)

30 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat
SANDRA ADAMCZYK PL MIKESZ TEAM 23
MAŁGORZATA CUĆKA PL 23
MONIKA FRYSTACKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
JULIA GAJDZIK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
ZUZANNA KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ PL MIKESZ TEAM 23
SYLWIA ŁĄKAS PL 23
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MAGDALENA STUŻYŃSKA PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
KATARZYNA SZAFRON PL 23
AGNIESZKA SZPOCIŃSKA Tak PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
JOANNA BOREK Tak PL YELLOBIKE 23
MAGDALENA DANIEL PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
GABRIELA JĄCZYK PL 23
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAGDALENNA ŁYTEK PL 23
MARIOLA PIETRAS Tak PL 23
EDYTA SOBCZAK PL 23
ANNA STANIOR PL ACCENT TEAM 23
JOANNA TABOR Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
KAROLINA WOŹNICA Tak PL 23
ALICJA ZACZYK Tak PL 23
EWA ZARZYCKA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 40+
BEATA BANASIEWICZ PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ALICJA FUNDOWICZ PL 23
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL COVERIS CYCLING TEAM 23
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA PL 23
KATARZYNA STANCLIK Tak PL 23
MARTA SYRYJCZYK Tak PL 23
LIDIA WYCISK PL SPORT PROFIT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 3)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat
STEFAN BOREK PL 23
BARTŁOMIEJ CICHY PL 23
MATEUSZ DRABIK Tak PL 23
TOBIASZ GROMOTKA PL 23
JAKUB GRYCMAN PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
FILIP JACUŃSKI PL 23
ALEKSANDER KANIA PL 23
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 23
DOMINIK ŁUCKI Tak PL 23
WOJCIECH MĘDRZECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ PAWLINIAK Tak PL MŁODZIEŻOWY KLUB PŁYWACKI \\\"WODNIK 29\\\" TYCHY 23
FILIP PĚGŘÍM CZ TJ TŽ TŘINEC 23
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
RAFAŁ PUSSY Tak PL 23
JAN SKWARCZEŃSKI PL 23
WOJCIECH UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 18 (Opłaconych: 9)
M1 - Mężczyźni 18-29 lat
KASJAN BALAWEJDER PL BRAK 23
DANIEL BIERNAT PL 23
SZYMON BORUTA Tak PL 23
GRZEGORZ BRODA PL 23
MIŁOSZ BRYCH Tak PL 23
TOMASZ BUDZIŃSKI PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 23
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
PATRYK CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
SZYMON CHROMIK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
DAWID DOBOSIEWICZ PL 23
GRZEGORZ DYSZY Tak PL 23
DAMIAN EJSMONT Tak PL 23
MARCIN FUS Tak PL 23
SEBASTIAN GOGOL PL 23
DAMIAN GRZESICZEK Tak PL 23
DAWID GRZESICZEK Tak PL 23
PIOTR JANDA Tak PL 23
ALAN JAROS PL 23
DAWID JONA Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 23
MARCIN KALINOWSKI PL AZS UE KATOWICE 23
JAKUB KOL PL 23
MATEUSZ KÖNIG PL 23
KAMIL KULICKI Tak PL 23
MAREK LATUSEK PL 23
GRZEGORZ LATUSEK PL 23
KSAWERY ŁAWNICZAK PL 23
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 23
MATEUSZ MARCISZ PL 23
PAWEŁ MARCISZ Tak PL 23
TOMASZ MARKUZEL PL 23
TOMASZ MROWIEC PL 23
WOJCIECH MURAS PL 23
MACIEJ MYTNIK PL MIKESZ TEAM 23
PIOTR PASTERNAK Tak PL 23
JAKUB PASTERNAK Tak PL 23
MATEUSZ POTOCZNY PL 23
PAWEŁ SAMEK PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 23
PIOTR SAMOLEWSKI PL TOMAZI BIKE TEAM 23
PAWEŁ SAS PL GHOSTBIKERS 23
DENIS SIEWERT PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 23
MICHAŁ SMYRAK Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
ŁUKASZ SOLICH PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
RAPHAEL SOSNA PL 23
PAWEŁ STANISZ Tak PL 23
GRZEGORZ STEMPEL Tak PL 23
SZYMON STEUER PL 23
MATEUSZ SZKUTA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL 23
BARTOSZ TRZASKALIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 49 (Opłaconych: 22)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 23
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 23
ROBERT BARCZYK PL 23
ADAM BARYŁA Tak PL 23
JACEK BĄK Tak PL HARD ROCK SPORT TEAM 23
MAREK BEREZA Tak PL 23
ALEXANDRE BIELLMANN PL 23
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak PL 23
TOMASZ BLUSZCZ Tak PL 23
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
KRZYSZTOF CHRUST Tak PL 23
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 23
TOMASZ CIURAJ PL 23
BOGDAN COPIK PL NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 23
DAMIAN CZEKAJ Tak PL 23
RAFAŁ CZUBAK Tak PL 23
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ DOMAŃSKI Tak PL 23
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
KAMIL DUDEK Tak PL 23
ŁUKASZ DWORAK Tak PL 23
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 23
MARCIN FORAJTER PL 23
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 23
BARTŁOMIEJ GAJDZIK PL 23
ARTUR GAWLICZEK PL 23
GRZEGORZ GĄSIOR Tak PL NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 23
PRZEMYSŁAW GIERCZAK Tak PL PRZEMEKGIERCZAK.PL 23
WOJCIECH GOROL Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 23
ANDRZEJ GÓRNIOCZEK PL 23
PIOTR GRUSZCZYK Tak PL 23
RAFAŁ HECZKO PL 23
WOJCIECH HERMA PL 23
KRZYSIEK JACKOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ JANIK Tak PL 23
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
TOMASZ JENDRZEJCZYK Tak PL 23
ROBERT JONDERKO Tak PL 23
DAMIAN KAGOŃ PL LEADER FOX MTB TEAM 23
ANDRZEJ KALABIS PL 23
JAN KARPIŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ KASJANIUK PL 23
MARCIN KASPRZAK PL ŁAZISKA GÓRNE 23
MAREK KŁODA PL 23
ŁUKASZ KOCH Tak PL 23
SZYMON KOPIEC Tak PL 23
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 23
MARCIN KOSIŃSKI PL 23
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PL 23
GRZEGORZ KUBACZKA PL AG-ARCHITEKCI.PL 23
PIOTR KUBICZEK PL 23
KAMIL KULAWIK PL 23
ŁUKASZ KUPCZAK PL 23
FILIP KUPCZAK PL 23
PAWEŁ KURLANDT Tak PL 23
PIOTR KUŚ Tak PL 23
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 23
KRYSTIAN KWIATKOWSKI Tak PL TEAM ŻORY 23
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 23
ŁUKASZ KWIETNIEWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW LESISZ PL TREK - VELONEWS.PL 23
SZYMON LEW PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
GRZEGORZ LEWANDOWSKI PL YELLOBIKE 23
RAFAŁ ŁOPATECKI PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
MICHAŁ ŁOŚKO PL 23
ANDRZEJ MADEY PL 23
SEBASTIAN MARCHLEWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW MROWIEC PL 23
MARCIN MUSIAŁ Tak PL YELLOBIKE 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN NIEWIADOMSKI PL 23
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 23
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 23
RADOSŁAW PAJKA Tak PL 23
AREK PASZENDA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
PIOTR PAWEŁEK Tak PL 23
SEBASTIAN PAŹDZIERNY PL 23
ŁUKASZ PIEGZA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ŁUKASZ PŁAWECKI Tak PL 23
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 23
JACEK RAJSKI PL 23
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 23
PIOTR RUSEK PL 23
MARCIN RUTKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 23
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 23
SEBASTIAN SMIATEK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ SOBINA Tak PL TOMAZI BIKE 23
ŁUKASZ SOBOL Tak PL 23
MICHAŁ SONTAG PL 23
ADAM STERNAL Tak PL 23
RYSZARD STĘPNIKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ STRASZAK PL 23
GRZEGORZ STUDNIK PL 23
KRZYSZTOF SUCHANEK Tak PL 23
KAROL SULOWSKI PL 23
KAMIL SURAWSKI Tak PL 23
TOMASZ SZOLC Tak PL NUDEL TEAM 23
ŁUKASZ SZOSTAK Tak PL 23
MICHAŁ SZYMECZKO Tak PL 23
MARCIN SZYMURA Tak PL 23
KRZYSZTOF URBANEK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MAREK WALDON PL TOMAZI BIKE TEAM 23
ŁUKASZ WALIGÓRA PL 23
MARCIN WILK PL 23
TOMASZ WILK Tak PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 23
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI PL 23
ŁUKASZ WOJTYSIAK Tak PL 23
ADRIAN WOŹNICA Tak PL GRUPA NOMAX 23
TOMASZ WÓJCIK PL 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
ROBERT WRÓBEL Tak PL MTB KALEMBICE TEAM 23
ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 23
MARCIN ZĘBIK Tak PL 23
MARCIN ŻURAWIK PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 115 (Opłaconych: 70)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
TOMASZ BUCHWAK Tak PL 23
ADAM BUJAK PL 23
PIOTR BUŚKO PL 23
ROBERT CIEŚLIŃSKI Tak PL KIWI 23
TOMASZ CURYŁO PL 23
JAROSŁAW CYRAN PL 23
RAFAŁ CYRUS Tak PL 23
MICHAŁ DRABIK PL 23
MAREK FASTRIOK PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MAREK GALOWY Tak PL KIWI KLUB MTB 23
MARIUSZ GANCARZ Tak PL 23
GRZEGORZ GŁODEK PL 23
JANUSZ GOMOLA Tak PL WKC GÓRAL - WISŁA 23
PRZEMYSŁAW GRYCMAN PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
RYSZARD HODURA Tak PL AGR VICTORIA 23
MACIEJ KEMPA Tak PL 23
GRZEGORZ KEMPNY PL 23
ZBIGNIEW KISZKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
KRZYSZTOF KOCYBA PL 23
MARCIN KONIECZNY PL 23
TOMASZ KOTULIŃSKI PL 23
MIROSŁAW KOWALIK PL PROFI-STYL 23
MARCIN KOZAKIEWICZ PL 23
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
PIOTR KUBICKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KUCZEK Tak PL 23
LESZEK KURCZOK PL PM BIKE 23
MIROSŁAW LISZKA Tak PL 23
MIROSŁAW LOREK PL 23
TOMASZ ŁUCKI Tak PL 23
SŁAWOMIR MAŁYSZ PL MIKESZ TEAM 23
JAROSŁAW MARTYNEK PL 23
MICHAŁ MOL Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK MORAWSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 23
WOJCIECH NALEPA PL JASTEF TEAM RUDY 23
ANDRZEJ PIOTROWSKI PL TOMAZI BIKE TEAM 23
ADAM PORADA Tak PL 23
ROBERT POŚPIECH Tak PL 23
ZBIGNIEW PÓŁTORAK Tak PL 23
JANUSZ ROBASZEWSKI PL 23
PAWEŁ RYBA Tak PL 23
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 23
BOGDAN SADECKI PL 23
RAFAŁ SKALNY Tak PL 23
DARIUSZ SLUSARZ Tak PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN 23
MARIUSZ SOBOTA PL 23
MAREK SOJKA PL NOL TYCHY 23
SYLWEK SUCHAJA Tak PL 23
DARIUSZ SULEJEWSKI Tak PL YELLOBIKE 23
PIOTR ŚCIGAŁA Tak PL 23
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 23
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
MIECZYSŁAW ŚLIWKA PL 23
DARIUSZ ŚLUSARZ PL 23
TOMASZ ŚWIERCZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF TABOR Tak PL 23
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
WOJCIECH TOMERA Tak PL ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ 23
MAREK UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 23
MARCIN WĄTROBA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL 23
MARCIN WRÓBEL PL 23
ZBIGNIEW WYCISK PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
PIOTR ZABOROWICZ PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 69 (Opłaconych: 38)
M4 - Mężczyźni 50+
STEFAN BLUSZCZ Tak PL 23
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 23
BOGUSŁAW BRZEŹNY PL 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
EUGENIUSZ GEMBALA PL 23
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 23
JULIUSZ GROCHOWSKI Tak PL 23
CZESŁAW GRZEGORZEK PL KTK WANDRUS ŻORY 23
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 23
GRZEGORZ KAMPA PL 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
ZBIGNIEW LISIAK PL 23
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 23
ANDRZEJ SŁOMKA PL 23
TADEUSZ SPILOK PL 23
LESZEK SZLAUER Tak PL 23
JOACHIM ŚWIĘTY PL 23
MAREK TARNAWSKI PL 23
JANUSZ TARNOWSKI PL 23
JAN WYDUCH PL 23
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 23
JAROSLAW ZAJAC PL BSR TEAM BYTOM 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 25 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 459 (Opłaconych: 246)